Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vegas do sad uputio 50 udaraca na gol i ako su Ajkule bile blize drugom golu.

    Comment


    • #47
      Tomas Hertl! Drzao ih je Jones u utakmici i evo shorthanded goal u drugom OT-u.. idemo game 7!

      Comment


      • #48
        Kakva atmosfera u PNC Areni Navijam da se izjednaci serija i da i ovo ode u game 7. Isto vazi i za drugi par veceras.

        Comment


        • #49
          Ovi osmjeh od uva da uva do sredine utakmice... a evo sad napusta led psujuci sudiji sve po spisku Potpuno je izgubio glavu posle treceg gola.

          Game 7 it is!

          Edit: a evo i gola za prolaz Dalasa. I Rinne i Bishop vrhunski veceras, ali je Bishop imao nekih nevjerovatnih odbrana. Simpaticne su mi obije ekipe.. eto jedino ne volim onu seljacinu Radulova.
          Last edited by powerslave; 23-04-19, 05:58.

          Comment


          • #50
            Ocekujem pobjedu Bruinsa veceras. Na iskustvo i na misice ce to da izvuku jer su na domacem ledu. Marchand dva gola.

            Mislim da i Vegas ide dalje... previse udaraca na gol u poslednje dvije utakmice i mislim da ih jedino jos jedna ludacka utakmica Jonesa moze izbaciti. Nadam se da grijesim.

            Comment


            • #51
              Jaoo vidi Wes McCauley sudi veceras

              Edit: Nadigrao ih Toronto u prvoj.. odlicno otvorili utakmicu, ali sve dzaba kad naprave onakva dva turnovera i kad Andersen primi onakav gol. Ima sad sve da prsti u nastavku

              Edit: na misice i na iskustvo Svaka cast za cetvrtu liniju.. bogami nisam ocekivao ovakvu utakmicu od njih. A napokon i da Tuukka Rask odigra dobar game 7.
              Last edited by powerslave; 24-04-19, 03:34.

              Comment


              • #52
                High stick kao kuca...

                Edit: Jebem vam majku lopovsku!

                Edit: Kakva je ovo smecarska ekipa... prvo mu se prizna neregularan gol pa onda napravi onakav faul nad Pavelskim. A evo i gola napokon!

                Edit: I JOS JEDAN GOL!! PUNI SMRADOVE IZ VEGASA!
                Last edited by powerslave; 24-04-19, 06:19.

                Comment


                • #53
                  3:3!!! Na majku vam jebem!!!

                  Edit: 3:4!!! Sta je ovo braco moja mila
                  Last edited by powerslave; 24-04-19, 06:25.

                  Comment


                  • #54
                    Tooooooooooooooooo!!!!! Bravo Ajkule

                    Comment


                    • #55
                      Kakvo je ovo ludilo bilo, gledajuci samo condensed game, mogu zamisliti kako je bilo uzivo gledati. Potrudicu se da ispratim ovu seriju protiv Kolorada iako mi termini nikako ne odgovaraju. I vidim sad ovde ima jos navijaca SJS, lepo lepo

                      Comment


                      • #56
                        Moj tim su Red Wings, ali zadnje dvije sezone u PO navijam za SJS jer mi je jako simpatican ovaj njihov tim i bilo bi mi zao da se raspadne ovaj core, a da ne osvoje.

                        Comment


                        • #57
                          Zasto Hamilton i dalje cuva Ovechkina? Mici budalu jbt, ovaj mu se sprda sa glavom.

                          Comment


                          • #58
                            Eto tako, ispadose i sampioni. Nema sta, bolji gosti u overtimeu. Veliki je majstor Rod Brind'Amour.. ali kakva utakmica Justin Williamsa Mr Game 7

                            Eh da, svi divizijski prvaci ispadose u prvoj rundi.
                            Last edited by powerslave; 25-04-19, 05:41.

                            Comment


                            • #59
                              I ja se ukljucio u poslednjih par dana, cim jedan lik sa kojim se cujem rece da je gledao Karolinu i Vasington to me je pokrenulo.

                              Masala, nisam znao da je Najkvist u Sarksima. Voleo bih da ove sezone osvoji neko ko nema Stenli Kup u vitrini, konkurencija je veoma izjednacena i nema tu da kazem jasnog favorita. Znaci i ja cu da podrzavam San Hoze, da i njima konacno svane.

                              Comment


                              • #60
                                Crosby finalista za Hart Jesu li realni ovi iz NHL-a? Nema Kanea koji je sabio sezonu i da je igrao u nekom boljem timu imao bi 130 poena pjeske... ali zato je tu Crosby

                                Comment

                                Working...
                                X