Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako mi ovih povreda u NBA. Oni kad stave timeline 4-6 nedelja, računaj da je 14-16 nedelja.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Tako mi ovih povreda u NBA. Oni kad stave timeline 4-6 nedelja, računaj da je 14-16 nedelja.
      A jbg imao si i prilično loš draft posebno što se tiče kasnijih rundi, a i ipak nije baš blagoslov imati prvi pik u ligi sa 16 ljudi. I Klay je do nedavno igrao baš loše i bio je ispod standarda, osim one utakmice. Baš su te Dunn i Barton ubili

      Gledam nekidan LaVine je stavljen kao PG, svi ga guraju kao da je neki SG hibrid tipa, a on ustvari po bb-ref 88% ove sezone na SF proveo. Malo je i do njega malo i do ludog rostera Bullsa, kada budu kompletni biće baš bolesno mladi i dobri.

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        A jbg imao si i prilično loš draft posebno što se tiče kasnijih rundi, a i ipak nije baš blagoslov imati prvi pik u ligi sa 16 ljudi. I Klay je do nedavno igrao baš loše i bio je ispod standarda, osim one utakmice. Baš su te Dunn i Barton ubili

        Gledam nekidan LaVine je stavljen kao PG, svi ga guraju kao da je neki SG hibrid tipa, a on ustvari po bb-ref 88% ove sezone na SF proveo. Malo je i do njega malo i do ludog rostera Bullsa, kada budu kompletni biće baš bolesno mladi i dobri.
        Haha. Na kraju sam izgubio u trojkama te nedelje, a čoek dao 14 u jednom meču.

        Mislim da će da se zajebe neko narednih nedelja kad mi vidi skor povratkom Dana i Bartona, pali se mašina polako.
        sigpic

        Comment


        • Lowry dostupan za trade, bilo koja pozicija u suprotnom pravcu pozeljna..

          Comment


          • Jel ono njegov ADP beše nešto oko top 10?

            Comment


            • Ne znam sta to znaci ali mislim da jeste

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Ne znam sta to znaci ali mislim da jeste
                Ma na draftu onaj rank, znam da je bila neka sprdnja.

                Comment


                • A to, ne secam se birao mi autopick Ali znam da je bio bas nisko..

                  Comment


                  • **** Cousins, do februara (i to pisu well into feb) out.

                    Comment


                    • Pa to je samo tebi vijest hhhhh
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ma ja bih ga zadržao u ekipi, koliko puta samo pogreše s tim prognozama. Možda autor teksta samo hoće da ga u njegovoj ligi neko baci u FA. Svakakvih ima

                        Comment


                        • ^^

                          Ili to, ili posegnuti za Sethom Curryem.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Tu već nema greške. Zdrav, prav, odmoran, nabrijan

                            Comment


                            • Ovo sa Čolićem mi je najgušći duel zasad ove sezone. Ujutro može da bude i 9-0 za mene i 9-0 za njega, baš zeznuto.

                              Comment


                              • Tempiram formu u skladu sa povredama igraca da u plejautu zavrsim kao 13ti.

                                Comment

                                Working...
                                X