Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pietrangelo zabija... kakav finis u Dalasu. Glavu dajem da pada gol za 3:3 u ovih zadnjih pet minuta.

    Comment


    • #62
      Auuuuu Nismo dugo cekali

      Comment


      • #63
        Bunch of Jerks!!!

        Ovaj tim iz utakmice u utakmicu postaje sve simpaticniji.

        Comment


        • #64
          Odlicna akcija Dalasa. Radulov-Benn-Hintz... akcija iz udzbenika. Gosti slabo brane zonu veceras. Kako trenutno stvari stoje, tesko da mogu nadoknaditi tri gola zaostatka lad je Bishop ovakav.

          Comment


          • #65
            Bunch of Jerks!

            Comment


            • #66
              Bishop veceras kao na streljani.

              Comment


              • #67
                Vratio se Pavelski. Ogroman boost za vecerasnju utakmicu. Go Sharks!

                Comment


                • #68
                  Evo zanimljive vesti. Naš predsednik Ralf Kruger, koji je pre manje od mesec dana podneo ostavku, i napustio klub, postao je novi trener Buffalo Sabresa.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • #69
                    Jebem ti, ono je bio cisti hand pass. Ovo je bruka i sramota za ligu.

                    Comment


                    • #70
                      Boston pregazio put do finala

                      Bruinsi pocistili Hurricanese, koji su pocistili Islanderse, koji su u prvoj rundi pocistili Pingvine Sad je jedino ostalo da Boston bude pociscen u finalu da se taj krug lijepo zatvori kako treba
                      Last edited by powerslave; 17-05-19, 04:31.

                      Comment


                      • #71
                        Blues u finalu. Slabo sam ispratio ovu utakmicu veceras. Elem, nije mi krivo.. zato sto Ajkule nisu zasluzile da prodju dalje jer im se previse puta posrecilo sa sudjenjem a i nastup u zadnje dvije utakmice sraman. Tako da, go Blues

                        Comment


                        • #72
                          E ovako se igra odbrana. Ugasise top liniju Bruinsa i samo koliko samo hitova jbm ti. Odlicna utakmica.

                          Comment


                          • #73
                            Odbili su nas od života...jedino što smo pokazali noćas je traljavo, traljavo, traljavo... PP užas, iako smo dali gol. Istukli su nas, baš su zajebani

                            Comment


                            • #74
                              blues odigrali strasnu odbranu..prva pobjeda u finalu cupa, 1-13

                              Comment


                              • #75
                                Dobra utakmica veceras. Steta sto je Chara popio pak u lice.

                                Comment

                                Working...
                                X