Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa hajmo biti ljudi i usmeno se dogovoriti da niko ne mijenja vise od 7 u sedmici (ili i manje od 7 ako hocete) ?
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ja ne bi dao ni tri. Prosto mi nije interesantno od samomg pocetka sezone su neki krenuli s tim jako i ubilo mi svako volju, prosle godine se slabije to koristilo.

      Comment


      • Ma ja rekoh ne vise od 7, jer pretpostavljam da je tako po defaultu, inace meni je jedan dovoljan, ni to cesto ne iskoristim.

        Gledam bas, imam 15 moves, ali i od toga je jedno 5 prinudnih i nekoliko sto sam se nadao da ce se neki igraci ranije vratiti, pa ih opet morao odmah izbaciti kad sam se uvjerio da im buducnost nije tako blistava.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • 7 je taman. Mislim da koju god ligu da sam igrao da je bio taj limit.

          Meni ovaj mrtvac Kevin Lav ce na kraju spojiti 2-3 nedelje regularne sezone u fantaziju.

          Comment


          • Mora biti neki adekvatan broj. Dakle da se ne moze zloupotrebljavati, a sa druge strane ako se desi neka povreda da mozes da nadoknadis. 10 je po meni idealno. Svako od nas u 13 igraca ima bar jednog ili dva kog moze dropovati a da moze naci slican ucinak.
            sigpic

            Comment


            • Za regularni deo sezone je 3-5 odlicno, u PO se vec moze povecati na 7. Ovako igraci koji ne praktikuju svakodnevna ubacivanja igraca su bas mnogo osteceni sobzirom da
              svaki dan imaju igraca manje.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                7 je taman. Mislim da koju god ligu da sam igrao da je bio taj limit.

                Meni ovaj mrtvac Kevin Lav ce na kraju spojiti 2-3 nedelje regularne sezone u fantaziju.
                +1. Mada kao što rekoše madrid i Daleaux, ja svakako i dalje igram kao da je tako, a verujem da su ovde svakako svi za toliko normalni.

                A kad se setim koje je klanje za Lovea bilo na draftu.

                Comment


                • Neko to pravo na sedam igrača koristi baš ono, siluje da se izrazim pravilnije, meni ovo baš smeta jer jedan ovde(neću ga imenivati) to koristi i igra kao neka pička, znači dovede sve što je dobro i što nije dobro a nekome ko bi nek igrač značio da pojača ekipu ne može to da uradi..

                  I naravno trigger da ću da se ljutim

                  Comment


                  • I još nešto.. Kada treba da se pravi liga ćutite ko pičke a sada znate da prigovarate kada vam nešto ne odgovara..

                    Comment


                    • Pa dobro, ako imas 7 igraca, koristis i to je to. Niko ne brani tebi da radis isto. Mislim sa stanjem igraca ovako kakvo je, retko da ces bas nabosti nekog ko ce ti dati 20 poena. Mislim niko od nas ovde nema svih 13 igraca gde nijednog ne bi dropovao. Dovoljno je jednog loseg da imas i da njega mozes da menjas.

                      Ako ne zelis da menjas nikog, to je na tebi, da li ce neko da siluje to ili ne, apsolutno je nebitno dokle god ima ograniceno.

                      Ne vidim da je za sve ove sezone ikome to pravilo problem, a uvek smo igrali sa ogranicenjem od 7 igraca.

                      A opet, neki broj mora biti. Povrede ti se recimo 2 igraca kao meni Ingram i Harris, gde su obojica out na 2-4 nedelje. Pao sam skroz, a pao bih jos vise da nisam radio neke swapove sa meni losim igracima. Ako je taj broj premali, onom kom se povredi neko, osudio si ga na propast.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nikad nije bilo ko ove sezone sa tim mjenjanjem igraca..

                        Comment


                        • NBA Fantasy 2018/19

                          Definitivno ograniciti! Sto je previse previse! Ja ne znam imam li vise od 5-6 promjena! Melo mi ne igra skoro nikako sezonu, Jabari Parker otiso u vraga nema ga “nidje” ove zadnje tekme, konstantno mi igrac dva povredjena! Pa se opet drzim nekog svog kostura!


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • John's Mediocre, poslao sam ti trejd Klej Tompson za Majlsa Tarnera.
                            sigpic

                            Comment


                            • I nazalost strepnje o no limitu pocinju da se ostvaraju, a fantasy se pretvara u pijacu.

                              Comment


                              • A deluje mi da komesar prednjaci, izgleda da je to uradio zbog sebe.

                                Comment

                                Working...
                                X