Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

    Ben je htio da pobjedi...
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

      [quote author=caniggia7 link=topic=2794.msg162135#msg162135 date=1283268547]

      Sandra,Agostinija sam izostavio jer si rekla da nabrojim vozace od pre 15-20 godina,a on je osvajao tilule od 1966-72 i ponovo 1975 i ima jos 7 titula u kategoriji 350cc.Sto se Lorenza tice stekao je taj kvalitet da je psihicki mnogo stabilniji,da celu trku moze da ima dobar ritam krugova i da i kad mu nije dan bude drugi ili treci.Vale nije nista izgubio osim mozda zelje za pobedom koja je veca kod Lorenza jer je on ipak mlad vozac gladan pobeda.
      [/quote]
      @R&}* (*#^R^

      Comment


      • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

        [quote author=L. Lawliet link=topic=2794.msg162131#msg162131 date=1283268046]
        Zeka emotivno sam vezan za raspave koje vodim sa Sandrom. Morao bih da napustim forum kad bi neko nju banovao .

        Prosto se ozarim kad procitam post u kojem ona zustro odgovara na moje postove
        [/quote]

        Hvala L.L. . @(*6sd$%

        Comment


        • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

          Nista navikao sam da vices po forumu, kako sad da uzivam u tisini
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

            E na ESPN Classic pustaju Rossijevih 10 najboljih trka, ima svaki dan u 19h, i repriza sledeceg dana u 13h.
            Sad sam gledao Donington 2000, odlicna trka: Rossi vs Kenny Roberts Jr. vs Jeremy McWilliams (za njega nisam nikad cuo, nadam se da neko zna vise o njemu ovde - Lawliet???)

            Comment


            • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

              To treba gledati!
              sigpic

              Comment


              • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                O da odlican vozac, ako stignem nocas napisacu par rijeci $8#a
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                  [quote author=Zeka29 link=topic=2794.msg162129#msg162129 date=1283267766]
                  Molim vas,aliii moliiim vas banujteee mene i Sandru aliii moooolim vas...

                  ja cu se zrtvovati zarad celog ovog foruma...devojka postavlja forumasima pitanja istorije GPja...postavlja mi inicijale vozacaaaa
                  pa recite mi da li je to normalno???
                  pa polovina tih vozaca su vozili pre mog rodjena ili u periodu dok sam igrao klikere i i dalje ih znam sve i verovatno svako ko je bar prethodne 3 godine pratio motogp je morao da cuje za njih...i ti pod tim podrazumevas poznavanje motogpa? (%fsd%&j

                  "Jer ipak je potrebno iskustvo da bi se prepoznao kvalitet sportiste(vozaca)."


                  zbog ovakvih stvari sam prestao da posecujem forume doduse sa drugom tematikom,al sam zbog par ljudi koji su me pozvali ovde pristao da ucestvujem...

                  Pozdrav svim kul likovima sa foruma

                  cao
                  [/quote]

                  Ne mozes da se imperativno obracas uredjivacima foruma,a nemas pravo da ti trazis da mene banuju,jer te posle tvoje uvredljive i krajnje ironicne poruke "slatko sam se ismejao",opet nisam provocirala i vredjala.Odakle ti pravo da se ikome smejes,i koji su to tvoji kriterijumi po kojima prepoznajes kvalitete vozaca?I dalje tvrdim da je potrebno iskustvo da se nijanse medju vozacima razlikuju.Inicijale nisi rastumacio,niti rangirao(tu pokazi znanje,nisam te podcenila).A ja za njih nisam samo cula,vec sam imala priliku da neke od njih gledam(izuzetnog Lucu Cadaloru,G.McCoy-a,Makota Tamadu,vec na zalasku karijere Norifumi-Norick Abe-a,Ralfa Waldman-a,i mnoge druge..)
                  A obzirom da si me prozvao kako pratim,kao i vecina,samo Vale-a,a ne moto gp.i tu cu da te demantujem jer znam pomalo i o tehnickim detaljima.
                  Recimo: Gauloises Yamaha je dugo bila hendikepirana u odnosu na kljucne konkurente,ne nalazeci resenje za pneumatsko otvaranje ventila.I tada je Rossi pokazivao dominaciju.
                  U sezoni kada se sa 500cca preslo na 1000cca,znas li da je Rossi skoro pola sezone vozio 500-cu,dvotaktnu,koja po performansama(bolje povlaci iz krivine,manji gabariti,...) u pojedinim segmentima staze je mogla da se nosi sa cetvorotaktnom 1000-kom.itd,itd.(eksperimentisao je iz samo njemu i ekipi znanih razloga).
                  A ako mislis da iskustvo nije presudno,zasto je Real doveo Murinha,a ne nekog sa par godina trenerskog rada.

                  Daleko sam od neke sveznalice,ali budi ubuduce malo realniji i umereniji u komentarima. (*#^R^

                  Comment

                  Working...
                  X