Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda 2019/20 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Constantin View Post
    Prvi gol iz slobodnjaka ..remek-delo. Ostalo su greške odbrane, čini mi se. Ne možeš bolje očekivati ako si utakmicu izgubio još u Beogradu....
    Svi ovi golovi si jbg posledica njihove superiornosti,
    ali taj faul za gol Neymara iz slobodnjaka je svojevrstan
    test inteligencije za igrača koji napravi takav faul.

    Comment


    • #17
      Originally posted by miloolja View Post
      Gomilanje tema, a drugo ljudi komentarisu uglavnom LS u LS..dakle opet na dva mesta se komentarise.
      Nikada klubovi nisu imali live..imale su teme.
      Radite kako mislite...
      Ma OK, ali mislim da je odavde potekla inicijativa da se zasebno otvore "live" teme za Partizan i Zvezdu.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • #18
        Originally posted by miloolja View Post
        Gomilanje tema, a drugo ljudi komentarisu uglavnom LS u LS..dakle opet na dva mesta se komentarise.
        Nikada klubovi nisu imali live..imale su teme.
        Radite kako mislite...
        Eh, svrati na kosarku i reci da ne treba 6 tema oko KKCZ (trenutna, bivsi igraci, prelazni rok...) - pa javi kako bi se provela.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • #19
          Mislim, da i ako ima tema LŠ, da bi "matične teme" kad Zvezda i PArtizan igraju bile zatrpane...kako god, kažete.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • #20
            Originally posted by Constantin View Post
            Mislim, da i ako ima tema LŠ, da bi "matične teme" kad Zvezda i PArtizan igraju bile zatrpane...kako god, kažete.
            Imas ga pravo, zemce.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • #21
              Originally posted by kronostime View Post
              Eh, svrati na kosarku i reci da ne treba 6 tema oko KKCZ (trenutna, bivsi igraci, prelazni rok...) - pa javi kako bi se provela.
              Ne bih o toj situaciji da se izjasnjavam, tj o tom pdf-u, jer mislim da ne moram sva svoja misljenja da iznosim javno... pogresno ljudi shvataju forum.

              Elem, jedno je live, a drugo su ovi primeri koje navodis, nije isto

              Uostalom zar fudbal nije zasebna republika, sto morate na sve lose da se ugledate? [emoji14]

              Igraju se ljudi sa nama
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #22
                Originally posted by miloolja View Post
                Ne bih o toj situaciji da se izjasnjavam, tj o tom pdf-u, jer mislim da ne moram sva svoja misljenja da iznosim javno... pogresno ljudi shvataju forum.

                Elem, jedno je live, a drugo su ovi primeri koje navodis, niie isto

                Uostalom zar fudbal nije zasebna republika, sto morate na sve lose da se ugledate? [emoji14]

                Igraju se ljudi sa nama
                S obzirom na količinu, za sada, ja bih možda i pobrisao live teme. Kad već volite teme za par hiljada stranica. A da li to tehnički smeta nešto u radu foruma...?
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • #23
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Ne bih o toj situaciji da se izjasnjavam, tj o tom pdf-u, jer mislim da ne moram sva svoja misljenja da iznosim javno... pogresno ljudi shvataju forum.

                  Elem, jedno je live, a drugo su ovi primeri koje navodis, niie isto

                  Uostalom zar fudbal nije zasebna republika, sto morate na sve lose da se ugledate? [emoji14]

                  Igraju se ljudi sa nama
                  Zasebna republika, al` je publika ista.
                  A u zaru utakmice se svasta napise.....
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • #24
                    Ma sta da brises...caskamo

                    Ajde jos jedan bar
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #25
                      Ebisilio je klasa za ove kvazi fudbalercice

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by miloolja View Post
                        Ma sta da brises...caskamo

                        Ajde jos jedan bar
                        Meraklije najbolje brane gol - gde god odu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • #27
                          Omladinci igraju protiv Partizana. Vode trenutno 1:0.

                          Comment


                          • #28
                            Bosic igra za omladince Partizana...a otisao satro iz Zvezde zato sto nije dobio priliku u prvom timu
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • #29
                              Mnogo bolji naši klinci. Eraković odličan. Mislim da će odigrati tri i po utakmice za prvi tim i biti prodat za 2 miliona.

                              Comment


                              • #30
                                Evo i prvenca Ivanića i to glavom. Majstroski reagovao.

                                Comment

                                Working...
                                X