Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kako da znamo jel ispravna

    Comment


    • Pa ima valjda onaj challenge samo za gledaoce

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Verdasco se bas naljutio u drugom setu
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Pa ima valjda onaj challenge samo za gledaoce

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Imaako odluče da ga prikažu - ali nisu.
          Ovako ...

          Comment


          • Rafa pola turnira povredjen,Novak pocetkom godine imao operaciju,Roger sa 37 godina ne moze 3 ozbiljna fizicki meca da poveze,a i dalje su prva 3 na svetu

            Comment


            • Јазири, лаки лузер, јуриша ка врху преко Рафе и Вердаска... гура као на неком челиџеру, ха ха ха
              Last edited by Žika; 31-10-18, 20:03.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Nije mi jasno, juce trenirao u punoj snazi, sve ok bilo i odjednom abdominal injury.
                Nema veze svakako je Novak zasluzio prvo mesto, najbolji je ove godine.
                Uzeo zelembace za prijavu i bombasticne najave a organizatori prodali karte.
                Ne moze me niko ubediti drugacije. Rafa dosao u Pariz i na WTF da cuva prvo mesto a citave karijere nije mogao da osvoji pomenute turnire.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Nadal sto se tice poslednjih 14 turnira na hardu: 13 je predao ili odustao iako je bio prijavljen (Basel, Paris and London 2017, Brisbane, Australia, Acapulco, Indian Wells, Miami, Cincinnati, US Open, Beijing, Shanghai and Paris 2018), 1 je odigrao i taj je osvojio (Toronto)
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Iiiiii... ubrzo pocinje meč dana, Coric - Medvedev.

                    Comment


                    • Corka bas dobro kopira Novaka. Trudi se da duboko riternira, pa potom gradi poen kao Novaka da gledam. Nisu to te fizikalije, iskustvo, klasa.. ali patern se vidi da je identican.

                      edit: Odradi ga Corka rutinski. Bravo!
                      Last edited by Joker; 31-10-18, 22:49.

                      Comment


                      • Car i Grile, pa ne zna se ko je veci headcase
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ali dobro igraju obojica. Cilkan iskoristio prvu set loptu na svoj servis, prije toga prokockao njih 5 na Grigorov.. Nece bit jednostavno Novaku, ko god pobijedi, no da ga vidimo prvo sa Damirom. Prvi njihov mec, sto moze bit sansa Damiru..

                          Comment


                          • Kakva borba i neizvesnost u 1. setu Balkanskog derbija
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Cilic cvrst.

                              Comment


                              • MTO Damira. Iscijedili su se u ovom 10-minutnom gemu. Ali Novak ne popusta, drzi fokus, mnogo svjezije izgleda od proslog meca.

                                edit: Jel ovo neki diskus, isijas? Sto mu masira slabinske prsljenove?
                                Last edited by Joker; 01-11-18, 14:00.

                                Comment

                                Working...
                                X