Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • значи Роџер је Борнина муштерија?
    sigpic

    Comment


    • Ma ne krivim ga, svako ko je pogledao mec izmedju Novaka i Zvereva bi pomislio na to da ne bi trebalo ici na megdan tog coveka. Borni nije bitno, svakako nikad nije igrao Masters finale tako da i da zijani 6-0 6-0 to je uspeh za njega, za Federer zijan nije uspeh, narocito ne protiv Djokovica i Nadala.
      OVAKO

      Comment


      • I na Ao je imao fizickih problema u finalu,od Wimb 2017 je polako krenuo da pada na fizickom planu,sto je i normalno

        Comment


        • A šta će naredne sezone, propuštati 2/3 turnira. Igrati samo zbog sponzorskih ugovora i blamirati se.

          Comment


          • kakvi fizicki problemi ljudi moji, pa covek je uvek na lopti ali gresi lake udarce.. U pitanju je iskljucivo glava.. Da je Zverev danas prosao, Federer ne bi izgubio vise od 7 gejma..
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • On je rekao da razmislja o sljaci sledece godine, ali ja se nadam da nece igrati

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • ау ала игра Борна, сад се плашим за Новака...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  kakvi fizicki problemi ljudi moji, pa covek je uvek na lopti ali gresi lake udarce.. U pitanju je iskljucivo glava.. Da je Zverev danas prosao, Federer ne bi izgubio vise od 7 gejma..
                  Fed ima problem sa glavom, e sad sam sve cula...kasni po pola koraka na svaki udarac, zato gresi

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Samo nek igra sljaku, jos ako moze da stigne do SF il F bilo bi prelepo.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Shanghai 2018.

                      Originally posted by miloolja View Post
                      Naletela sam malo pre na ovaj tvit, apropo brzine terena, mada mislim da sam vec ovaj grafikon, sliku postavljala...

                      Hvala, Olja. Greškom sam postavio pace index za Šangaj od pretprošle godine, ali nije ogromna razlika. Vjerujem da će biti korekcije za ovogodišnji Šangaj jer je iz dana u dan brži, ali ostali turniri su katastrofa. Kad se domognem kompjutera postaviću kako je to izgledalo dvije godine unazad. Još će ispasti da je Đoković dobio Federera u Sinsinatiju zbog drastičnog usporavanja (zavjera [emoji3]), a onakav ga ne bi dobio na tepihu da su igrali.
                      Last edited by amnesiac; 13-10-18, 14:14.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Федерер ће без проблема долазити до полуфинала на турнирима....прво коло слободан онда неке муштерије и са једним озбиљним мечом ето га у ПФ
                        sigpic

                        Comment


                        • Madrid sporiji od MC? Nema teorije. Ti indexi brzine su smešni ne samo na tom primeru.

                          Šta je sa shot clock-om? Bila je priča da će nakon američke turneje videti dali će nastaviti sa time.

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post
                            Федерер ће без проблема долазити до полуфинала на турнирима....прво коло слободан онда неке муштерије и са једним озбиљним мечом ето га у ПФ
                            Jest kad bi vječno bio drugi na listi

                            Comment


                            • ау ал игра Борна.... није само Роџер крив...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ovaj se opet sasrao od Novaka.
                                prvo,mec nijr gotov,drugo nije se sasrao(boze kakav odvratan izraz)
                                trece NE IGRA MU SE zato ovako i prolazi
                                ja ne znam kakav ugovor ima sa uniklom,ali stvarno ako mu je dosta,neka zavrsava sa stilom,a ne da ga boranija bedi
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X