Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda 2019/20 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jevtovića u Grafičar ili u Jedinstvo iz Uba.

    Comment


    • Odlična lopta Krstovića, još bolja reakcija Tomanea i na kraju konačno Simić.

      Inteligentan je Tomane, sjajno razmišljanje.

      Comment


      • Biće sa Tomaneom kako sam i mislio. Od 60og prvu, revanš počinje. Mnogo je brži i za kontru bolji, a sigurno ćemo na kontru igrati.

        Comment


        • A neka si ovde kiksnuo. Ivaniću smradu.

          Miloje može nekad i Popovića da stavi, ono, i Borjan je ljudsko biće. Iz Danske završnica sad u Suboticu.

          Mogao mu je dati slobodno veče.

          Comment


          • Previše golova primismo ove sezone.

            2:2.

            Comment


            • To bre Tomane.

              Bravo Gajiću!

              Comment


              • Kobra u vidu Huga Vieire. Vidi se klasa, još dok udje u formu.

                Kao Hugo na JNA

                Koliko sam čekao ovo dugo. Muka mi je sidraša i sporaća. Hajde Pavkov je gol igrač, ali bolji je od obojice Tomane bez upitnika

                Comment


                • Joj ovog Simića, dati ga za džabe. Pokloniti ga Las Palmasu za dž za ovog Garsiju.

                  Comment


                  • Dati i Jevtovića. Ivanića i Milunovića za 50% od prodaje. Bolji je Vujadin 2 puta od glupog Miluna. Rezonski je bilo dovesti ga ali dečko je seljačić.

                    Comment


                    • Koja je kvota da se Lalat razboli sledeće sedmice? Igra Vojvodina sa Zvezdom.

                      Brat će dobiti ptičiji grip ako treba, a kući navijati za Zvezdu. Ili doći pre tekme sa decom u Zvezdinom dresu.

                      Comment


                      • Na kog je mislio Milojevic kada je rekao da mu je strpljenje na izmaku sto se tice pojedinih igraca?

                        Comment


                        • Jevtovića, Simića 100% a verovatno i Milunovića. Daj Bože i na Ivanića ali teško.

                          Jevtović ima brzinu ali upada u oči da je dečko glup kao noć, Simić je igrao bolje prošle godine. Njemu klupa nije prijala.

                          Vreme je za rastanak.

                          Comment


                          • Bravo za komentar, isto sam pomislio, kobra se vratila u crveno-beli dres.
                            Svaka čast Pavkovu, ali on je Husref Musemić i Miloš Bursać, to su čuvari devetke, a zna se ko su vlasnici!

                            #9 Dušan Savić
                            #9 Kobra Darko Pančev
                            #9 Kobra António Manuel Fernandes Mendes (born 23 October 1992), known as Tomané

                            Pisao sam ja od prvog dana, materijal za kapitena tvrdim, bilo je cinika, ali će ih KobraTomané vrlo brzo razuveriti.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Zvezda!
                              Last edited by Karamazov; 21-08-19, 20:45.

                              Comment


                              • Uki budi neza prema mladim decacima, hocu reci Young Boys... (mozda sad i ukaprias salu)

                                Comment

                                Working...
                                X