Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Na koledžu, da. Samopouzdanje neće dobiti pored Embida i Simonsa, on njima treba da se sklanja. Neka što su daleko bolji igrači od njega, već su i talentovaniji. Prvo njih treba nahraniti, pa tek onda dolazi Fulc, u nezavidnoj je situaciji.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Tacno.
      Iz vise razloga bi bilo idealno da bude u drugoj petorci.
      Siguran sam da je i Brown o tome razmisljao.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Braun je rekao da će Fulc počinjati utakmice, a 2. pol. će počinjati Redik. Vjeruju u njega još, sad oće li im Fulc to vratiti vidjećemo. Ja ne očekujem od njega ništa ni ove sezone.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by Reise View Post
          Na koledžu, da. Samopouzdanje neće dobiti pored Embida i Simonsa, on njima treba da se sklanja. Neka što su daleko bolji igrači od njega, već su i talentovaniji. Prvo njih treba nahraniti, pa tek onda dolazi Fulc, u nezavidnoj je situaciji.
          Upravo tako.

          Za Fultza bi bilo najbolje da nastavi svoju pricu negdje drugo dok nije jos kasno.

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • #35
            Originally posted by Reise View Post
            Misli li neko da može dobar igrač da ispadne od ovoga Fulca? Po ovoj prvoj utakmici nije napredovao uopšte. Izgleda kao Rondo bez distribucije lopte, vidjećemo dokle će Fila da ga trpi.
            Iskreno, ja izgubio svaku nadu.

            I dalje ta mehanika nije iole fluidna iako je radio sa Dru Henlenom celo leto. Opet mu je govor tela onako nezainteresovan. Roster koji je njega trebao da učini sekundarnim skorerom (bar sam ga ja tako video kao kombo beka ala Irving pored Bena kao primarnog kreatora i Joela kao primarnog skorera), sada ga čini viškom jer dobijaš u petorci dva kreatora koja nemaju šut. On je jako dobar pnr igrač ali je ta pnr efikasnost umanjena ovom misterijom oko njegovog šuta. Apsolutno je nepotreban ovakav pored živog Simmonsa. I stvarno ne znam šta će Brown uraditi sa njim.

            Pratim košarku i igram je jako dugo, i ovakav slučaj "zaborava šuterske mehanike" nikad nisam video. Mislim da ni naučnici ne bi našli logičan odgovor na to pitanje.

            Ne očekujem mnogo od Phile ove sezone, mislim da su downgrade u odnosu na prošlu sezonu, izgubivši Belinelija i Ersana koji su bili bitni šuteri u rotaciji, dobili su Wilsona čiji nisam fan, ne znam. Očekujem neku ozb rolu Korkmaza i ne razumem što ne dobija šansu kada je i prošlu letnju ligu i ovu RAZBIO, posle JJ najbolji šuter u ekipi.

            Eventualno do finala konferencije i to uz puno sreće i da Joel i Ben porobe, ali mislim da su Toronto i vrv Bucksi koje će Budenholzer doterati u red ispred, a o Bostonu da ne pričamo.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #36
              Nema nikakvog balansa kod šuta, skroz slomljeno izgleda. Njegov šut i kretnje me najviše podsjećaju na Džeralda Grina, neka ode kod njega da mu ga popravi.

              Fila je previše mlada, ni ne treba očekivati od njih previše. Plej of bi trebali izboriti, bar mali napredak da naprave.

              Toronto bi trebao u drugi dio sezone da počne da kida. Trebaće Lenardu malo vremena da se upali, ipak nije igrao cijelu prošlu sezonu. Falilo je njima osvježenje, da im se razmrda ekipa, ovo će im sigurno dobro doći. Ako budu Siakam i Anunobi napredovali, mislim da teško može neko da ih zaustavi do finala konferencije.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Nema šanse da Dončić izdrži više od 50 utakmica sa ovakvim tijelom ove sezone. Previše je masan.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Au bre Colke, apdejtuj ovu temu ili napravi novu.

                  Možda je rano, ali ovaj Shamet se čini kao odličan pick up za Philu, meka ruka, savršena mehanika, a bogami nije neki lenjivac u odbrani. Možda bude upgrade u odnosu na Belinelija. Fultz malo hrabrije odigrao protiv Bullsa, Ben monstruozan, Joel opet koči flow kad ne treba, to kad bi smanjio i glupavo izgubljene lopte, pffff. Mada ovo prvo teško rešivo dok ne nabave još jednog igrača koji sebi može da iskreira šut, jedan od uzroka i zbog čega Embiid toliko siluje na postu.

                  Reise, viđe li ono, Stauskas simultanka sinoć.

                  Samo da dodam da će AD biti MVP ove sezone.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #39
                    Upalio sam stream u 2/4 taman kad je on počeo da sipa.

                    I Kolins je imao strašnu utakmicu, ko zna šta će od njega biti. Centre treba čekati, pokazuje da bi mogao biti solidan u napadu i ubica u defanzivi. Super su mu kretnje, pogotovo kad se spusti u stav. Klupa dobila Portlandu utakmicu, to se ne viđa često, možda bude neki novi trend ove sezone.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      NBA regular season 2018 (vesti, diskusije...)

                      Ajd bar temu za ovo da imamo.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Kakvi mecevi Toronto-Boston i Juta-GS.

                        Ipak je kandza sada u Torontu, to je vec nivo iznad Derozana.

                        Sutersko ludilo Jute i onda im sve to zasere Micel sa svojim nerezonskim ispucavanjem u 4/4 kad ga nije islo. Totalno ubio u pojam ekipu. 8 promasaja imao u 4/4.
                        Jerebko dao kos za pobjedu[emoji3]

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • #42
                          Meni je neverovatan Dzo Ingls,sinoc je pogadjao kad je najbitnije bilo,namestio je ruku,opasna masina za sutanje trojki. Jebiga,da je Micel dao onaj poslednji sut,bio bi heroj Dobar otpor Jute ali steta. Ranjiv je GSW itetako,pogotovo na brzi ritam.

                          Onako pod lupom,dobar mec je bio u Bruklinu,neizvestan do samog kraja,mozda i uz mec u Juti,najbolji sinoc. Keris Levert najefikasniji sinoc ujedno dao kos za pobedu. 28 poena,sest skokova i pet asistencija.

                          Bobi odlican,odigrao poslednji cetvrtinu. 16 minuta i postigao 13 poena uz šut iz igre 4/6 i sa penala 5/7, imao je i pet skokova i blokadu.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • #43
                            Kako pogadjao kad je najbitnije kad nije uzeo onda kad je bas trebalo on da uzme.
                            Micel im se usrao u sve sto su gradili 47 minuta.

                            Micel nije Lebron, Durent, Kobi, MJ pa da se onako ponasa iako je klinac dobar igrac ali Juta nije pojedinac vec tim tako da mi je nezamislivo da je ono uradio jer je u 4/4 ubjedljivo najgori na parketu bio. Volio bih da ha zestoko iskritikuju jer decko poletio u zvijezde, mora malo prizemljenje.

                            Sto se tice Bruklin-NY, kakav mindfuck potez Fizdale da ostavi u izolaciji najgoreg svog defanzivca a da mu Frenki bude u cosku. Rano je za takve tank poteze.

                            Utisak veceri je ipak Okc i njihov trener. PG13 7/27, Sruder 2/15. Kako je covjek i dalje trener Okc je misterija. Alimpijevic bi bolje vodio ekipu

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Reise View Post
                              Nema nikakvog balansa kod šuta, skroz slomljeno izgleda. Njegov šut i kretnje me najviše podsjećaju na Džeralda Grina, neka ode kod njega da mu ga popravi.

                              Fila je previše mlada, ni ne treba očekivati od njih previše. Plej of bi trebali izboriti, bar mali napredak da naprave.

                              Toronto bi trebao u drugi dio sezone da počne da kida. Trebaće Lenardu malo vremena da se upali, ipak nije igrao cijelu prošlu sezonu. Falilo je njima osvježenje, da im se razmrda ekipa, ovo će im sigurno dobro doći. Ako budu Siakam i Anunobi napredovali, mislim da teško može neko da ih zaustavi do finala konferencije.
                              Pa oni su i prosle godine igrali PO ne znam kakav ce to biti napredak?

                              Comment


                              • #45
                                Kontinuitet brate. Napredak je kad se ustališ u PO, pogotovo sa ovako mladim timom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X