Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Niko ali bas niko da osudi sramotno vredjanja Simonoviceve porodice I cerkice od dve godine. Ovo ludilo je prevazislo sve granice.
    Ni trener ni igraci. Evo Novica koji je mnogo govorio na tu temu ne izadje da kaze bilo sta navijacima.????
    Jebem ti zemlju Srbiju. Ono pevanje ubedjen da nigde na svetu nije bilo.
    Da ne bude zabune istih debila ima I medju nasim navijacima

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • #32
      Dvostruki arsini.
      Plakao je samoubica kao curica kada su njega vredjali, ni priblizno kao Simketa nocas...

      Comment


      • #33
        Svaki normalan navijac osudjuje takvo skandiranje, ne morate zbog toga svaku temu pretvarati u "pljuckanje po svemu vezanom za Partizan" - o dezurni cuvari baklje.
        Last edited by kronostime; 10-10-18, 07:17.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • #34
          Originally posted by kronostime View Post
          Svaki normalan navijac osudjuje takvo skandiranje, ne morate zbog toga svaku temu pretvarati u "pljuckanje po svemu vezanom za Partizan" - o dezurni cuvari baklje.
          Ovaj post govori mnogo toga. Pa sto nisi osudio????
          Pljuckanje je ono sto se napominje kao lose u ponasanju navijaca Partizana sinoc????? O boze.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #35
            Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Jebem ti zemlju Srbiju. Ono pevanje ubedjen da nigde na svetu nije bilo.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Turska, Argentina, Engleska, Rusija itd

            Originally posted by Guthrie View Post
            Pa moram da serendam, kada neko gledanje kosarkaskog meca rivala gleda kao frustriranost.
            Imao i nas koji volimo basket, a i onih koji su se nekada bavili, cak i na profi nivou, dok neki od svake teme prave pomracenje.
            Da je nema, verovatno bi pisali svake prestupne godine.
            Ipak kod tebe prevladava mrznja uzevsi u obzir samo uzorak postova u ovoj temi. Pre bih poverovao Baronu Minhaunzenu nego tebi.

            Comment


            • #36
              Mhm.
              Verovatno sam nekome iz partizana pozeleo ono sto su oni Simonu.
              Sa vama ne vredi pricati jer vam je ono sinoc ok ocigledno.

              Comment


              • #37
                Jos samo kada bi mi rekao gde sam to rekao, ja sam napisao da je to manje izrazeno sto nuzno ne znaci da moras da vredjas neciju cerku. I sada sto imas problema sa par ljudi, ti pravis generalizacije o navijacima Partizana.

                Dosta stvari povrsno i plitko posmatras, pusticu te da samog sebe eliminises.
                Last edited by Ricma; 10-10-18, 09:16.

                Comment


                • #38
                  Par ljudi je relativizacija
                  Par ljudi se ne bi culo u punoj hali navijaca

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ovaj post govori mnogo toga. Pa sto nisi osudio????
                    Pljuckanje je ono sto se napominje kao lose u ponasanju navijaca Partizana sinoc????? O boze.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Ti mu dodjes neki referent za prikupljanje osuda? Vise puta sam napisao sta mislim o stoci sa tribina koja psuje neciju decu, broji krvna zrnca igracima, koja se raspituje za ocinstvo nekog igraca.... da ne moram svaki put da to ponavljam. Tebi i ovom tvom sabratu je jedino bitno da kad-god mozete opljunete po Partizanu i Grobarima, nebitno za povod, a to je vec drugi par opanaka.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Ivan9 View Post
                      Par ljudi je relativizacija
                      Par ljudi se ne bi culo u punoj hali navijaca
                      Par ljudi sa ovog foruma, na to se odnosila njegova poslednja recenica. I nije mu prvi put da koristi tu krilaticu na forumu kada naidje na suprotno misljenje. Iskljuciv je, tu nema pomoci.

                      Nigde ja ne branim navijace Partizana koji su to pevali, naravno da bih zeleo da takvi vise ne trose vazduh bez obzira na klupsku, nacionalnu i versku opredeljenost.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Ricma View Post
                        Jos samo kada bi mi rekao gde sam to rekao, ja sam napisao da je to manje izrazeno sto nuzno ne znaci da moras da vredjas neciju cerku. I sada sto imas problema sa par ljudi, ti pravis generalizacije o navijacima Partizana.

                        Dosta stvari povrsno i plitko posmatras, pusticu te da samog sebe eliminises.
                        A sto bih drugacije uz ovako bistre ljude na forumu?
                        Dok sam ovde ne brinem.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by kronostime View Post
                          Ti mu dodjes neki referent za prikupljanje osuda? Vise puta sam napisao sta mislim o stoci sa tribina koja psuje neciju decu, broji krvna zrnca igracima, koja se raspituje za ocinstvo nekog igraca.... da ne moram svaki put da to ponavljam. Tebi i ovom tvom sabratu je jedino bitno da kad-god mozete opljunete po Partizanu i Grobarima, nebitno za povod, a to je vec drugi par opanaka.
                          Izvinjavam se I tebi I vecini navijaca Partizana iz Pionir sinoc.
                          Nismo isti

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Guthrie View Post
                            A sto bih drugacije uz ovako bistre ljude na forumu?
                            Dok sam ovde ne brinem.
                            Zabrinuo bih se za sebe da sam zaslepljen i ostrascen ko ti i da mi pritisak dizu neistomisljenici ili svako ko navija za Crvenu Zvezdu/Hajduk/Dinamo/Buducnost itd.

                            Takvoj polarizaciji nikada nisam bio sklon. Koliko mi smeta odredjeni navijac Partizana, toliko moze i Zvezdin. Dobar deo podela su idiotske.

                            Over&out
                            Last edited by Ricma; 10-10-18, 11:48.

                            Comment


                            • #44
                              Naravno.
                              Ja sam na jednom forumu trajno blokiran jer sam svasta ispisao za ona govna koja bojkotuju klub zbog Omica.
                              Ja imam dosta drugara grobara, i dok sam bio klinac i dok je partizan dominirao redovno sam pratio meceve jer volim kosarku.
                              Na one budalastine od sinoc niko ovde nije rec rekao niti se oglasio, kao ni za onaj video sa proslave rodjendana
                              ..

                              Comment


                              • #45
                                Evo ja cu citirati jednog velikog Partizanovca, legendu jednog drugog foruma. Nadam se da se nece ljutiti sto njegove misli prenosim ovde(on je i jedan od razloga zasto jos uvek, ponekad, posetim onaj stari forum):
                                Dobro, znam da je bila utopija očekivati nekakvo zvanično izvinjenje. Ipak, nadao sam se da će neko, negde, bilo ko, bilo gde, da progovori o tome. A da, ne sme niko da se zamera. KK Govno it is.

                                Simone izvini, đe čuo i đe ne čuo. Ostaje još nada da mu je bar neko lično prišao i uputio poneku reč izvinjenja. Mada, vrlo mala nada.
                                Veliki Arsenije

                                Comment

                                Working...
                                X