Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 VTB RUSSIAN GRAND PRIX (Sochi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odlični i Šarl i Maks. Zaključavam temu, otključavam temu za uživo komentarisanje.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #17
      I'll just leave this here.





      Ne mogu docekat sledecu sezonu.

      Comment


      • #18
        Koji smor za Botasa
        Definitivno njegova staza.

        Šteta i što Sirotkin nije uspeo bar Vandoornea da skine, oba tima skandalazno loša svakako

        Comment


        • #19
          Raikkonenu Kimi ugledaj se na Bottasa Valtterija.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #20
            Ne razumem cemu toliki hejt prema Botasu pa to je isto radio i Ferari i Sumi, rade svi od tada... Govori mu ekipa kako treba da se ponasa u konkretnoj situaciji, a vi pljujete coveka da je beskicmenjak.
            Ne kapiram bas. Pljuvali ste i Kimija sto nije pustio Fetela u Monci, a onda ovog sto pustio klupskog kolegu. Samo sto je u Monci Ferari zakazao po ko zna koji put, a ne Kimi.

            Naravno, druga je sasvim stvar u sta se ovaj cirkus pretvorio.

            E moj Fetele -.- (Kimi je odavno bivsi, al eto i poslednji sampion crvenih)...e moj Ferari, bas raocaravajuce na vise nivoa
            Od kako je Sumi otisao, daleko su od savrsene organizacije i pitanje kada ce i da li ce da vrate onaj nivo ikada.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Tarantula View Post
              Bottas je timski igrač, nije on Raikkonen.
              Nije
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • #22
                Radujem se dolasku Leklera u redove crvenih. Nadam se da će biti zdrava borba kao kad je Niko bio u Mercedesu. Nažalost, Botas je bruka za F1 i eklatantan primer u šta se nekada najprestižnije auto - moto takmičenje pretvorilo.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • #23
                  Zar nije pustio Kimi Fetela u Nemackoj kada je tim, doduse nemusto i indirektno, trazio to od njega, pa je Kimi morao direktno da pita...jel treba da ga propustim?... posto ovaj nije uspo da ga pretekne?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #24
                    Ja ne razumem da se ljudi jos nisu navikli na ovo, pa Bottas je vise puta u ovih par sezona, ako ne pustio, onda cuvao ledja Luisu. Kimi je pe neku trku pitao tim da li hocete da ga pustim, i oni rekli "ehhhhh paa da". U proslosti smo imali iste stvari, sve je ovo postalno normalno.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by dekkard View Post
                      Radujem se dolasku Leklera u redove crvenih. Nadam se da će biti zdrava borba kao kad je Niko bio u Mercedesu. Nažalost, Botas je bruka za F1 i eklatantan primer u šta se nekada najprestižnije auto - moto takmičenje pretvorilo.
                      Zdravo borba ce biti samo ako dodje do situacije Hamilton-Rosberg, pa se direktno bore za titulu. Msm zdrava u smislu nepustanja, uvek moze da se dogodi novi Hamilton-Alonso iz 2007.

                      Comment


                      • #26
                        Naravno da je botas beskicmenjak i svako ko ga zali sto mu mercedes nije vratio prvo mesto nema elementarno znanje sta znaci biti trkac.
                        Svaki pravi trkac je tu da pobedi,da iskoristi sansu. Svakome je titula san. A ako neko dodje u tim,svesno stavi sebe na drugo mesto,onda za njega nema zaljenja. Zasluzio je da ga Mercedes ovako zezne.

                        Comment


                        • #27
                          e volim vas kičmenjake što bi ste za platicu od 10.000.000€ rekli gazdi ma d*vaj ga, ja ću po svome

                          Comment


                          • #28
                            @Alukard

                            Izvini ali ti nemas elementarno znanje sta je F1. F1 je timski sport Ham se nalazi u borbi za titulu a Botas ne i normalno da ce tim podrzati Hama pa nisu konji da sebi oduzimaju bodove sad pred kraj kad se "lomi". Da je Kimi vodio a Fetl bio 2 mislis li da Kimi ne bi propustio Fetela za pobedu? Eeeee. I ono sto treba reci Botas nije od prve trke drugi vozac vec negde od sredine sezone kad je postalo jasno koja dva vozaca se bore za titulu. A ja ti mogu navesti nekoliko primera i ove sezone i u proslosti (sa Alonsom, Sumijem) gde su igrale timske odredbe u Ferariju.
                            Last edited by Sam Hornish Jr.; 30-09-18, 22:35.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #29
                              Mogu da se kladim da je u prve tri trke vec Botas pustio Luisa prvi put. Toliko o ovome da je pusten sada kada je Botas jel te daleko od titule.
                              Na stranu to sto mi je ova taktika skroz logicna, jer je decko doveden kao prelazno resenje u mercedes, pokazao i dokazao da moze da bude vozac zadatka i od starta je znao gde dolazi i koji ce mu biti posao. Ravnopravnosti u garazi nema, ali i to je u redu.

                              Comment


                              • #30
                                Jave se dva lika koji veze sa trkanjem nemaju niti sa razumevanjem moje poruke.
                                Ako vozi samo za tu platu,onda mu tu nije mesto. Pravi trkaci zele samo pobede,samo titule. A sis*ce kao Botas su srecni da budu drugi vozaci. To nisu trkaci,i ne zasluzuju nikakvo poštovanje.
                                To da li bi za tu platu to rekao gazdi je nesto najgluplne sto sam procitao,kao prvo,neko sa sampionskim ambicijama ne bi dosao kod tog "gazde".

                                Comment

                                Working...
                                X