Pogledati rezultate ankete: Da li ste za formiranje Regionalne fudbalske lige ?

Glasača
39. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Da

28 71,79%
  • Ne

11 28,21%
Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 4 12 13 14
Rezultati 196 do 200 od 200

Tema: REGIONALNA LIGA DA ili NE ?

Senior Member tamonajugu avatar
    Datum registracije
    19.05.2017
    Moć reputacije
    214748470
    Naravno da nismo ali ako ikada budemo blizu onda bi trebalo nesto ovako da se uradi

Citirati Originalno postavljeno od Constantin Pogledati poruku
    Odlično....otprilike nešto slično zagovaram i ja.
    Ostaje da se vidi oko liste zemalja učesnica. Kako "preskočiti" Albaniju, Kosovo i zašto Bugarska, a ne Rumunija ili Mađarska ? Ne kažem da su ovo ključna pitanja ali treba se osvrnuti i na to.
    Za sada toliko što se tiče ove razrade, a posebno mi se sviđe razrada sistema....
    Pa to bi bilo nesto sto se tice juznih slovenskih zemalja. Rumunija ionako ima jacu ligu od svih drzava, a Madjarska je prakticno zapadna Evropa za sve nas.... Mogli bi tu ubaciti i Albaniju sa jednim prestavnikom u prvoj ligi (mada njih vec predstavlja Skendija ), a Kosovo ne bi moglo nikako jer se Srbija ne bi slozila...osim mozda ako bi zeleli da se prikljuce srpskoj zoni

U svakom slucaju jasno je da je ovo tesko izvodljivo (bar ne u dogledno vreme) pre svega zbog netrpeljivosti koja vlada izmedju nekih balkanskih drzava sa Srbijom i obratno ali nesto slicno bi spasilo fudbal u ovom regionu...... Problem navijaca bi se resio tako sto se zabrane gostovanja i to je to.

Otisli smo u buducnost...liga je pocela....1.kolo:

Vardar - Sarajevo...........23,000 gledalaca
    Levski - Crvena zvezda....29,000
    Partizan - Osijek.............24,000
    Hajduk - Zeljeznicar.........30,000
    Ludogorec - Maribor.........7,000
    Dinamo - CSKA...............31,000
    Skendija - Radnicki Nis......9,000
    Buducnost - Zrinjski.........9,000
    Vojvodina - Beroe............8,000
    Rijeka - Olimpija...............8,000

U svakom kolu po minimum jedan veliki derbi bi bio, a nekad i vise

E sad uracunajte prihode od ulaznica, tv prava, sponzora....zivnuli bi svi klubovi od prve do zonskih liga... Ovakva liga bi mozda motivisala i pokretanje neke Skandinavske lige ili nekih slicnih liga po Evropi....fudbalska revolucija...ili evolucija U svakom slucaju bi jedino ovako ujedinjeni mogli da konkurisemo zapadnim azdajama...

Sto se reprezentacija tice one bi postale kvalitetnije nego sto su sad. Ovakva zajednicka liga bi podigla kvalitet svakoj reprezentaciji.
    Izmenio/la tamonajugu; 02.11.2018 u 14:11.

2. Your Google Adsense code here
    Active Member La Jugoslavia avatar
    Datum registracije
    09.04.2018
    Moć reputacije
    214748474
    @konstantin
    Naravno da nisu, njhovi snimci su jadni i bedni, a to je osnovni uzrok stanja u našem takmičenju.
    Samo idiot može da ospori jednom Nikoli Milenkoviću zasluge za titulu Partizana 2017. ili pobedonosni gol u finalu kupa 2017. protiv Crvene zvezde.
    Nikola Milenković je jedan od najtalentovanijih i najkvalitetnijih mladih centarhalfova u Evropi, a on je bio deo našeg takmičenja.

Naše takmičenje pati zbog užasnog rejtinga uzrokovanog bednim pokušajima "promocije" od strane nesrećnog sos kanala i njegovog stada amatera koji su debelo koštali naš fudbal generalno.
    Kada takva jedna "ekipa" "novinara" dobije priliku da iz dana u dan bulazni najrazličitije nebuloze, jasno je kao dan da takmičenje trpi veliku štetu zbog takve medijske "promocije".

Moć televizije je neograničena.
    Stvaranje pozitivnog rejtinga, na osnovu ukrašene slike u medijima je ključ bilo kakve popularnosti ili pozitivnog odjeka u javnosti.
    Plasiranje snimaka lošeg kvaliteta nanosi ogromnu štetu takmičenju.

Fudbal je proizvod kao i svaki drugi, i on se prodaje na tržištu, i samo je pitanje stvorene slike u javnosti, ako baš hoćete i iluzije, koliko će nešto biti traženo. Jednu Koka-kolu svi vrlo dobro poznajemo, ali uprkos tome ona se iznova i iznova trudi da organizuje mamutske medijske kampanje za promociju svog brenda na milijardu načina.
    O moći televizije u politici dovoljno je rečeno, ne bih da ulazim u te vode, ali je princip isti, ako Vučića gledate svaki dan iznova i iznova na Informeru, Blicu i Pinku, rezultati izbora će uvek biti isti, tih 60% se nikada neće promeniti.

Loša TV promocija, snimci bilo kakvog kvaliteta koji nisu vrhunski i ekstremno dobri, veoma štete našem takmičenju.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

Datum registracije
    19.05.2017
    Moć reputacije
    214748470
    Ne radi se samo o tome regularnost je najveci problem ali i tereni na kojima se igra i oronule tribine sa kojih se snima.

Moderator Constantin avatar
    Datum registracije
    10.04.2015
    Moć reputacije
    214748593
    Citirati Originalno postavljeno od La Jugoslavia Pogledati poruku
    @konstantin
    Naravno da nisu, njhovi snimci su jadni i bedni, a to je osnovni uzrok stanja u našem takmičenju.
    .................................................. ......

Loša TV promocija, snimci bilo kakvog kvaliteta koji nisu vrhunski i ekstremno dobri, veoma štete našem takmičenju.
    Snimci su isti i radi ih isti čovek. U svakom slučaju, ne radim ih ja, kao što si napisao. Kamo sreće da sve funkcioniše u našem fudbalu i da je ostalo, još snimci sa utakmic, da se doteraju. Superliga neće ili ne želi da plati čoveka sa vrhunskom kamerom da radi za njih ili daleko-ga-bilo da ovom entuzijasti kupi novu kameru. Zašto....? Zato što ih zabole šta se dešava na stadionu u Nišu, Surdulici, Kruševcu....osim kada igraju Zvezda i Partizan. Na prste možeš izbrojati direktne TV prenose, beogradske TV Arene, utakmica, a da to nisu Zvezda i Partizan... Više se i ne vodi računa kod direktnih prenosa, spikera koji prenosi utakmicu, o nekakvoj objektivnosti. Tu prednjači onaj Ivan, ne znam kako beše prezime, ali izgleda kao dabar, koji celu naciju pred TV ekranima pravi budalama sa svojim "objektivnim komentarima" situacija na terenu. Posebno mi je simpatičan, kada u toku prenosa govori, kad Partizan bude pred golom protivnika "Evo šanse", a ushićenju, kod pogotka crno-belih, nema kraja, nasuprot raočaranju kad Stojković primi gol, a kad su protivnici Partizana u napadu komntar je uglavnom "Sada je opasno"....AKo mi ne veruješ....evo u nedelju protiv Voše gledaj...pa da se čitamo.

Ostao si mi dužan objašnjenje onog smeha od koga si se zacenio vezanog za Fan KLub Meraklija iz Španije..

Ni TV Arena nije nešto bolja od SOS-a. Gledah snimak na SOS-u iz Dobanovca, kada je Radnički igrao. Jeste, lepo se nasmejah na komentare Loknera. Saznao sam kad su slave u Dobanovcima, kad su "svinjokolji", koliko koštaju ogrevna drva....saznao sam i to, u toku prenosa, da je gospođa koja je zadužena za izradu protokola, iza gol-aut linije i da ume da šutne loptu, a da je dežurni policajac na utakmici i sam nekad branio boje Budućnosti. Najsmešnija mi je bila izjava da su u "svečanoj loži" g.Tončev i ne znam još ko, i kamera dobaci do te lože....to je jedna veranda na jednoj kući, otvorena, a pristutni VIP-ovci se posmrzavali. Za kraj je začinio jedan čiča, koji u sred prenosa, "mrtav-ladasn" sa nekim koferčetom prolazi iza sudije i klupa sa rezervistima....valjda je krenuo na put. Sve je ovo simpatično, ali totalno neprofesionalno...i to je slika i prilika našeg fuzbalja...

Kada takva jedna "ekipa" "novinara" dobije priliku da iz dana u dan bulazni najrazličitije nebuloze, jasno je kao dan da takmičenje trpi veliku štetu zbog takve medijske "promocije".

Moć televizije je neograničena.
    Stvaranje pozitivnog rejtinga, na osnovu ukrašene slike u medijima je ključ bilo kakve popularnosti ili pozitivnog odjeka u javnosti.
    Plasiranje snimaka lošeg kvaliteta nanosi ogromnu štetu takmičenju.

Fudbal je proizvod kao i svaki drugi, i on se prodaje na tržištu, i samo je pitanje stvorene slike u javnosti, ako baš hoćete i iluzije, koliko će nešto biti traženo. Jednu Koka-kolu svi vrlo dobro poznajemo, ali uprkos tome ona se iznova i iznova trudi da organizuje mamutske medijske kampanje za promociju svog brenda na milijardu načina.
    O moći televizije u politici dovoljno je rečeno, ne bih da ulazim u te vode, ali je princip isti, ako Vučića gledate svaki dan iznova i iznova na Informeru, Blicu i Pinku, rezultati izbora će uvek biti isti, tih 60% se nikada neće promeniti.
    Sve si ovde u pravu...200%

I da se nastavim na ovo tvoje, sa onim mojim uvodom... Rezultat svega je da upoređuju borci za titulu 1. i 3. , a na pomen onog 2. uz sarkastični osmeh, najblaža konstatacija je "Pa zar misliđ da će to država da dozvoli" ....ko predstavlja državu....mašti na volju.

SInoć je Sosa na Areni izneo konstataciju (parafraziram)...Zvezda je neprikosnovena, a Radnički...pa gledao sam protiv Rada, branili su se zadnjih pola sata, teško će održati 2. mesto".....sledeći njegovu "logiku" neko bi sutra mogao lepo da obrazloži sl: "Zvezda je pobedila Mačvu 2:0, Radnički je pobedio Mačvu 3:0, znači pitanje titule je rešeno-gasi svetlo".

A gde je ovde nadalje analiza suđenja, observacija predsednika klubova, poslovanje klubova, monitoring regionalnih saveza i FSS, rad predsednika FSS, regularnost takmičenja....infrastruktura ....zagovara se VAR tehnologija a 2/3 stadiona nema kasvetne ograde i tribine gde ofsajd kamere treba da stoje. Travnati zeleni tepih, gde se igraju međunarodne utakmice, Karađorđe, ledina obična.....u Nišu, čim padne temperatura ispod 20 stepeni, meko ko duša. Ja jedva u patikama prođem preko terena i čudim se kako momci uopšte igraju po toj njivi. U Surdulici kamerman na jednoj skeli iznad novinarske lože...em opasno, em ga vetar izduva....a Vranje...Vranje i nema stadion...

udavih i ja...

Datum registracije
    19.05.2017
    Moć reputacije
    214748470

Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 4 12 13 14

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke