Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Gledaj ovoga iz NASCAR-a kako se krije iza Bouchera ahahahahahahaha

    Comment


    • #32
      Da malo aktiviramo temu sad kad je krenuo plej of?

      Ja ovako dominantan tim kao sto je Tampa ove sezone nisam vidio od kako pratim NHL. Mislim da ce oni sigurno do finala.. svakako su najveci favoriti za titulu ali nikad se ne zna, ali mislim da niko ne moze da ih dobije u sedam utakmica.. jedino ako neciji golmal totalno poludi.

      Eto, volio bi da gledam finale SJS-TBL pa ko god da osvoji ne bi mi bilo krivo i ako bi mi bilo milije da to budu Ajkule.

      ...evo gazi Tampa CBJ kao plitak potok

      Edit: opa bato, okrenuse utakmicu!

      Edit: Josh Bailey!! Tako je bre, trpaj Pingvine!

      Bravo Ajkule!
      Last edited by powerslave; 11-04-19, 06:00.

      Comment


      • #33
        Power sta mislis za ovu druge meceve? Calgary bi mogao daleko

        Comment


        • #34
          Calgary je, po meni, najjaci tim na Zapadu.

          Ocekujem da prvu rundu prodju Flames, Blues, Sharks i Predators na Zapadu i Lightning, Capitals, Islanders i Bruins na Istoku. Mislim da su samo Flames, Capitals i Lightning favoriti za prolaz a da su svi ostali parovi pata-pata.

          Comment


          • #35
            Auuuu jebote, je li moguce da je Tampa ovako zakucala. Pa ovo je sramota.

            Islandersi za sad rutiniraju Pingvine. Odlicno.

            Edit: a tekma u Vegasu krenula jako.. Stone ga dade za 15 sekundi
            Last edited by powerslave; 15-04-19, 04:13.

            Comment


            • #36
              Ode tvoja Tampa u tri lijepe

              Comment


              • #37
                Tim koji je osvojio Presidents Trophy nikad nije bio "pociscen" u prvoj rundi... Oni bi mogli biti prvi Nestvarno bas koliko su nepovezani. Jos veceras bili bez Kucherova i Hedmana.. Kucherov treba da je srecan sto je samo suspendovan jednu utakmicu za onaj seljacki potez.

                62 pobjede... najdominantnija sezona nekog tima u poslednjih 20 i kusur godina, a sad se usrali...

                Samo da Ajkule doguraju do finala, pa cemo lako za Tampu

                Eee zaboravih da pomenem, a ne znam jesi li gledao utakmicu br 2, dje su im domaci navijaci zvizdali zadnjih 20 minuta. Strasni su i ti navijaci... nije se moglo zivjeti od njih cijele sezone kad su ovi gazili sve redom a sad zvizde i bjeze u misije rupe.
                Last edited by powerslave; 15-04-19, 09:37.

                Comment


                • #38
                  Ma nemaju oni sanse, ovo je vas rasulu. Sto se tice navijaca. Jbg, klasicna Amerika

                  Comment


                  • #39
                    Kako Ovechkin prosu Svechnikova

                    Comment


                    • #40
                      Dodjoh sa posla i zaspah na kraju druge.. evo sad ustao i vidim da je Tampa razgulila i to sa sedmicom E vala su sramotno odigrali ovaj PO. A vidim da su i Pingvini razgulili.. lijepo bogami

                      Comment


                      • #41
                        Steve Yzerman novi GM Red Wingsa

                        Edit:

                        Last edited by powerslave; 19-04-19, 23:56.

                        Comment


                        • #42
                          Izgleda ce i Flamesi dobiti sut kartu veceras

                          Comment


                          • #43
                            Da se i ja malo priključim, ioako sam ovu sezonu pratio minimalno, ali playoff pratim za sad solidno. Za Tampu mi je tako drago, nije se moglo živeti od njih cele sezone. Žao mi je Calgary-ija, ali bolji je Colorado bio, čini mise da su oni sad ekipa koju će neko teško izbaciti.

                            Što se tiče mojih, uh, večeras će da bude teško, mada sam optimista, Boston igra up and down, tako da može biti ok večeras. Mislim da mi i SJS igramo trenutno slično, ako se napalimo, damo ti 6 kom lagano, ako nas ne ide, bunar teški.
                            Večeras evropski termin, čak će i žena da gleda sa mnom

                            Comment


                            • #44
                              Odlican je ovaj termin. Treba nedeljom stalno jedna da se igra u ovo vrijeme.

                              Comment


                              • #45
                                st louise sa 4-2 ide dalje, u najludjem paru dje je prvih pet meceva zavrseno brejkom

                                Comment

                                Working...
                                X