Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

    Dajte i zvanicnu temu,pocije nocas..

    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

  • #2
    Bas me interesuje kako je ovaj Embid po Amerikancima bolji centar od Jokica,Taunsa,Kazinsa,valjda zato sto ume dobro da zakuca,ocajna mu je selekcija suta,nema ni neku igru ledjima ka kosu,Jokic je za njega Dzabar.

    Comment


    • #3
      Jokic ima bas lednju tehniku i u odbrani je sjajan.

      Ne moramo nase uzdizat tako sto cemo spustat druge. Embiid je strasan centar, isto kao i Kazins ali bi bili niza klasa u eri Seka, Hakima, Robinsona itd.

      Kod Embiida mi smeta sto je dosta neozbiljan, mogu reci i lenj jer se cesto opredijeli za sut sa poludistance u situaciji kad ga cuva slabiji igrac i umesto da ga postuje i iskaznjava on se opredijeli za sut.


      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • #4
        Originally posted by Miki28 View Post
        Jokic ima bas lednju tehniku i u odbrani je sjajan.

        Ne moramo nase uzdizat tako sto cemo spustat druge. Embiid je strasan centar, isto kao i Kazins ali bi bili niza klasa u eri Seka, Hakima, Robinsona itd.

        Kod Embiida mi smeta sto je dosta neozbiljan, mogu reci i lenj jer se cesto opredijeli za sut sa poludistance u situaciji kad ga cuva slabiji igrac i umesto da ga postuje i iskaznjava on se opredijeli za sut.


        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Daj nemoj se zajebavati.

        Comment


        • #5
          Ironija covjece[emoji16]

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • #6
            Kakvo zlo od igraca, a tek mu je 20 godina.

            "Ne lomi me, ja vise ne znam za sebe."

            Comment


            • #7
              Ako pogledas sta sve Jokic radi na terenu,kako covek lako poentira,proigrava saigrace,spaja ih sa kosem,te nicije lopte sve na kraju budu njegove i onda Embida koji je umislio da je neka verzija Karla Melouna i Seka a daleko je od njih svetlosnim godinama,ne znam sta je tu onda uzdizanje naseg igraca,cinjenica je da je daleko bolji igrac od Embida.Porediti Embida sa centrima 90-ih je smesno,njega je oducio od kosarke Horford koji ni nema snagu jednog Robinsona,Juinga,Olajdzuvona,tek bi mu ovi lupali banane na svakom koraku.

              Comment


              • #8
                A kako izgleda Jokic na drugom kraju terena, kakvu odbranu igra?

                Sramna odbrana za takvu poziciju, teska rupetina. Ako oce da bude u necemu naj onda na jednom dijelu mora biti brutalan a na drugom dijelu koristan sto za Jokica ne mozemo rec u odbrani. Sreca njegova pa s vremena na vrijeme nalete Embiid, Kazins, KAT.
                Kuku majko na sta bi licilo da igra protiv Hakima, Robinsona i ne daj Boze Seka.

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Rossonero View Post
                  Kakvo zlo od igraca, a tek mu je 20 godina.

                  "Ne lomi me, ja vise ne znam za sebe."

                  Mali je ubica, kakav ubod Bostona mada mozda u drugom sistemu ne bi napravio takav iskorak odmah.

                  Milina ga je gledati, sa kakvom lakocom to sve radi.

                  Vidi se da je radio sa Kobijem

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • #10
                    NBA regular season 2018 (vesti, diskusije...)

                    Pa kakva je onda odbrana Embida kad mu Jokic ubaci 30 poena,kakva je odbrana Taunsa,Kazinsa,nema centra kome Jokic nije ubacio 30 poena.Denver kolektivno igra losu odbranu,nije to samo do Jokica,u vecini slucajeva im probiju prvu liniju i Jokic ostaje protiv dvojice,nije on toliko los koliko Amerikanci lupetaju,pa eno ulazi im specijalac za odbranu Plamli,pa je li bolji od Jokica,jos vise pune preko njega.

                    Comment


                    • #11
                      Nije Kazinsu odmah ovako iz prve. Nije ni Embiidu. KAT-u je prosle sezone dao 30 tak.

                      Ono sto mj Kazins radi je brutalno. Kako ga je jedan mec zakucao za klupu prije par godina, nije Nikola zna kako da mu se suprostavi. Tipa 4 faula za 5-6 minuta. Jedan krompiric

                      Da da, Jokic odlicno odradi defanzivni posao ali sta ce mukica kad ga saigraci izdaju.

                      Jel dao 30 poena Mark Gasolu? Goberu? Ja se ne sjecam ali provjericu
                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Miki28; 17-10-18, 15:01.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • #12
                        Nema potrebe raspravljati,ako ti ne vidis sta sve Jokic radi za ekipu za razliku od tog Embida koji siluje loptu i mene bar nekad podseca na Gagica svojim potezima kad je u reketu,ja ti tu ne mogu pomoci,jedan je cist talenat a jedan dobar fizikalac ogranicenog kosarkaskog znanja.

                        Comment


                        • #13
                          Nadje li mi kad je dao Embiidu, Kazinsu, Gasolu, Goberu 30 poena?

                          Nemoj lupetati vec kad nesto pises onda bar potkrepi necim a ne te djecije pricice

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • #14
                            Sta covece ti gledas,Kazinsu svaki put skoro ubaci 30 poena,prosle sezone je razbio Gasola i Memfis.Pricas o Goberu,pa njega je Raduljica razbio na nekom takmicenju reprezentacija,on je odlican defanzivac ali u napadu samo zna da zakuca,kao Deandre Dzordan,Dramond i sad mi od njih pravis nekakve velicine.Jokic bre igra kosarku s takvom lakocom kao nekad Dzabar,Olajdzuvon,on nije fizicki dominantan kao SekJuing,Robinson da zakuca preko trojice ali kosarku igra pametno,razbija ih fintama,dodavanjima.Igrom najvise podseca na Divca,jos nije taj nivo,ali ne sumnjam da ce ga prevazici za koju godinu cim jos malo dobije na snazi i popravi odbranu.Znas li ti kakav je Divac bio kad je dosao u NBA,prvih par sezona,ovi svi napucani,misici ko u Svarcenegera a Divac kao dete naspram njih,ali je bio pametniji,skolovaniji igrac kao sad Jokic,kasnije kad je dobio masu,misice cuvao je cak i Seka,koliko toliko uspesno za razliku od drugih centara u ligi.

                            Comment


                            • #15
                              Rekao sam ti da mi ne pricas djecije pricice.



                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment

                              Working...
                              X