Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2018-2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    2 na Hjuston, nije prihvatilo nesto a par puta sam kliknuo (pogledajte slobodno ako moze da se proveri kada su mi prihvacene ostale utakmice, uglavnom jos danas predvece). Tek je pocelo 4-0 OKC
    Last edited by colchonero; 09-11-18, 02:21.

    Comment


    • #62
      Ne vidim nijedan razlog da se to uvazi, utakmica je pocela i to je kraj svake diskusije, imao si cijeli dan da prijavis taj problem.

      Spoiler
      Naravno da se salim
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #63
        Skini ovaj spoiler, kada vec luzeri gube 20 razlike, da bar iskoristim ovaj komentar kao potporu u buducnosti, ako mi zatreba ako bude napeto za ili u PO. Tako je colke, ovo sa Hjustonom nikako ne sme da mi se uvazi, i mora da bude ostar i jasan primer drugima da se tako nesto nece priznavati(osim ako nekom ludom srecom ne preokrenu, u tom slucaju treba poslati jasnu poruku nediskriminacije i razumevanja prema takmicaru).

        Comment


        • #64
          Ali dobro ne brinem se ja. Imao sam sada 2 dobre noci i ocekujem probijanje na listi. Sada je ipak mnogo lakse za igru, i sada se osecam mnogo sigurnije i sa vise samopouzdanja, kada me je aktuelni sampion i branilac titule Zola podrzao i jasno prepoznao ko ima najvece sanse da ga nasledi i ko je jedini pravi naslednik koji bi odrzao renome i tezinu osvajanja ovog takmicenja na nivou. Sve ostalo su Lester, Porto, Grcka, Kavsi fore. Desava se, ali znas da je srecno izvojevano. Nije ni on lud decko sto stanje na tabeli (jos uvek) i istorija prognoziranja i pokazuju, zna se da on ne bira tek tako, inace bi mozda cak i Daleta i Papija negde spomenuo.

          Spoiler
          Kako s**em, sta rade sitni sati
          Last edited by colchonero; 09-11-18, 04:14.

          Comment


          • #65
            Samo bih zamolio Daleta da se ni ne šali s tim. Našem dobrom drugu se mora uračunati i ova utakmica, pa nećemo cepidlačiti

            Comment


            • #66
              Originally posted by p4p1 View Post
              Samo bih zamolio Daleta da se ni ne šali s tim. Našem dobrom drugu se mora uračunati i ova utakmica, pa nećemo cepidlačiti
              Pravila se znaju, i moraju se postovati, zato i postoje. Nema odstupanja i ja kao coorganizator treba (i moram) da budem primer da nema ustupaka van okvira pravila. Sve je i vise nego jasno, a onaj komentar je klasican ljudski odbrambeni mehanizam, i ako su moje namere ciste razni ostavlja prostor da razni bice-i koriste to za manipulacije .

              Spoiler
              Majku im 20 gube, a ovi bez Westbrooka. Prosle godine svaku 120, sad ne mogu cesto 90 da prebace(danas 80 max, upravo -23 2 min do kraja 73 dali), vise ne smem nigde da ih stavim plus cak i kada je granica 210. P.S. Da oni sa kojima ne pisem cesto i nisam u kontaktu, pa me mozda ne znaju, a igraju ligu ili citaju temu slucajno ne pomisle (iako sam ubedjen da nece). Ja prozivam ljude samo sa kojima sam jako dobar, i za koje znam 100% na koji nacin nesto misle (a i oni sto meni pisu sta ja mislim), tako da ne shvatajte ovo ozbiljno (kao sto su neke rasprave bile na forumu, pa zavrsavale banom) kao da ce stvarno biti problema u buducnosti.
              Last edited by colchonero; 09-11-18, 04:37.

              Comment


              • #67
                Originally posted by madrid View Post
                Ali dobro ne brinem se ja. Imao sam sada 2 dobre noci i ocekujem probijanje na listi. Sada je ipak mnogo lakse za igru, i sada se osecam mnogo sigurnije i sa vise samopouzdanja, kada me je aktuelni sampion i branilac titule Zola podrzao i jasno prepoznao ko ima najvece sanse da ga nasledi i ko je jedini pravi naslednik koji bi odrzao renome i tezinu osvajanja ovog takmicenja na nivou. Sve ostalo su Lester, Porto, Grcka, Kavsi fore. Desava se, ali znas da je srecno izvojevano. Nije ni on lud decko sto stanje na tabeli (jos uvek) i istorija prognoziranja i pokazuju, zna se da on ne bira tek tako, inace bi mozda cak i Daleta i Papija negde spomenuo.

                Spoiler
                Kako s**em, sta rade sitni sati
                Hvala, hvala na lepim rečima!

                Ja više volim ove mlade nade što stupaju tek na scenu. Dale i Papi su mi više lukavi, dugogodišnji igrači. Njima podrška i ne treba, previše su oni iskusni.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #68
                  Dodacu ove zaostale cim uhvatim vremena i obavesticu vas kad budem dodao.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Charlotte 2
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #70
                      ova tebela koja je sad? kad je zadnji put azurirana? do koj datum?
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • #71
                        danas, samo nisu dodani tipovi sa foruma
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • #72
                          Ja vec nekoliko dana nemogu da udjem i da tipujem, zaboravio sam pasvord i sad ne mogu se logirati i pratiti tabelu... zaostao sam nekoliko dana

                          Za nocas i na dalje tipovi stavljam tu ako je moguce..
                          Charlotte, Philadelphia, Toronto, Boston, Chicago, Cavs, Hjuston, Bucks, Minesota, Dallas, San antonio, Utah, Golden State
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • #73
                            Je l toliko teško da se zapamti 8 slova, 2 broja i koje slovo je veliko? Ili da napraviš jedan notepad I tu sačuvaš šifru za app? Pa još uvek pamtim pesmice iz osnovne, a eto završio sam je pre 9 godina.

                            Najbolje je da napraviš novi nalog ukoliko želiš da nastaviš
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • #74
                              Ma jok, dodacu veceras sve ove rezultate unazad ko je vec sve igrao ovde na forumu.

                              Sifeu cu mu resetovati ja, pa cu mu je poslati.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                ako je to moguce hvala puno, imao sam sve zacuvano u not pad ali sam resetovao pc jer sam imao previse virusa i sad nemam nista u pc
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X