Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bastia33 View Post
    Ovo sa Čolićem mi je najgušći duel zasad ove sezone. Ujutro može da bude i 9-0 za mene i 9-0 za njega, baš zeznuto.
    Meh, tesko. Obojica se jebemo sa povredama. Meni Ingram i Harris ce biti out jos koje kolo.l, a tebi Jimmy propustio celu nedelju plus Oubre jednu.

    Nek 4 kategorija uzmem i presrecan sam.
    sigpic

    Comment


    • 1% FT razlike, jedna trojka, jedan skok, i samo 14 poena razlike. Ovih 7-2 ne govore ne blizu istinu o prošloj sedmici

      Comment


      • Je l' izadje neko obavestenje ako je odbijen trejd. Ja imam 3 pending i hocu 4. da posaljem coveku i pogledam posle 10min pise jos uvek 3 pending. Ne znam da li me je covek odbio ili ne moze vise od 3 u istom momentu ili ko zna sta. Zna li neko?

        Comment


        • E moj Kuzma balvane jedan, glavonjo glupi 11pts i 3/6 bacanja. 2 kategorije mi uze covek. Zadnjih 43343668 meceva igra 20 plus, komentator Lakersa prosli mec nesto se*e kako ko zna otkad nije promasio bacanje. Jutros kad sam pogledao mislim se ...(znate vec sta, nego recnik nije za forum) i sada zbog njega umesto 6-3 je 4-5. izgubim za 7 poena i 1 ili 2 promasena bacanja. Jos se poradovao kad sam video da su Wiggins i RW promasili 6 bacanja u drugom pol. I onda vidim Kuzma 3/6 Cj 1/2.. A i oni iz Hornetsa me iznervirase, gubili 100 razlike i nit Horfa da ubace da igra nit Batuma iako je horf imao 4/4 do tad, nego garbage time poceo posle drugog timeouta.
          Last edited by colchonero; 24-12-18, 08:47.

          Comment


          • Penis, taman sam se ponadao pobedi.

            Comment


            • Evo vam gospodo no limit na dovodjenje igraca sa pijace, kada su pojedini bezobrazni

              Comment


              • ????
                sigpic

                Comment


                • Da li ste vi realni da ce da prodje trejd Kanter za Hejvorda

                  Comment


                  • Imaš ti nešto bolje što bi dao za Kantera? On mi ništa ne doprinosi u zadnje vrijeme. Radije bih poneku trojku i ukradenu lopta od skokova.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Jbg Papi, Kanter mi sam donosi dvije kategorije.
                      Dalek je put prešao

                      Mogao bi Hayward da se isplati ako bude neka povreda ili trejd u Bostonu. Svakako mi nije za neki veto trade.

                      Comment


                      • A nije mi jasno zbog cega je Aleksa ispizdeo pa stavio neogranicen broj promena za jednu nedelju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Smijao sam se Papiju kad mi je poslao Rubija za Kantera, sad bi se on meni smijao kad bi mu ja poslao taj trejd. Bolji je Kodi Celer od Kantera trenutno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma haos je ovaj no limit (7 je moglo da se istrpi jer je to 1 dnevno), gazenje po svakom ko je gradio svoj tim jos od drafta i pazljivo birao, ko je cekao neke igrace nedeljama (Papi Markanena, Reise vise njih), po svakom ko je selektirao tim kroz ovih 10 nedelja kako treba i ko ima dobar skor. Sada bi hipoteticki ljudi sa dna tabele mogli da izbacuju svako vece po 4 igraca, koji su slicnog kvaliteta kao neki u FA (odnosno vrlo su zamenljivi), jer nemaju sta da izgube, a tako ce nedeljno imati po 25 igraca vise, sto je skoro duplo. I to onda vise nije ni fantazi ni ko ima bolju ekipu, nego ko pokupi vise. Svakom ko ima solidno popunjenu ekipu su vezane ruke jer ako zameni otici ce mu taj igrac (a u FA nema igraca tog nivoa, neki nemaju vise od 2 igraca koji su slabiji od ponudjenih u FA), a u ovom slucaju teoretski bi mogli da imaju 25 manje nedeljno i da pucaju 8-1 ni krivi ni duzni. Znaci ili da rizikujes PO ili da rasturas ekipu.
                            I to sad kad nismo u prvoj nedelji nego u 11. i kada su dodatno formirani timovi za vreme ovog perioda.

                            Mislim nece se to desiti, jer ljudi imaju takta pa menjaju kao da jos uvek limit postoji, nego u teoriji kazem da kad bi hteli-mogli bi.
                            Last edited by colchonero; 27-12-18, 07:35.

                            Comment


                            • I ja se pridružujem Colketu i Madridu u protestima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad sam video komesarov post pomislio sam da je pao trejd Lebron za Kantera il tako nesto. Ovo se sad i ne isplati igrati vise, sad ce nas razbijati ovi sto menjaju 10 igraca nedeljno.

                                Sledece godine za komesara nekog ko se ne ljuti lako i nije malo malo banovan
                                Last edited by .....; 27-12-18, 11:13.

                                Comment

                                Working...
                                X