Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta je bilo zejebencije okreći ovo.

    Comment


    • Ajmo u pertle sinko
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Mozda bi i imao sanse da se resetuje i izbaci taj cep sto ga Visko stalno pominje, ali bi morao i Karen da padne, a to se ne desava, jbt 81% prvog servisa..strasno
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Nista ne igra Novak od pocetka turnira

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Jedino je sa Čilkanom ličio na nešto, da nije svakako bi ispao tu, jer je dobar bio Marin
          Originally posted by notorious View Post
          Baš tako, u ovom meču se malo toga ima izgubiti. Ne vjerujem da noge mogu držati još bar 90 minuta koliko bi mu trebalo za preokret.
          I ovo stoji. Jedino serija pobeda, da nje nema bilo bi mi skroz ok ovo, ali meh.

          A Khachanov je jako dobar danas, sličan nivo Čilkanovom

          Valjda je i do ove prehlade, jer sa ovakvim nivoom bi mogao baš velike probleme da ima na WTFu

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Vazno i da se prekine taj niz i da prestane prica o tome ,ovaj poraz bas ne boli.
            sigpic

            Comment


            • Ebo sv
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hoce sto pre da zavrsi
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Kada?2016 kada je Novak već imao problem sa laktom?
                  Pa hit...

                  Što se mene tiče Novak je u ovoj sezoni uradio više nego što sam očekivala s' obzirom na okolnosti...a danas ako okrene super,ako ne neću biti razočarana

                  Vladane znamo da ne voliš Sašu.
                  A evo ti lika iste visine kao Saša koji se eto odlično kreće što ti demantuje istoriju
                  Pa sta mu nije lakt smetao da pomete Thiema dan ranije sa 6-0 6-1?
                  OVAKO

                  Comment


                  • Po meni ovaj Kacanov je vec sad top 5 materijal, Zverevu tu definitivno nije mjesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Nivo igre, ako računaš leševe od Novaka i Rogera na ona 2 Mastersa onda ok, samo se vi držite slijepo rezultata.
                      A ovaj Novak nije les? I opet moze da ga okrene.

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Ma kakvi da boli ovaj poraz, ako bih ikoga mogla da izaberem od koga da izgubi danas, to je lepi.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Samo mi krivo zbog suicidea, no dobro, preuzecu prvo mjesto u Londonu
                          sigpic

                          Comment


                          • Regenerisao se. Idemooooo

                            Comment


                            • Meni ovaj gem reče da ima želju za preokretom
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Bice bezbolan ako se Rafa ne povampiri na Wtf

                                Comment

                                Working...
                                X