Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stace ti i drugi, polako...

    I ajde ne glupirajte se vise sa tim odvratnim epitetima prema komentatorima.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Strasan mec. Djokovic sjajan, a Kevin ne moze bolje od ovoga. Ne sme ni malo da padne u igri, inace nema sta da trazi.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Sjajno

        Comment


        • Set lopta za Kevina, ja popizdio i vec odkucao: "Do vraga!!!" i stavio onaj smajlic dje udaram glavom u zid.. i cekam sledeci poen i.. i tako

          Comment


          • Beautiful
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Perfektno odrađen tb.
              sigpic

              Comment


              • Ako mu je već cilj ići po 1 mjesto trebao je ići u Peking gdje bi s pola snage osvojio ono što mu treba. Ovako na ovom ledu protiv šahista punih varijacija, setove i mečeve odlučuje 1 poen, više mi liči na lutriju i kockanje s njegove strane, pa ako upali, upali. Danas teg možda pretegne na njegovu stranu, a hoće li sutra/prekosutra

                Comment


                • Profi

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Set lopta za Kevina, ja popizdio i vec odkucao: "Do vraga!!!" i stavio onaj smajlic dje udaram glavom u zid.. i cekam sledeci poen i.. i tako
                    Skinuo je liniju u tom poenu, već sam je vidio kako izlazi a i on je zastao morao bi biti ključni momenat u meču samo da se ne izglupira.

                    Comment


                    • Kakav fokus
                      To se bre trazi
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Majkin još uvek misli o set lopti [emoji42]

                        Comment


                        • Nestade struja, Aaaaa
                          sigpic

                          Comment


                          • Je l to Anderson povredjen? Je l trazio MTO ili nije?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Malo je pao Kevin i to je to, Novak konstantno drzi nivo.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Je l to Anderson povredjen? Je l trazio MTO ili nije?
                                Izasao sa terena, usao. Visko kaze da je vrv popio neki lekic
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X