Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A pusti ga, misli da ce da ispane duhovit, da upeca nekog jer su prije toga igrali Buducnost i Gran Kanarija, glumi Kupera bezuspjesno, ne pali se vise narod na njegove komentare.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      A pusti ga, misli da ce da ispane duhovit, da upeca nekog jer su prije toga igrali Buducnost i Gran Kanarija, glumi Kupera bezuspjesno, ne pali se vise narod na njegove komentare.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Meni je najcudnije od svega koliko takvi likovi misle da su mega zabavni i da niko nece shvatiti sta su zeleli da napisu. Mozda neko ko ne prati evroligu uopste.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Filipovski je teski nemac pojma...kako oni zaradjuju tolike pare je prava misterija...ovaj bi mi placao da trenira..samo se goji, nista ne zna..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sad sam se ukljucio, ko nabode ovo sina Filipa
          Ps poceli ste plavo da nosite, ovo mislite da ce bolje da vam krene.

          Comment


          • Izgubise dobijenu utakmicu. Nije mi jasno zasto je Tomic na prvom TO pred kraj trazio da igra sa centra a ne od kosa. Pa koliko je bilo nekih 40-50/sekundi? Zasto da imas napad od 14 a ne od 24/sekunde?

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Izgubise dobijenu utakmicu. Nije mi jasno zasto je Tomic na prvom TO pred kraj trazio da igra sa centra a ne od kosa. Pa koliko je bilo nekih 40-50/sekundi? Zasto da imas napad od 14 a ne od 24/sekunde?
              Da bismo imali 2 napada do kraja. Imali smo 15ak sekundi za pobedu ali nismo zabili.
              Mislim da to nije losa odluka

              Comment


              • Imam drugacije misljenje. U onom trenutku mislim da je potrebnije bilo da iscuri 20+ sekundi i da se pritisak prebaci na protivnika bez obzira da li zabijes kos ili ne. Ako zabijes onda si gazda, ako ne oni imaju malo vremena a u glavi im je to da nemaju popravni. Takodje ako hoces zadnji napad uvijek je faul na raspolaganju.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Imam drugacije misljenje. U onom trenutku mislim da je potrebnije bilo da iscuri 20+ sekundi i da se pritisak prebaci na protivnika bez obzira da li zabijes kos ili ne. Ako zabijes onda si gazda, ako ne oni imaju malo vremena a u glavi im je to da nemaju popravni. Takodje ako hoces zadnji napad uvijek je faul na raspolaganju.
                  Moram da se slozim. Utakmica je bila na mali broj poena, jedan dug napad i samo jedna odbrana bi nam donela pobedu. Nije toliko ni bitno, na kraju krajeva, prvo nismo ni sutnuli na kos, pa nam se onaj biciklista prosetao kroz reket, pa smo opet genijalno odigrali poslednji napad u situaciji kada nam i 2 poena odgovara.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Što se brišu postovi koji pripadaju ovom topicu? Valjda svako ima pravo da iznese svoje viđenje.
                    Parahuski porobio celu utakmicu, Bendžius prvo poluvreme.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Što se brišu postovi koji pripadaju ovom topicu? Valjda svako ima pravo da iznese svoje viđenje.
                      Parahuski porobio celu utakmicu, Bendžius prvo poluvreme.
                      Pa verovatno da ti neko ne bi napisao mars i onda padnu banovi.

                      Dobila Valencia Unicaju i sada je na 5-0 kao i Andorra i ASVEL. Trenutni nosioci u PO:

                      1. Asvel 5-0 +52
                      2. Andorra 5-0 +39
                      3. Valencia 5-0 +36
                      4. Alba 4-1 +13
                      5. Unics Kazan 4-1 +62
                      6. Lokomotiv Kuban 4-1 +25
                      7. Unicaja 3-2 -1
                      8. Rytas 2-3 0
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        ...
                        Pitao sam moderatore.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ja sam se obradovao sto je agonija u Ec gotova,neka treniraju jako i grizu za Abu uz nadam se bar jos jedno pojačanje

                          Comment


                          • Super nam je mentalitet sto se radujemo ispadanju iz evropskog takmicenja.

                            Originally posted by dekkard View Post
                            Pitao sam moderatore.
                            Za to postoji odgovarajuca tema, ne spamuj ovde.
                            Last edited by blond; 31-01-19, 13:03.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • I ovde poceli da pustaju tri koraka,nisu valjda slepi,Djedovic u kontri pravi tri koraka i polaze.Sta se desava s Lucicem 0 poena i 0 skokova za poluvreme.

                              Comment


                              • Poenta je da nisi nadležan, stoga se ne mešaj ne zanima me tvoje mišljenje.
                                Ontopic, dve veoma zanimljive utakmice, Bajern - Fener i Olimpijakos - Barselona, druga i kvalitetna, posebno impresionira Barselona koja prži gde stigne u poslednjih mesec dana, osam pobeda u poslednjih 10 utakmica uz jako dopadljivu igru.
                                Prava TOP 8 košarka u obe utakmice, u svakom slučaju.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X