Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Opet su nas izuli, prljavi su, tuku, sve koriste. Realno smo mi kvalitetniji hokejaški, ali to nekad nije dovoljno, oni su sve uložili, muda, srce, hokej.

    Comment


    • #77
      neparne utakmice st louis igra lose u ovoj seriji..je li vrijeme da se stvari mijenjaju?

      Comment


      • #78
        Mislim da STL uzima game 7.

        Comment


        • #79
          Na osnovu čega?

          Comment


          • #80
            Moje objektivno mišljenje, bez emocija, je da STL bolje od ovoga ne može, i da sve zavisi od Bos. Ako Bos igra svoju igru, STL se ne pita ništa. Kad oni zakažu, STL to iskoristi i reši, svaka im čast za to.

            Pisao sam o ovome još u prvoj rundi, o up and down igri Bostona i SJS. Ako pogledaš kroz utakmice, STL dobio tesne utakmice, mnogo tuče, Boston svoje dobio lagano sa 5 golova minimum.

            Moji argumenti da Boston dobija: domaći teren, momentum, Rask. Možda ipak nisam objektivan

            Comment


            • #81
              Ma jasno je da je Boston kvalitetniji tim i da STL bas nema nijednu prednost u odnosu na njih jos pogotovo sto je game 7 i to u Bostonu. Samo mislim da ce biti upset i da ce Kup otici u Sent Luis.. ne znam zasto, ali eto ako se desi da ispadnem pametan

              Comment


              • #82
                Kakva trecina i kakav rez

                Comment


                • #83
                  Jbg.. Marchand uhvacen u nezgodnom momentu. Jbs zamjenu linija u sred ovakvog napada.

                  4 suta i vec 2 gola.

                  Comment


                  • #84
                    STL vise icinga nego suteva. Jooj, ovo mi je kao kad je Grcka osvojila Euro u fudbalu.

                    Comment


                    • #85
                      Ima jos dosta vremena, svasta moze da se desi. Stvarno igraju nagrdan hokej, ali imaju dosta simpaticnih igraca.

                      Comment


                      • #86
                        Auuuuu kakav pas Tarasenka Jbg, gotovo je ovo sad.

                        I think they got your number, Gloria

                        Comment

                        Working...
                        X