Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX (Marina Bay)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FORMULA 1 2018 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX (Marina Bay)





    Petnaesta stanica ovogodišnjeg šampionata je Singapur. Staza Marina Bay je debitovala u šampionatu pre 11 godina, kao prva noćna trka. Posle sjajne pobede Lewisa Hamiltona u Italiji, na stazi Ferrarija, dolazimo na stazu na kojoj crveni tim mora pobediti srebrne strele. Ovo je staza koja ne leži najbolje Mercedesu, tako da i Ferrari i Red Bull imaju šansu za pobedu i podijume.


    O STAZI:










    POREDAK U ŠAMPIONATU:







    VREME, SATNICA I ODABIR PNEUMATIKA:










    Last edited by Nikoletina; 11-09-18, 21:54.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

  • #2
    Jel to kisa najavljena? Inace ako ne bude kise mislim da bi trebao pobediti Fetl.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #3
      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Jel to kisa najavljena? Inace ako ne bude kise mislim da bi trebao pobediti Fetl.
      Po vremenskoj prognozi ujutru će biti pljuskovi, a ostak dana bi trebao biti suv.
      Last edited by Nikoletina; 12-09-18, 18:00.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #4
        Drugari, kao što možete videti, Nikoletina je preuzeo ulogu aktivnog moderatora ovog foruma.

        Nažalost, obaveze mi već duže vreme ne dozvoljavaju da se forumu posvetim koliko bih hteo i to je pre nekog vremena kulminiralo.

        Nema pozdrava jer ne odlazim, samo ćemo se malo manje družiti. Uživajte svi na forumu kao i do sad, uživajte u trkama, u sjajnim diskusijama i uvek čestitajte drugoj strani - kao što je do sad i bilo.

        Comment


        • #5
          Надам се да ће Окон обезбедити место за наредну годину. Невероватно је да се дечко мучи да опстане у Ф1 а лагано је у топ 10 возача.

          Comment


          • #6
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #7
              Ferari je ovde ispred Rb-a. Mercedes tesko.

              Comment


              • #8
                Lep potpis Fetela.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Alukard View Post
                  Надам се да ће Окон обезбедити место за наредну годину. Невероватно је да се дечко мучи да опстане у Ф1 а лагано је у топ 10 возача.
                  Čini mi se da je Wolff rekao da je Ocon odbio 2 ponude, u jednu ruku mi je žao što ostaje bez mesta, a u drugu baš i nije, kad se setim Monaca i onog komičnog sklanjanja.

                  REZULTATI FP2

                  Last edited by Nikoletina; 14-09-18, 16:07.
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #10
                    Slazem se oko toga u Monaku,ali on je vozac Mercedesa. Odavno nemamo ono staro da se svi trkaju za sebe. Od kada su uveli te glupe akademije imamo to sklanjanje.
                    Od koga je odbio ponude?

                    Comment


                    • #11
                      To sklanjanje nije nista novo, imas leclerca i ove hasove koji rade istu stvar uvijek

                      Comment


                      • #12
                        jel to sutra nema prenosa kvalifikacija uživo?

                        Comment


                        • #13
                          Koliko vidim samo na Sk7, 8

                          Comment


                          • #14
                            SIMULACIJA TRKE, VREMENA


                            Spoiler
                            preuzeto sa reddita


                            Edit: Ako nema kvalifikacija na SK, postaviću ja par linkova za live stream, uglavnom preko Ace playera.
                            Last edited by Nikoletina; 15-09-18, 11:27.
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment

                            Working...
                            X