Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a i sastav mi nije bio promjenjen zadnja dva tri dana kolko se sjecam, jbg nije namjerno ali ne znam bi li nesto promjenio. Jbg Dale, sad me je naljutio morat cu te poderat

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      a i sastav mi nije bio promjenjen zadnja dva tri dana kolko se sjecam, jbg nije namjerno ali ne znam bi li nesto promjenio. Jbg Dale, sad me je naljutio morat cu te poderat

      Nadao sam se da ces ovo reci, ali da ce u nastavku biti: Sad njemu u inat protiv Daleta necu ubacivati igrace.

      Salim se, idemo sve posteno, svakako dajem sebi 1% sansi za PO, Lebrone, Lebrone sta mi uradi, bas ti od svih ljudi
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Spala PO prica na Serza Ibaku

        Comment


        • E neces Serge smecaru
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • sta bi

            Comment


            • Ne pitaj

              Pogodili tvoji Morris i Ibaka jedno 9 suteva zaredom i prisao si mi na 0,2%. Ali srecom Toronto imao +20 i Ibaka presjedio zadnjih 15 minuta.

              Da si tu kategoriju uzeo, ne bih upao u PO.

              Btw. Svaka cast svima stvarno, 16 igraca pocelo, 16 igraca igralo aktivno 16 sedmica.
              Last edited by Dale; 03-02-19, 22:52.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • ajde neka bas mi je drago, mene su unakazile povrede od samog pocetka i bas sam bio ljut tako da nisam ni kroz FA pokusavao trgovati, a i opet me pogodio zadnji pik na draftu drugu godnu za redom, hvala softwareu

                Comment


                • A jest ludilo ova zadnja nedelja bila. 4 igrača za 2 PO mesta stala u jednu kategoriju maltene. Ja zamalo da sam sebe zakopam zadnjeg dana, ostavim Browna na klupi zbog FG%, a Macka stavim jer sam se (nerealno) nadao da mogu i do asist. Mack 1/8 iz igre, asistencije pjeske izgubih, a Brown 4/6 iz igre. Zamalo da izgubim FG% zbog toga Mada mislim da bih i sa 6:3 upao, ali me mrzelo da proveravam.
                  Reise tragičar na kraju. Baš mu sreća okrenula leđa

                  Koliko vidim, u POu imam reprizu zadnjeg kola regularnog dela, Užice vs Niš. Capedunum vs Naissus

                  Comment


                  • Mislim da sam ipak ja imao poslednji pik na draftu, 16 pik i sjajno sam i birao, Dzordz je stvarno pokidao ovu sezonu. Sezonu mi je unistio Dzon Vol 17 pik, povredio se, jbg. Nadam se da ce sledece fantazi sezone biti bolje
                    Takodje mi je i Kazins sjajan ubod ove sezone sa FA. Cestitke na plasmanu u PO, cujemo se opet u oktobru ;)

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      A jest ludilo ova zadnja nedelja bila. 4 igrača za 2 PO mesta stala u jednu kategoriju maltene. Ja zamalo da sam sebe zakopam zadnjeg dana, ostavim Browna na klupi zbog FG%, a Macka stavim jer sam se (nerealno) nadao da mogu i do asist. Mack 1/8 iz igre, asistencije pjeske izgubih, a Brown 4/6 iz igre. Zamalo da izgubim FG% zbog toga Mada mislim da bih i sa 6:3 upao, ali me mrzelo da proveravam.
                      Reise tragičar na kraju. Baš mu sreća okrenula leđa

                      Koliko vidim, u POu imam reprizu zadnjeg kola regularnog dela, Užice vs Niš. Capedunum vs Naissus
                      Tako je, sudar dva grada

                      Ovu nedelju si me pošeno razvalio, meni bas mnogo igrači nisu igrali ... Nadam se da bar obojica budemo kompletni pa da bude zanimljivo, jer tek sada počinje pravo

                      Sa srećom, neka bolji pobedi i prodje dalje !

                      Comment


                      • Gde mogu da procitam pravila i to? Igram Premier Liga Fantasy jer ovo slicno? Voleo bih da vam se pridruzim od sledece sezone ako ne moze sad
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Nije isto, najsličnije je onom na PL fantasy, onaj draft jer pre poečtka lige radimo draft i biramo igrače. Znači, niko ne može imati iste igrače, imaš devet kategorija(može i manje a može i više), i u toku jedne nedelje kako ti igrači odigraju sve se sabere.. Ove a i prethodnih sezona smo imali kategorije: FT%, FG%, 3 point made, asist, izgubljene lopte, poene, skokovi, ukradene i blokovi i ko skupi više kategorija pobedjuje a može biti i nerešeno.. Plasman na tabeli ti određuje dobijene/izgubljene kategorije..

                          Vidim da će sledeće sezone biti još učesnika, mogli bi dve lige da imamo pa da bude po sistemu ispadanja i promovisanja u prvu ligu..

                          Comment


                          • Tako nekako Leksa, mozda dvije po 12 ili po 14, ali ima vremena da to skontamo, 8 mjeseci.

                            @Pape isao bi i sa 6-3, samo ne znam da li bi ti bio sedmi ili ja.
                            Last edited by Dale; 04-02-19, 14:06.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by dexa0704 View Post
                              Tako je, sudar dva grada

                              Ovu nedelju si me pošeno razvalio, meni bas mnogo igrači nisu igrali ... Nadam se da bar obojica budemo kompletni pa da bude zanimljivo, jer tek sada počinje pravo

                              Sa srećom, neka bolji pobedi i prodje dalje !
                              Da, biće mnogo neizvesnije sad sigurno. Tvoji kao da su znali da mogu malo da odmore prošle nedelje, jer ti tebi ništa nije značilo. Od povreda su nam White i Mirotic u sličnoj situaciji koliko vidim, plus što si pokupio Zellera sad koji je isto neki DTD fazon. Doduše kako (ne) igra Green u zadnje vreme, definitivno ne gubiš tu mnogo

                              -||- što se zadnje rečenice tiče

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Da, biće mnogo neizvesnije sad sigurno. Tvoji kao da su znali da mogu malo da odmore prošle nedelje, jer ti tebi ništa nije značilo. Od povreda su nam White i Mirotic u sličnoj situaciji koliko vidim, plus što si pokupio Zellera sad koji je isto neki DTD fazon. Doduše kako (ne) igra Green u zadnje vreme, definitivno ne gubiš tu mnogo

                                -||- što se zadnje rečenice tiče

                                Ma da, Green je u autu .. van svake forme .. muci se i sa povredama nekim .. gasi se on tu polako .. Memfis ce polako da tankuje, ne ispalti mi se da ga ostavljam u ekipi, iskoristio sam ga neko vreme i bio je prilicno koristan

                                Zeller se nadam da mi nadoknadi nedostatak Kapele

                                Verovatno ce sitnice odlucivati

                                Comment

                                Working...
                                X