Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda 2019/20 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izmene katastrofa. Ali dobro i nisu uigrani i spremni pogtovo Ben vidi se da je iz povrede.

    Comment


    • Tooooooooooooooo!!!!!!
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • LALALALALALALALALA
        LIGA SAMPIONA
        LIGA SAMPIONA
        LIGA SAMPIONA
        AAAAAAAAAAAA [emoji173][emoji173][emoji173]
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Cestitam Vladanu Milojevicu i Kosanu na ovakvim uspesima. Dva velika trenera Radonja i Miloje doveli CZ na velike visine....haos..
          Debeli Kosan je mozak uspeha. Znam lično čoveka drži fudbal u malom prstu. Umetnost ga slušati. Sad moram priznati da posle našeg peckanja posle Helsinkija mi rekao,ja mislio vidi ovaj lud, kako idu u grupnu fazu.

          Comment


          • To ja stalno pricam i za reprezentaciju,Muslina,bas me briga kako igramo dok pobedjujemo,coveka smenila mafija.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ben se oprostio od Zvezde golom, lepo.
              Sudija je bio tendenciozan, pogotovo kod drugog žutog Tomaneu koji je mogao i kao opasna igra ovog iz YB da se tretira.
              Roda do akcije sa golom očajne kretnje i procene.
              Jbg važno da je ušla.
              Gde manje bitno
              Nije bolelo

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Debeli Kosan je mozak uspeha. Znam lično čoveka drži fudbal u malom prstu. Umetnost ga slušati. Sad moram priznati da posle našeg peckanja posle Helsinkija mi rekao,ja mislio vidi ovaj lud, kako idu u grupnu fazu.
                Kosan je osvojio sa klincima a ne Paunović. Čovek iz senke niže uspehe.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Debeli Kosan je mozak uspeha. Znam lično čoveka drži fudbal u malom prstu. Umetnost ga slušati. Sad moram priznati da posle našeg peckanja posle Helsinkija mi rekao,ja mislio vidi ovaj lud, kako idu u grupnu fazu.
                  Po meni nije neki tim, ali na taktiku smo prosli. Kosan je gotivan lik, pio sam par puta pivo sa njim u kladionici..dok je ziveo u NS..dobar lik skroz..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    LALALALALALALALALA
                    LIGA SAMPIONA
                    LIGA SAMPIONA
                    LIGA SAMPIONA
                    AAAAAAAAAAAA [emoji173][emoji173][emoji173]
                    Ne kradite naše pesme..
                    I ide NA NA NA NA

                    Comment


                    • Hvala i doviđenja.
                      Besana noć. Nekima od sreće, nekima od tuge. Takav je nogomet

                      Comment


                      • Kosanu samo ta uloga iz senke odgovaraa, čini mi se da je bila priča o njemu i da je vodio Vošu ali bez nekog uspeha, ali se slažem sa vama oko njegovog znanja.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • S-400 stiže kao poklon od Gazproma. Znaju ljude koji znaju čoveka koji šalje uz pozdrave.

                          Roditelji u šoku. Kakav primer deci. (meanwhile, deca kolju na gta 5 ljude i ubijaju u call of duty i gledaju sa istim roditeljima zadrugu)

                          Vučela zove prijatelje iz stare službe u Zagrebu šta sad raditi.

                          Muk u okruženju, Lazanski na aparatima zbog pojačanja ispred marakane.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Po meni nije neki tim, ali na taktiku smo prosli. Kosan je gotivan lik, pio sam par puta pivo sa njim u kladionici..dok je ziveo u NS..dobar lik skroz..
                            BURAZ još živi. Svaki dan je kod Spensa u Maxiju pazari.
                            Voleo je debeli žešće kladionicu. Par puta ozbiljnije zaglibio al se na vreme opametio.
                            Viđao sam ga često nedeljom na Đačkom gleda Index.

                            Comment


                            • Gadi mi se ova Zvezda, ovo nije Zvezda za koju ja navijam. Ovo je neki nacionalisticki projekat, bolesnog i njegove kompanije. Svaka cast igracima i Miloju zasluzili su ovo, a upravu treba da bude sramota, da smo mi iole normalno drustvo ne bi ni isli na utakmice ukradenog kluba.
                              Za danasnju utakmicu po prvi put u istoriji, nisu dali akreditaciju za danasnju utakmicu listu "Danas", sramota treba da ih bude.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Pogledajte broj ljudi koji su se slikali sa Danasom
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X