Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ma pusti ih Stefane, vec 10 godina nema mlade generacije i sad se pojavio neko, ali njima je propalitet jer jos uvek nema slem, ali su zato Dimitrov, Raonic i ostali pripadnici izgubljene generacije buducnost tenisa, jer oni ce da napreduju, a Zverev ce da nazaduje
    Dobro, Vladan je tvrdio da je Stan one slam wonder pa videli smo sta lik ucini od njegovog ljubimca u finalima.
    OVAKO

    Comment


    • Dobar je Zverev,i dosta je postigao za svoje godine s obzirom na more talentovanih igrača i konkurenciju koju ima od ovih starijih, ali mislim da će ga telesnna gradja tj konstitucijaa dosta limitirati u daljem napretku, tj kretanju i agilnosti na terernu... a i te kajle baš bodu oči A i ne znam nekog dvometraša sem Ivaniševića koji je uzeo slem.
      Last edited by Dekson; 02-11-18, 14:52.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Sokce se setio da bi mogao da igra ove godine malo tenisa ...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Poenta je da svi koji su do 190 mogu da unaprijede kretanje, dok Zverev to ne moze. Moze da izvuce maskimum kao sto ga je izvukao Del Potro, ali da se krece ili pokriva teren kao Djokovic, Nadal ili Federer, nikad u zivotu.
          sigpic

          Comment


          • Pa sta ce mu kretanje kao Djokovica kad lik raznosi sa servisom i ostalim udarcima? Nije poenta sa 198 biti grinder kad se lik 200 puta bolje krece od Raonica i Cilica koje su iste il slicne visine. Zverev za razliku od Delpotra nema probleme sa povredama i on je krvavi radnik sto ne sumnjam da ce mu pomoci. Ima 9 titula do sada, 3 Mastersa, ne znam sta zelimo vise od nekog ko ima 21 godinu. Tacno da ima za sad probleme na Slemovima ali napredovat ce i bice bolji ubedjen sam u to, zato je uzeo Lendla.
            OVAKO

            Comment


            • Nije on kriv sto je izrastao toliko. Zverev Sr. je 185, a Mischa 190. Njega zapalo da bude 198.

              Comment


              • Novakovci, a i vi koji se manje tako osecate, idite glasajte u anketi, nemojte posle okasnio-la sam
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A fora je Vladane sto za 10 godina nece ni bit tenisera ispod 190 tako da ce svi multislem sampioni u buducnosti bit preko te magicne granice koju ti navodis.Neko ce morat da osvaja GS titule.

                  Comment


                  • Kakav challenge hahaahahahah
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Pa sta ce mu kretanje kao Djokovica kad lik raznosi sa servisom i ostalim udarcima? Nije poenta sa 198 biti grinder kad se lik 200 puta bolje krece od Raonica i Cilica koje su iste il slicne visine. Zverev za razliku od Delpotra nema probleme sa povredama i on je krvavi radnik sto ne sumnjam da ce mu pomoci. Ima 9 titula do sada, 3 Mastersa, ne znam sta zelimo vise od nekog ko ima 21 godinu. Tacno da ima za sad probleme na Slemovima ali napredovat ce i bice bolji ubedjen sam u to, zato je uzeo Lendla.
                      Jednostavno je. Kada imas idealnu visinu imas i kretanje. Ako umes da se kreces tesko ce da ti bude los dan, pa da zaboravis to dobro kretanje. Medjutim Zverevi servis i ostali agresivni udarci itekako mogu da zakazu, kao danas na primer. To sto je uzeo Lendla ne mora nista da znaci. Uzeo je i Dimitrov Agasija, pa sta treba od njega sada da ocekujemo?

                      Novak kada je u formi, i kada ima fizikalije da se dobro krece cak i kada mu nije dan vecinu dobija na kretanje. Slican je i Nadal. To je nesto sto je mnogo bitno i po meni nije moguce da se nadoknadi.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Novakovci, a i vi koji se manje tako osecate, idite glasajte u anketi, nemojte posle okasnio-la sam
                        Gdje treba glasati?

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Jednostavno je. Kada imas idealnu visinu imas i kretanje. Ako umes da se kreces tesko ce da ti bude los dan, pa da zaboravis to dobro kretanje. Medjutim Zverevi servis i ostali agresivni udarci itekako mogu da zakazu, kao danas na primer. To sto je uzeo Lendla ne mora nista da znaci. Uzeo je i Dimitrov Agasija, pa sta treba od njega sada da ocekujemo?

                          Novak kada je u formi, i kada ima fizikalije da se dobro krece cak i kada mu nije dan vecinu dobija na kretanje. Slican je i Nadal. To je nesto sto je mnogo bitno i po meni nije moguce da se nadoknadi.
                          Pa Lendl je vec dokazan trener, uspeo je od Mareja napraviti dvostruki GS sampion, a sta je Agasi uradio u trenersku karijeru? Ne kazem da ce sigurno Lendl da napravi GS sampion od Zvereva, al mislim da ce Sale biti bolji, jbg premlad je i logicno je da napreduje kad nema neke probleme sa povredama.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Gdje treba glasati?
                            U temi Rodzera Federera

                            Spoiler
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Pa sta ce mu kretanje kao Djokovica kad lik raznosi sa servisom i ostalim udarcima? Nije poenta sa 198 biti grinder kad se lik 200 puta bolje krece od Raonica i Cilica koje su iste il slicne visine. Zverev za razliku od Delpotra nema probleme sa povredama i on je krvavi radnik sto ne sumnjam da ce mu pomoci. Ima 9 titula do sada, 3 Mastersa, ne znam sta zelimo vise od nekog ko ima 21 godinu. Tacno da ima za sad probleme na Slemovima ali napredovat ce i bice bolji ubedjen sam u to, zato je uzeo Lendla.
                              Za razliku od del Potra on nema najbolji forehand na touru

                              Comment


                              • Originally posted by KunAguero View Post
                                Za razliku od del Potra on nema najbolji forehand na touru
                                A bekend? A kretanje? Servis? Il je samo forhend presudna stvar u svetu tenisa?
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X