Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan dokaz koliko je govno Ataman. Duvaj ga slepce
    Tajm aut[emoji23]

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Itudis toliko osporavan uze titulu. Opet ekipa koja je bila van svake price o osvajanju i zapostavljena kao i Real prosle godine. I CSKA je istrpeo Itudisa kad nije uzeo F4. Opasan je Grk, tek ce uzimati titule..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ima Boga, razume se.

        Nikad Ataman đubre do naslova.

        Comment


        • Uf kakva sodoma i gomora ih ceka sa Vatutinom u izlasku..Bice to +18 Ne mogu ni da zamislim xD
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Napisao sam prethodni dan da su mnogi otpisali CSKA zbog njihove istorije učešća na F4, i kad su im najmanje davali šansu oni osvojiše. Odigrali su finale majstorski. Efes se više oslonio na pojedince, CSKA jei grao kao tim. Apsolutno zasluženo su osvojili titulu.

            Comment


            • Kakva njuška Vatutin.
              Šta kaže Itudisu OBEĆAO SI MI, UČINIO ME PONOSNIM.

              Comment


              • Tri amerikanca, francuz, španac, trener grk...čestitke “ruskom” timu.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ekipa koja samo sutira za tri poena ne moze da osvoji nijedan trofej : OH WAIT

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ekipa koja samo sutira za tri poena ne moze da osvoji nijedan trofej : OH WAIT
                    Toliko o tvom poznavanju kosarke. Ljudi su sutnuli 22 trojke. Pre se to moze reci za Efes. XD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bravo za Vasu i fenomenalnu sezonu.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Toliko o tvom poznavanju kosarke. Ljudi su sutnuli 22 trojke. Pre se to moze reci za Efes. XD

                        Sa tobom niko na ovoj zemaljskoj kugli ne moze da se meri, izvinjavam se sto sam bilo sta napisao.

                        Da ne odem u banovinu ponovo, ovde cu stati.

                        Comment


                        • Zasluženo trofej otišao u Rusiju, jedno od boljih finala u prethodnih nekoliko godina. Klajburn maestralan u obe utakmice, za razliku od prošle godine gde je totalno podbacio. Ove godine dosta drugačija dimenzija u njegovoj igri a sam napredak se video u finalu, zaslužena nagrada MVP-a za njega. Ali mora se pohvaliti i Higins, sa kojom lakoćom je odigrao. Kolo standardan, ili donese ili odnese, sada je bilo ovo prvo. Itudis napravio veliki rezultat ove sezone i mogu se složiti sa njim da je Hajns srce i duša ovog tima, pravi fajter i dokaz cele ekipe. U Efesu Moerman, Plajs, Bobua, Simon totalno van utakmice. Larkin na kraju pogrešio ali je odigrao maestralno celu seriju.

                          Što se tiče one "revijalne" utakmice za treće mesto, Real zasluženo slavio. I dokaz za Željka da mora da menja ekipu za sledeću sezonu, da je ove godine poprilično promašio sa strancima.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Vasa je vaskrsnuo,a drago mi je zbog Cska,oni i jesu najopasniji kad ne igraju pod pritiskom uloge favorita!

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ekipa koja samo sutira za tri poena ne moze da osvoji nijedan trofej : OH WAIT
                              CSKA je tek 11. tim u Evroligi po broju sutnutih trojki po mecu, u finalu su sutnuli 10 dvojki vise nego trojki, u polufinalu su sutnuli cak 20 dvojki vise nego trojki. Fizicki i atletski verovatno najmocnija ekipa u Evropi, nemaju igraca nizeg od 191 cm, mogu da izvedu petorku sposobnu da sve preuzima u odbrani, zahvaljujuci visokoj i snaznoj bekovskoj liniji, "dugim" atletskim krilima i pokretljivim i agilnim centrima (Heket, Higins, Kurbanov, Klajburn, Hajns), imaju 5 ball handler-a koji su medjusobno kompatibilni, mogu da imaju kreaciju sa svake pozicije sem pozicije 5...

                              Elem, ako si ti iz svega ovoga izvukao da je trofej uzela ekipa koja samo sutira za tri poena, onda se nemoj cuditi sto te je tvoj forumaski arch enemy Losmi docekao na zicer.


                              P.S. I za par drugih forumasa - titulu je uzela ekipa sa 5 Amerikanaca (jedan od njih je i MVP), a i Heketu je otac Amer. Bas me cudi da su uspeli to da izvuku, imajuci u vidu da su ti Ameri divljaci i lude glave, cak ih 1 Zoc zato ne uzima... Al' ovaj njegov bivsi pomocnik ocigledno skrenuo sa pravog puta.
                              Last edited by Nas; 21-05-19, 02:35.

                              Comment


                              • Originally posted by Nas View Post
                                CSKA je tek 11. tim u Evroligi po broju sutnutih trojki po mecu, u finalu su sutnuli 10 dvojki vise nego trojki, u polufinalu su sutnuli cak 20 dvojki vise nego trojki. Fizicki i atletski verovatno najmocnija ekipa u Evropi, nemaju igraca nizeg od 191 cm, mogu da izvedu petorku sposobnu da sve preuzima u odbrani, zahvaljujuci visokoj i snaznoj bekovskoj liniji, "dugim" atletskim krilima i pokretljivim i agilnim centrima (Heket, Higins, Kurbanov, Klajburn, Hajns), imaju 5 ball handler-a koji su medjusobno kompatibilni, mogu da imaju kreaciju sa svake pozicije sem pozicije 5...

                                Elem, ako si ti iz svega ovoga izvukao da je trofej uzela ekipa koja samo sutira za tri poena, onda se nemoj cuditi sto te je tvoj forumaski arch enemy Losmi docekao na zicer.


                                P.S. I za par drugih forumasa - titulu je uzela ekipa sa 5 Amerikanaca (jedan od njih je i MVP), a i Heketu je otac Amer. Bas me cudi da su uspeli to da izvuku, imajuci u vidu da su ti Ameri divljaci i lude glave, cak ih 1 Zoc zato ne uzima... Al' ovaj njegov bivsi pomocnik ocigledno skrenuo sa pravog puta.
                                Postava koja je krenula utakmicu finala je čini mi se u rasponu od 196 do 203 (1 - 5 pozicija) a reket je bio zaključan i Efes je mogao samo sa distance da poentira.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X