Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2018-2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zarkov View Post
    Ja sam za to da ti se prizna tipovanje na GSW. S obzirom da je bilo da se ovdje tipuje i da sam stavio keca bilo je 100% da ti moraš da odigraš dvojku.
    reko sam mu ja odmah da bi ti to prihvatio. U svakom slučaju, nema šanse tako da čestitam ti na tituli
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Ma da, Zarko je generalno najbolje tipovao tokom cele sezone, dok je mene Milvoki prodao u finalu, nisam ocekivao da ce onako choknuti.
      Bar sam za razliku od prosle dve sezone dogurao korak dalje iako se osporavao moj trud i talenat, iako ne pratim NBA a ovi vrsni znalci (citaj malac) prozivali da cu ispasti pre njega.
      Cestitke jos jednom, ima i dalje 0,0001% sanse i nema predaje hahah
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Sanse su tu jedino ako zarko odigra na toronto u G6 u suprotnom je kraj, makar ti pogodio a on ne. Ti ako odigras na Raptorse a on GSW i Raptorsi dobiju, stigao si ga ali nema vise meceva a on dobija u slucaju X, tako da se prvak zna.


        BICE bolje sledece godine
        Last edited by colchonero; 12-06-19, 18:32.

        Comment


        • posle tvojih postova su mu nikakve šanse.. možda Žarko nije razmišljao o tome pa bi odigrao na Toronto, a bice na GSW, ali sada nema nazad

          inače samo jedan u prvih 10 ima ispod 400 promašaja
          Last edited by Nerealan; 12-06-19, 18:39.
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Naucio sam na greskama Florentina i Madrida uopstw ove godine, nista ne prepustam slucaju.

            Ko bi izdrzao bicea da me cele godine podseca, dovoljno sto me nislija dobio u fantaziju, jos nisam preboleo.

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              inače samo jedan u prvih 10 ima ispod 400 promašaja
              Je l onaj što uređuje tabelu?

              Originally posted by madrid View Post
              Ko bi izdrzao bicea da me cele godine podseca, dovoljno sto me nislija dobio u fantaziju, jos nisam preboleo.
              Veliko N, ološu beogracki. Moraću i sledeće sezone da te istamburam

              Comment


              • Zahvaljujem

                Originally posted by Nerealan View Post
                posle tvojih postova su mu nikakve šanse.. možda Žarko nije razmišljao o tome pa bi odigrao na Toronto, a bice na GSW, ali sada nema nazad
                Nisam razmišljao o tome Da je Toronto domaćin i da nisam ovo pročitao vjerovatno bih odigrao njih, ali ovako kad je GS domaćin male bi šanse bile za tipovanje na Toronto.

                Prošle sezone finale, ove korak dalje Mada bilo je i sreće jer je Nerealni pred kraj propustio da tipuje jedno kolo i tako mi prepustio prednost i drugu stranu žrijeba.

                I da, hvala organizatorima
                sigpic

                Comment


                • Ljudi, samo ja imam moc da uredjujem tabelu. I to babranjem direkt po bazi u produkciji.

                  Osim ako Nerealni nije nasao neki security flaw (ima ga sigurno), posto je aplikacija skrnava i nikakva i napravljena za 4 dana.

                  Cestitke Zaretu. Cele godine je najbolji.

                  I hvala Nerealnom na ogromnoj pomoci.

                  sigpic

                  Comment


                  • Hoce li biti nba lige i ove sezone?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • hoćemo da otvaramo novu temu, gde ćemo ostavljati tipove, pa Colke kad restartuje app da nastavimo tamo?
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Hajde prvo da se javimo ovdje, ako nas nema dovoljno nema potrebe da se muci.

                        Ja sam za
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • sto se mene tice moze

                          Comment


                          • Prijavljujem se.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • prijavljujem sebe, Papija, dečka iz okoline Madrida, bice se već prijavio

                              da, i leksa hoće da igra, ima nas pristojan broj
                              Last edited by Nerealan; 22-10-19, 16:43.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Pisite I mene.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X