Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je igrac postao Kevin Anderson

    Sa ovom visinom se ne moze bolje od ovoga.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Djokovic je imao tezi zreb u Sangaju od Rogera?
      Hahahahahahahahahaahahahahah, aj budi ozbiljan

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dva puta u meču Riri pravi duplu na brejk loptu
        sigpic

        Comment


        • Pa jeste. Anderson I Zverev su mnogo tezi protivnici od Nisikorija I Corica. Makar na brzom hardu. Ok, Medvedev I Agut su tezi od Cekinata I Sardja. Sve ukupno po meni je Novakov zreb bio malo tezi. Makar za Novaka. U tom trenutku bi menjao zrebove. Po Novaka su serveri mnogo tezi u tim uslovima nego ovi drugi vec nabrojani.

          Sve zavisi da li su zrebovi tezi da se oavoji titula ili prodju prva dva kola. Ja uvek gledam ovo prvo, makar za ove najbolje.

          Comment


          • Nadal se povukao, Djokovic top on the world again
            sigpic

            Comment


            • Uzas za Rafu btw, brz oporavak, trebaju nam Djokovic i Nadal u punoj snazi u 2019.

              Nadal out of the @RolexPMasters : abdominal injury. Doctor told him not to play or it will break
              sigpic

              Comment


              • I Raona se povukao, Federer lagano dalje..

                Comment


                • Nije mi jasno, juce trenirao u punoj snazi, sve ok bilo i odjednom abdominal injury.
                  Nema veze svakako je Novak zasluzio prvo mesto, najbolji je ove godine.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Nije mi jasno, juce trenirao u punoj snazi, sve ok bilo i odjednom abdominal injury.
                    Nema veze svakako je Novak zasluzio prvo mesto, najbolji je ove godine.
                    Znaci nisu koljena?
                    Covjek je lagano propustio 5 mastersa ove sezone,zbog povrede predao na Us openu i AO.I bice drugi.Smijesan je tenis danas.
                    Last edited by E1_PG; 31-10-18, 15:40.

                    Comment


                    • Ubise ga povrede

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • I Fucovisc se povukao, tako da sutra Roger igra protiv Fonjinija

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Prica se da je povreda abdomena samo maska, i da se ustvari povukao zbog koljena.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Prica se da je povreda abdomena samo maska, i da se ustvari povukao zbog koljena.
                            A sto ce mu maska za koljena,ne vidim zasto bi to sad krio.

                            Comment


                            • Nadal jos nije imao samo Gijan Bareov sindrom i Krucfild Jakobovu bolest.. Ima li kraja ovim baronijama?
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Cekaj, Verdasko ce da igra sad protiv nekog LL, a Federer ide dalje uz walkover? Ah, Raona je igrao vec 1 mec, a Nadal nije nijedan.. bzvz.

                                Comment

                                Working...
                                X