Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Papi jesi ti zaboravio napravit izmjene za jucer? Mislim zbog toga si izborio x

    Dodali mi to jos si i dobio a cijeli tjedan ssm vodio
    Last edited by KunAguero; 29-10-18, 12:04.

    Comment


    • Da, da, "zaboravio" [emoji3]

      Nisu ti dodavali ništa naknadno, ovako je bilo sinoć/jutros posle Clippersa, Galinari ti izgubio dve lopte. Isto bi bilo da su mi igrali Rubio i Grant, imao bih 2 trojke i 2 izgubljene vise i opet bi bilo 5-3-1. Baš su tvoji imali očajno veče, jedna trojka od Mitchella, Portera i Galla je skroz nerealno, ja sam kontao da tu nemam šansi, pa sam išao na to da uzmem TO. A i tu su te prodali tvoji, Mitchell pre svega sa 5. Baš me usralo sve u svemu, sa 3 povređena igrača bio bih zadovoljan i 4-5 da je bilo

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Ma ja kad sam pogledao jutros bilo 4-4-1 vjerovatno nisam osvjezio scores. Sve u svemu da Mitch 20poena bez trice i sa 7TO

        Comment


        • Robinson, 9 blokada sad sam sve vidio umjesto da pobjedim 8-1 7-2 jedva dobijem 5-4

          Comment


          • Originally posted by KunAguero View Post
            Robinson, 9 blokada sad sam sve vidio umjesto da pobjedim 8-1 7-2 jedva dobijem 5-4
            Ja nista manje nisam ni ocekivao od Dejvida Robinsona.
            sigpic

            Comment


            • Da vas priupitam nesto..

              Da li ste za, da od sledece sezone imamo dve lige. U prvoj bi ucestvovali 10 tima po plasmanu posle regularnog dela u ovoj sezoni a ostali bi igrali drugu i oni novi koji zele igrati.. Znači u drugu bi ispadali najgora dva a upadali u prvu najbolja dva iz druge.. Neka postavi neko anketu ..

              Comment


              • Bzvz je generalno da na bude manje od 12 ucesnika.

                Comment


                • Papi? Nooooope.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja hteo čovek da ispadnem, da pomognem najgoroj ekipi za asistenciji u ligi, ali dobro

                    Comment


                    • Pa i pomogo bi da mi cetvorica nisu povredjena.

                      Nema Pejtona-nema asistencija. Mislim da do sada nijedna ekipa mi nije bila ovako bedna u jednoj nedelji.

                      Comment


                      • Svake nedelje uđem sa dva povrijeđena, a to uglavnom naraste na pet minimum sa manjim povredama. Ove povrede od 4-6 nedelja su najgore, prije bih prihvatio da je šest mjeseci, lakše bi mi bilo da namjestim tim, ovako moram da čekam da se oporave. Ne znam kako me do sad niko nije nakantao, moguće da ću i imati šansu za plej of ako nastavim sa porazima od 4-5 ili 3-6.

                        Jbg Papi, Kanter mi sam donosi dvije kategorije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Provuce se papi, zaboravio sam da sastav podesim pocetkom nedelje. Valjda se sada necu zajebati.

                          Od petka nisam ulazio na fantazi, mislio sam da sam sve podesio.

                          Do sada mi se desavalo da ne podesim roster za ponedeljak, prvi put da omasim nedelju.
                          Last edited by Ricma; 19-11-18, 15:22.

                          Comment


                          • Daj neku peticiju da odradimo, da ti i ja igramo svake nedelje. Za bolje nismo

                            Comment


                            • Meni autopick birao i za sada se ne bunim, dobro mi ide

                              Comment


                              • Hoce li se desiti vece kad mi Embiid i Griffin kombinovano imaju jednocifren broj izgubljenih?

                                Sinoc Embiid 7 TO, a Griffin skromnih 9 TO-a.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X