Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma baš su pretjerali sa reklamama ovim, muzu svaku moguću sekundu

    I uz sve to Reggie Miller nastavlja da bude vjerovatno najgori komentator pored Jasona Wittena na nekoj nacionalnoj TV.

    Comment


    • Gasi ovo sranje. Trebalo je biti ugašeno prije tri godine.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Meni ovo zanimljivo uvek, 5x mi bolje od one utakmice sinoć npr
        Taman je i ta razlika neka u komentatorskim ekipama. Još doveli brata Spencera <3

        Čak bih vratio i ono shooting stars govno
        gdje govno to je bilo vrh. Kao i prijasnji skills challenge, ovaj sad je glupost brate, bitno je pogodit tricu i to je to, cuj tri put fulas pass i vozis dalje pa kakav je to skills daaaj

        Comment


        • Zakucavanja mi polako gube draž. Nema odavno šta novo nam pružiti, što već nismo videli i ugledali.
          Teško da će u skorije vreme biti atraktivnijih takmičara od LeVina i Gordona.
          Ovo jutros bilo baš VELIKO NIŠTA.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • https://www.instagram.com/p/Bt-kPZzg...d=62nme4mmueh9
            [emoji23]

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Koga biste vi izabrali? Kobe or LBJ? Vidim da igrači kažu ono što i ja mislim, pošto sam imao prilike obojicu da vidim. Jedini igrač koga bi uzeo ispred Kobe-ja je Michael. Baš me interesuje pošto ima ovde ljudi koji prate mnogo više i vidim da svi preskaču Bryanta kada nabrajaju a ja ne znam u kom univerzumu je LBJ bolji igrač.

              Comment


              • Nije to debata nažalost Uroše, Kobe će mi verovatno zauvek ostati najomiljeniji košarkaš, a dobar deo života sam proveo gledajući LeBrona da bih navijao za tim protiv kog igra u tom trenutku, ali realno je da je LBJ kod skoro svakog validnog novinara, analatičara, (bivših) trenera i igrača u top 5 svih vremena. Dok se Kobe kotira negde oko top 10. A to je jedino merilo kad se priča o takvim stvarima, jer je sve to mnogo više mišljenje nego činjenično stanje. Koristimo statistiku i titule naravno, ali kad bi nam to moglo dati neke definitivne odgovore na takva pitanja, #1 bi bio Bill Russell ili KAJ. Treba reći i da nekima i jesu.

                Kobe međutim ima armiju nerealnih navijača, nekako prikladno za njega, jer je i sam bio nerealan i pokušavao (i neretko uspevao ) da izvede neke nerealne stvari. Killer instinct s kojim se čini kao da je rođen, poput MJa, je nešto što LBJ nikad nije imao i neće imati i rekao bih da je to ono što daje taj Kobe > LeBron osećaj. Većina ljudi ne želi da vidi kako igrači tog kalibra u zadnjim sekundama "donose ispravnu košarkašku odluku" poput LBJa i dobacuju loptu otvorenom saigraču. Ljudi hoće nekog ko će uzeti loptu i šutnuti preko 4 ruke i pogoditi nešto nerealno. Protiv Bostona smo imali situaciju kad Lakersi imaju napad za pobedu a LeBron uopšte ne ulaže neki napor da se oslobodi i primi loptu itd itd. To mu je svakako oduvek bio veliki minus i nešto što mnogi ne mogu da prihvate. Da se razumemo, i ja delim mišljenje da najbolji igrač mora da završava svojim šutem u većini situacija. Problem je što LeBron nikad nije bio neki šuter, iako je dosta napredovao u tom segmentu kroz karijeru. Na kraju krajeva, LeBron završi 99% posla, ali kad treba onih zadnjih 1% da se pređe preko cilja, u nekim od najbitnijih trenutaka u njegovoj karijeri, to nije mogao on da uradi, već su to uradili Bosh, Allen, Irving.

                To su neki od razloga i zašto on ne može u diskusiju sa MJom. Košarka je jedan od retkih sportova gde bih rekao da imamo jedan jasan konsenzus o tome ko je GOAT. Baš retko ćeš naići na nekog ko neće reći Jordan.

                Btw, ne znam gde si video da igrači kažu to što ti misliš, kad u samom klipu koji si postavio ti Jalen Rose kaže da mu je LeBron u top 5 svih vremena i nabraja ko je još tu (nema Kobija), a zatim i Billups kaže da mu je LBJ na Mount Rushmoru (dakle top 4 svih vremena).
                Jedino ako misliš na ovo posle što je Billups rekao, da mu je Kobe ispred LeBrona što se samog skilla tiče. A to je druga priča sa kojom se slažem. Kad bi se samo to gledalo, LBJ ne bi bio ni u top 50 verovatno

                Comment


                • Trudim se objektivno da sagledam koliko mogu.

                  Video sam i T-mac da kaže i mislim da bi mnogi rekli da nema tog hajpa oko LeBrona. Jer sve oko njega mi je isforsirano a statistike iz različitih era ne bih poredio.

                  Mislim da bi danas Kobe mogao i do 80poena utakmica, sa ovom protekcijom napadača. Pa opet LeBron nema ni neki midrange specijalan, previše izgleda kao da siluje i što je po meni najvažnije nije l od lidera kao Kobe i Jordan.

                  Opet kažem neko moje mišljenje. Nema to nešto, taj neki mentalitet da znaš da možeš da se osloniš na njegaz

                  A ove statistike to je isto kao kada bi poredili Westbrooka i Jasona Kidda. Baš su pričali Pierce i T-mac koliko Harden uzima 3pt i koliko bi oni davali da su uzimali toliko.

                  Mene to i nije za debatu uopšte ali daleko sam ja od poznavaoca. Ne vidim nikakvu eleganciju u LeBronovim potezima. Mnogo više poseda danas ima i ne čudi da su im svima statistike nabijene.

                  Da se igra finale i da morsm da biram igrača Kobe svaki dan. To čini veličnu. Zato je Brady GOAT. Nikada nije imao rame kao Aaron a i ovaj je masu puta imao neke bolje statistike, ali kada je najvažnije...

                  Nisam pametan eto nisam baš.

                  Comment


                  • Igrac bez vrhunskog suta ne moze da udje u raspravu uopste o tome da li je bolji od Kobija ili Dzordana,nemojte mi samo opet izvlaciti neku statistiku jer masu poena Dzejms postize iz polaganja i zakucavanja sto samo znaci da je covek dominantan na svojoj poziciji,neka slabija verzija Seka.Igrac koji se pogubi kad protivnik pritiska loptu isto ne moze da udje u konkurenciju sa Kobijem i Dzordanom,nesto najpribliznije njima su Kari i Harden s tim sto Hardena apsolutno ne zanima timska kosarka,niti on ima mozga za to,daj mu da vrti pik i u tome je car,bez lopte njegova igra je ocajna,daleko iza ovih najvecih igraca.Dakle od ovih sadasnjih igraca jedino Karija priznajem da moze jednoga dostici slavu Kobija,ima glavu,tehniku,sut,sve sto treba da ima jedan plejmejker.

                    Comment


                    • Ono kad nema TDa pa statisticari nemaju sta za napisati.

                      Sut za pobjedu u regularnom, promasaj.

                      Russel veliki.

                      Sut za pobjedu u drugom produzetku na -1, lagano, mamojebac Paul George.

                      Jbg moralo se izbacit Russela iz ekipe na kraju sa osobnima da moze covjek da donese pobjedu Oklahomi...

                      Comment


                      • Covek je dao 43 poena uz preko 50% suta iz igre i ti opet bacas hejt, Lol.

                        Imas opasan kompleks od strane Russa.

                        I ne znam zasto konstantno poredis PGa i Russa, niko ne tvrdi da je Russ bolji igrac.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by MareLFC; 23-02-19, 13:41.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Dobar dan za hejtere

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Covek je dao 43 poena uz preko 50% suta iz igre i ti opet bacas hejt, Lol.

                            Imas opasan kompleks od strane Russa.

                            I ne znam zasto konstantno poredis PGa i Russa, niko ne tvrdi da je Russ bolji igrac.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Ti tvrdis s obizrom da stalno postavljas statse od Russa a nebod PGa koji je zasluzan za maltene sve pobjede, s obzirom da za razliku od drugih on u obrani krade lopte a ne skokove. Mamba Out. Poyy

                            Comment


                            • Ne tvrdim, nema to nikakve veze.

                              PG je bolji igrac, nema sumnje, ali daj malo respekta prema Russu.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Fila bez Embida druga momčad.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X