Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 Malaysian motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Evo ga Horhe Martin Tu je titulaaaa
    Edit: Bar da imam jedno radovanje za ovu sezonu.
    Last edited by NEMANJA97; 04-11-18, 03:51.

    Comment


    • #17
      Bravo za Martina. Hrabro danas do titule.

      Comment


      • #18
        Bravo za Luku!
        Prva pobjeda!
        Bagnai titula.

        IMG_20181104_050034.jpg

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #19
          I drugi šampion danas. Bravo za Banjaju, svaka čast.

          Comment


          • #20
            Gp trka

            IMG_20181104_064225.jpg

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • #21
              M3 kakva taktika Martina. Na pola trke samo se drzao, bio negdje 10i i onda bam. Pobjeda uz veliku razliku i titula. Potpuno zasluzeno.

              M2 Odlicna trka za sky, jedini nedostatak sto nisu motor na kraju uspjeli pokrenuti. Oliveira cestitke. Bagnaia 3. mjesto i titula, svaka cast, najbolji je bio ove sezone. Alex i Mir su mi veliko razocarenje. Mislim da u Suzukiju isto ne mogu biti optimisticni.

              MGP secer na kraju. Trka nezanimljiva po preticanju osim pocetak i kraj, no nestrpljivo sam cekao napad MM na kraju. Steta sto nije doslo do njega. Rekao bi da je natjerao Rossiia na gresku kao Dovija proslu. Rossi extra do greske, konstantna vremena, 10ak identicnih krugova, jedno vrijeme i nesto brzi bio od MM, valjda je ovo bilo to razdoblje kad je MM malo hladio gume. MM rekao bi da ima nesto u glavi sto ga cini boljim od drugih, nikad ne odustaje. Steta sto je proklizao na pocetku pa Ianonea izbacio, osveta za kvale Rins i Zarko isto pohvale. Vinales, e ovaj lik ima zestokih psihickih problema. Gori od Lorenza. Covjek samo dobro vozi u drugom dijelu trke, i moze pobijediti jedino ako je suho i ako mu na pocetku ne pobjegnu.

              Comment


              • #22
                Svašta bih odgovorio na ovaj komentar ali ipak ću se javiti za najgoru stvar za "žestoke psihičke probleme".
                Ajd što većina stvari nerealno napisana i užasno zvuči ovo za Vinjalesa ne mogu da oprostim. Ne znam koliko si trka gledao to bi dovoljno i reklo. Čovek samo dobro vozi u drugom delu. E ovo samo možeš reći ako površno slušaš pa tako i preneseš. Vinjales je uglavnom imao loš start to je prva bitna stvar , a danas čak ni toga nije bilo. Imao je isti tempo kao i Markez i Rosi , ali dok je obilazio ove između oni su puno odmakli. To je to , a ne ovi tvoji ružni epiteti.

                Comment


                • #23
                  Koji bedak za Rosija, hronometarski krugovi i pad, steta

                  Mnogo mi krivo za Marka

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                  Last edited by BogdanB; 04-11-18, 11:12.

                  Comment


                  • #24
                    Znate da nisam njegov navijač, ali baš mi je bilo žao Rosija Baš sam se nadao da Yamahe nanizaju 2 pobede u nizu

                    Comment


                    • #25
                      Jutro mi se upropastilo u pola 7, ,, dekica'' se vratio sa ovim magaretom koje se malo poboljsalo, blago receno odusevljen sam bio covek pomera granice, i sa godinama i svim ostalim, voznja kao u transu, i neverovatno koliko srece nije imao, ali sve u svemu, KAPA DOLE DOKTORE, DA SLEDECE GODINE BUDES U ELEMENTU KAO DANAS DO PADA

                      Comment


                      • #26
                        Samo da sad u pauzi do 2019 da srede motor kako valja od starta. Tek onda će biti pravo uživanje

                        Comment


                        • #27
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Nikoletina View Post
                            Ma ne brinem se uopšte za Vinjalesa (naravno to važi i za Rosija jer je ista stvar). Samo da imaju pravi motor od starta sezone i biće to odlično. Tako da samo da sad reše do 2019 onda možemo ponovo da uživamo.

                            Comment


                            • #29
                              Sta fali motoru zadnje 2-3 trke? Kako su mogli najednom popraviti motor ako je do motora?

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by jpmontoya View Post
                                Sta fali motoru zadnje 2-3 trke? Kako su mogli najednom popraviti motor ako je do motora?
                                Džaba sam ti išta pisao izgleda je bilo uzalud. Ko je govorio o zadnje 2-3 trke? Ja kažem imali su muku od početka sezone zato sam i rekao da se nadam da će biti mnogo bolje odrađen posao pred 2019-tu. I nije to igračka pa da bude pokvarena ili popravljena tu nekad baš sitnice presude. Eto kao ono što se desilo kod Lorenza u ovoj sezoni kad je krenuo sa dobrim vožnjama.

                                Comment

                                Working...
                                X