Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 VTB RUSSIAN GRAND PRIX (Sochi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Alukard View Post
    Ne primecujem timske naredbe u moto gp-u ni ovakva sklanjanja.
    Sve si rekao ....stvarno ne znam šta ti gledaš i da li uopšte gledaš trke ili samo voliš da teraš kontru

    Comment


    • #62
      Originally posted by Alukard View Post
      Legendice,nisi jos na bloku,kuckam preko tapatalka. Ima vremena ;)
      Ne bih ja na tvom mestu pricao drugima da su se ukanalili
      Ti si se odavno pokazao kakav si "strucnjak"
      Evo ga opet
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #63
        Originally posted by VR6 View Post
        Sve si rekao ....stvarno ne znam šta ti gledaš i da li uopšte gledaš trke ili samo voliš da teraš kontru
        Kad je u motogp-u bilo timskih naredbi? Ajde navedi mi primer.
        Navedi mi primer kada se u moto gp-u timski kolega usporio da se skloni kao botas?
        Trke gledam vec 20 godina. Moto gp takodje,ali eto,nauci me nesto pa mi daj primere tih tvojih tvrdnji.
        I bas bih voleo da odgovoris na pitanje koje ti je postavio Alan? Da vidim bas sta ces sada lupiti. Posto ocigledno taj tvoj post nema veze sa temom o kojoj se govorilo vec je cisto provokatorski.
        Ti si tu bas dokazao svoje pozamasno znanje.
        Last edited by Alukard; 02-10-18, 21:15.

        Comment


        • #64
          ajde molim te malo izguglaj

          Comment


          • #65
            Ne zelim,ajde,odgovori meni i alanu. Bas me zanima.

            Comment


            • #66
              Nemoj da nas mucis kad vec znas, daj konkretno. Ja pratim od vremena Robertsa i Spesera i ne pada mi nista na pamet. Mozda 2008 ili 2009 nisam siguran kad Lorencova Yamaha nije htela da upali da bi ga skinuli Rosiju sa vrata. Ne sporim da mozda ima dogovora pre trke ili malo onom drugom
              losije nasteluju makinu, ali direktnih naredbi u trci se ne secam.
              Last edited by Alan; 02-10-18, 22:11.

              Comment


              • #67
                Originally posted by Alan View Post
                Kakve veze incident Sumaher-Hil ima sa timskim naredbama i znas li sta je predhodilo istom?
                Ne mogu se setiti na šta konkretno misliš...., pa ako nije problem da me podsetiš
                ¡Si Señor!

                Comment


                • #68
                  Sumaher je ubedljivo vodio u sampionatu posle 7-8 traka imao je duplo vise bodova od Hila. Secas se sigurno da je te godine nastradao Sena, Sumaher nije imao dostojnog protivnika, postojala je realna mogucnost da titulu potvrdi oko Belgije ili Italije, gledanost je pocela drasticno da opada i onda su poceli da kaznjavaju Sumahera. Prvo mu je oduzeta pobeda u Britaniji ne secam se zbog cega pa u Belgiji jer je ona daska na podu bila smaknuta koji milimetar vise od dozvoljenog onda je zbog toga valjda zaradio dve trke zabrane i Hil ga je pristigao u bodovima. Realno nepravedno mu je zarad zanimljivosti sampionata oduzeto 20-40 bodova pre tog Japana. Takvo je moje vidjenje, nemam dokaze da sam upravu.

                  Comment


                  • #69
                    Ne Japana, Australije incident se desio tamo.

                    Comment


                    • #70
                      Tih godina su Vilijamsi sa svojim Reno V10 motorima bili van konkurencije za sve ostale timove, da napomenem Šumaher je 1994-te u svom Benetonu imao zastareli Ford Kosfort V8...., ali šta deca znaju
                      Sledeće sezone kada je Briatore i njemu nabavio Renoa sa 9 pobeda je prekucao sezonu ispred još uvek boljeg Vilijamsa.
                      Koliko su te titule bile čisto Šumaherove pokazalo se odmah 1996.te kad odlazi u Ferari a njega u Benetonu menja do tada dvojac iz Ferarija Alezi i Berger, mislim da su sve vreme dok su vozili tamo imali samo jednu pobedu (ako se sećam Berger u Hokenhajmu)...., pa sada vi vidite kad prozivate najvećeg ikada, da li imate dovoljno predznanja za takvo nešto
                      Izvinjavam se na off-u
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • #71
                        Volim kad pise neko ko stvarno ima znanja [emoji106][emoji106][emoji106]
                        Pratim od '99, o sezonama pre znam ali uvek je lepo procitati malo o tome iz "prve ruke"

                        Comment


                        • #72
                          Kako je izdresiran fino.
                          Botas: Očekujem još timskih naredbi http://sportklub.rs/Automoto/Formula...h-naredbi.html

                          Comment


                          • #73
                            Znam ja da bi ti voleo da je Ferari u toj poziciji
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Alukard View Post
                              Ne zelim,ajde,odgovori meni i alanu. Bas me zanima.
                              toliko pomno pratiš da se ne sećaš prošlogodišnje trke u Valensiji? šta reći...

                              Comment

                              Working...
                              X