Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U svakom slučaju imaš pijacu pa možeš dovesti igrače koji će ti nadomestiti to

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      U svakom slučaju imaš pijacu pa možeš dovesti igrače koji će ti nadomestiti to
      Naravno, to i radim

      Nije uvek lako, velika je i jaka liga, mora se biti brz a i imati i sreće

      Comment


      • E da mi je Simmons tu, Papi bi sa ovakvim Davis-om mogao vec da razmislja ko ce mu biti protivnik u finalu

        Screen Shot 2019-03-02 at 12.30.19.jpg


        Ben
        Screen Shot 2019-03-02 at 12.29.10.jpg
        Attached Files
        Last edited by colchonero; 02-03-19, 11:31.

        Comment


        • Naissus je papi? Ko god da je, srećno
          Dva opasna tima u finalu.

          Comment


          • Cestitke finalistima, pre svega papiju jer sam protiv njega igrao(nazalost) Realno nije se moglo bez ijednog % i 20 blokova razlike posle par dana i pre svega ovakve majstorske 2 nedelje papijevih igraca gde bi i cele sezone neprikosnovenog Bastiu dobio 7-2 lagano. Zelim mu titulu od srca, iako znam da ce mi presesti svaka prepiska u narednih godinu dana.

            A da i poseban pozdrav Dellu Dempsu sto je od AD-a i Kuzme napravio FA igrace (prvi igrac-pola tima ne moze 100pts da nakupi u ja msm 7 meceva o Kuzmi i da ne pricam) koji nit daju poene nit bacanje ne mogu da ubodu, sa 83% se prebacio u Howard mode, pa sam celu taktiku morao da menjam i idem na harakiri. Zasluzeno si i popio otkaz. Pozdrav i za Devina Bookera koji sutera mrsavih 55/56 sa linije bacanja koji me poslao da se razigravam sa daleauxom i ostalima (msm znam da je protiv srkija ali pricam o znacaju).

            Jos se Nance povredio, cujem JJ bio nezadovaljan sto sam ga vadio, mudiay i cj mcollum se posvadjali, a Bazemore me bojkotovao kao Pogba Murinja i pokrenuo nemir u svlacionicu za moju smenu. Uglavnom raspad kao u RM (Sala naravno ovaj zadnji deo, u RM je ipak mnogo veci raspad)

            Comment


            • ja bih onu čuvenu "život piše romane" preimenovao u "madrid piše romane"
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by Nerealan View Post
                ja bih onu čuvenu "život piše romane" preimenovao u "madrid piše romane"
                Moze i ona cekam te kao ozebao sunce u cekam te kao nerealnovu tabelu . Ili ona godina prodje update nikad

                P. S. Molim poznati dvojac da reaguje, gospodin nerealni koji ni ne igra, nam se mesa u spamovanje
                Last edited by colchonero; 11-03-19, 13:40.

                Comment


                • Cestitke finalistima, neka pobedi bolji.

                  Sto se tice mog polufinala sa bastiom samo da kazem da me doticni rutinski dobio. Jeste da sam imao bas uzasne dve nedelje sto se povreda tice ali i da sam bio u punom sastavu tesko bi ga mogao ozbiljnije ugroziti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mitchell Robinson je vjerovatno waiver-pickup sezone. Dečko ima 2.5 bloka u prosjeku haha

                    Neštp tipa Hassan one godine kada sam uzeo sa Stephom, pravo otkriće.

                    Comment


                    • Uff kako je ovo gusto Juče 7-2, danas 4-5 haha

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Cestitke finalistima, pre svega papiju jer sam protiv njega igrao(nazalost) Realno nije se moglo bez ijednog % i 20 blokova razlike posle par dana i pre svega ovakve majstorske 2 nedelje papijevih igraca gde bi i cele sezone neprikosnovenog Bastiu dobio 7-2 lagano. Zelim mu titulu od srca, iako znam da ce mi presesti svaka prepiska u narednih godinu dana.
                        Hvala Džonatane, GG

                        Originally posted by Bastia33 View Post
                        Uff kako je ovo gusto Juče 7-2, danas 4-5 haha
                        Rekao bih da generalno underperformuju i tvoji i moji, kao da znaju da je finale pa se stisli
                        5 kategorija je potpuno otvoreno, ali od tih 5 ja držim 4 trenutno, tako da bih rekao da si ipak u prednosti. Dve trojke više, izgubljena manje, 4 blokade više i 46 poena više... sa druge strane ti imaš samo 2 skoka više, ali si 3 kategorije već zatvorio, a ja samo jednu. A i dosta više utakmica imaju tvoji do kraja. Nadam se da će ostati neizvesno do kraja

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Rekao bih da generalno underperformuju i tvoji i moji, kao da znaju da je finale pa se stisli
                          Kao da su te čuli, moji imaju baš jaku nedelju trenuto. Samo mi je problem što imam PG-ova ko u priči, nemam mjesta u rosteru za sve njih.

                          Comment


                          • A rešio si me pre 2 dana, još juče nisam stigao da promenim postavu, mada svakako ne bi napravilo nikakvu razliku. Nemam više gde da jurim petu kategoriju, pitanje je samo konačnog rezultata.
                            74% bacanja ne znam cele sezone da l su nekad šutirali, kakvi chokeri

                            Čestitam na pobedi, baš prejak tim si napravio

                            Comment


                            • čestitam Bastianini pokazao si đeci đe im je mesto
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                A rešio si me pre 2 dana, još juče nisam stigao da promenim postavu, mada svakako ne bi napravilo nikakvu razliku. Nemam više gde da jurim petu kategoriju, pitanje je samo konačnog rezultata.
                                74% bacanja ne znam cele sezone da l su nekad šutirali, kakvi chokeri

                                Čestitam na pobedi, baš prejak tim si napravio
                                Svašta se tebi sastavilo za ovo finale, prije svega onaj naš trejd Rubio-Carter pa Carter kroz tri dana otišao na IR... Pa ti Brogdon otišao skroz na početku finala, Jokić nije uopšte igrao nešto posebno ovih dana, imao je onu jedno dobru seriju gjde je bilo i T-D-ova i dobar procenat ali sada je baš mediokritet.

                                Hvala na čestitkama. Smislite neki novi fantasy za sledeću godinu, sve sam vam uzeo ove sezone, i NFL i ovo

                                Comment

                                Working...
                                X