Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Proradila masina

    Comment


    • #17
      Nadigrani, ali ipak uvalise tri komada. Moglo je biti i gore veceras jer prvih pola sata bukvalno nisu znali dje udaraju.

      Comment


      • #18
        Najurili John Stevensa... kakvo iznenadjenje

        Comment


        • #19
          Quenneville popio otkaz! E ovo je vec iznenadjenje. Ja sam mislio da ce on guliti u CHI do penzije.

          Comment


          • #20
            Opa bato, Ken Hitchcock preuzeo Oilerse

            Comment


            • #21
              Je li te sramota, sudija? Je li te sramota Rask?

              Edit: A i ove sudije jedu govna... pustite ih da se pobiju kako valja
              Last edited by powerslave; 02-12-18, 02:43.

              Comment


              • #22

                The National Hockey League is coming to Seattle.

                The league's board of governors voted unanimously Tuesday to award its 32nd franchise to Seattle, beginning in the 2021-22 season.

                Seattle has long been a sought-after venue for an NHL franchise, but after numerous starts and stops, the process gathered a full head of steam when the city agreed last December to renovate KeyArena.

                "Today is an exciting and historic day for our league as we expand to one of North America's most innovative, beautiful and fastest-growing cities,” NHL Commissioner Gary Bettman told reporters. "And we are thrilled that Seattle, a city with a proud hockey history that includes being the home for the first American team ever to win the Stanley Cup, is finally joining the NHL."
                The Seattle ownership group, which includes David Bonderman and Jerry Bruckheimer, will pay a $650 million expansion fee for the rights to the franchise. The team will have an expansion draft in June 2021. The NHL will follow the same expansion rules it used for the Las Vegas Golden Knights.
                Zvanicno, od juce... Arizona ce se preseliti u Central, a Sijetl ce zauzeti mjesto u Pacific diviziji.

                Comment


                • #23
                  Uspavanka u St. Luisu, ali evo makar cemo gledati McDavida u OT-u Inace, nije realno koliko se oba tima raspadaju.

                  Comment


                  • #24
                    Dosta drugacije igra ovaj tim Detroita poslednjih mjesec ipo. Postalo je uzivanje gledati ih. Dobar PK, krljaju se sa svakim i igraju do zadnje sekunde. Mislio sam da ce ova sezona biti jos gora od prosle sto se tice zanimljivosti njihovih utakmica. Sigurno nece osvojiti diviziju ili igrati PO, ali ih je makar interesantno gledati. Samo neka ovako nastave.

                    Comment


                    • #25
                      Bogami dobra utakmica u Vasingtonu. Sad ce Ovi da strpa dva komada u trecoj

                      Comment


                      • #26
                        Najsmešnija utakmica ove sezone, kakav performans od strane Tukke i McAvoya, pa to je strašno. Ne zna se koji je bio gori. Neverovatno, otvoriš utakmicu, sve ok, i onda ova dvojica kao da su pali sa Marsa.

                        Comment


                        • #27
                          Rick Nash zbog poslednjeg potresa mozga prinudjen da se penzionise. Strasan je igrac bio i ako je u poslednjih nekoliko godina imao slabe sezone.

                          Comment


                          • #28
                            Nego da pitam ja vas fanove NHL-a, uzimate li vi neke pare na 5+ ovde?

                            Reče mi ortak pre mesec dana, kreni da igraš 5+ bilo šta u NHL-u, ja pratim, i prilično sam zadovoljan
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • #29
                              Ja igram to, ali spajam konacan tip i 5+, samo za 5+ kvote su mizerne, po 1,30

                              Comment


                              • #30
                                4-6 i 5+ sam igrao svakodnevno.

                                Comment

                                Working...
                                X