Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bastia33 View Post
    Mediji su ti koji su iz ničega stvorili priču da je Rosenna trade blocku, i mediji su ti koji ju sada održavaju na životu i hrane novim glupostima.

    Cardinalsi ne traže trade partnera za Rosena i neće ga ni tražiti. Možda koriste svu ovu priču da bi natjerali nekog kome se baš sviđa Murray da trejduje farmu za #1, ali što se Rosena tiče on ostaje na svom mjestu. Pošto mi ova priča već skoro 2mjeseca trga živce na komadiće, učim polako kako da se nosim sa ovim nonsensom. Najbitniji, najtvrđi i najrealniji razlog od svih za sve ovo je što je sam Keim izjavio da je Kingsubry u najvećoj mjeri zaradio posao HC-a jer je jedini od svih kandidata tokom intervjua zatražio Rosenom film tape od prošle sezone, pokazao njegove mane i šta je radio pogrešno, a zatim njemu i Bidwellu razložio plan kako će sve to popraviti.

    Eto ga, dalje od tog dokaza ne treba ići. Kliff je dobio posao 90% da popravi Rosena, a ne da ga trejduje za pišljivi pik druge runde i uzme novog rookija. Da ne pričam koji je nonsens da stvaraju priču da je QB koji je prošle godine bio vrijedan 10. pika i sada uz godinu iskustva u NFL-u vrijednost mu je opala na drugu rundu...

    Ako, AKO, se nešto od ovog ludila i desi, ja idem na neki bojkot i shortlistu za ludaru. Takvu nekakvu stvar bi uradile sranje franšize poput Giantsa ili Dolphinsa. Ako ćemo sa tim front officeima da se mjerimo, onda zatvaraj sve u Scottsdaleu.
    Ja isto ne verujem novinarima nista al opet nekako mi je cudno da su skoro svi preneli da ce ga birati prvog. Skoro svi mockovi imaju Murraya na prvom piku i "strucnjaci" potvrdjuju takve price i sad ti kazes da uopste nema sanse da se desi, nekako mi je to cudno Znam da ti razni "strucnjaci" cesto grese al opet valjda imaju neke izvore, mora postojati nesto. Gde ima dima ima i vatre. I prosle godine je slicno bilo sa Bakerom pa je biran prvi, odjednom se par dana pred draft pojavila prica da ce ga birati i jesu.

    Comment


    • https://sport.blic.rs/ostali-sportov...e-foto/28gxtl6 Tomica se igra sa hejterima Cisto da me ne proziva Uros da sam u hibernaciji do Play-offa

      Comment


      • Hahahah, pa stvarno dodji i na reg season.

        Comment


        • Dobro bre Urose, draft za 3 dana a ti se bakces Pricaonicom umesto da izadjes sa nekim pretpostavkama

          Evo citam Seattle hoce da trejduje Frank Clarka, jedna od opcija su i Jetsi kojima treba pass rusher.

          Comment


          • Hmmm meni izgleda kao da već drugu-treću sezonu Chiefsi urade jedan fantastičan potez, i onda ga useru sa dva krajnje upitna. Dadoše bogaoca za Clarka samo da bi ga dočekali na ugovoru koji ističe dok ovaj otvoreno hoće Von Miller pare. Ne znam, nisam pametan...

            Comment


            • All in dok je Mahomes na rookie ugovoru. Kad dođe na naplatu to će biti pare prema kojima ovo što je Wilson nedavno dobio deluje kao topli obrok + markica za prevoz.

              Comment


              • I po meni su previse dali za njega. Pik prve runde i pik druge runde + 105m ugovor. Za nijansu ispod onoga sto su dali Bearsi za Macka, a Mack je tamo otisao kao all pro i dobitnik nagrade za najboljeg defanzivca

                Comment


                • Ispratio sam i ja ali stvarno idu all in. Chiefsi, Coltsi i Patriotsi klanje će biti.

                  Comment


                  • Pa ja ne znam koji k meni bi da zavolim ovu smrdljivu franšizu, najsmrdljiviju od svih

                    Comment


                    • Izgleda sve bilo istina od početka. Retardiran potez Arizone, videćemo kako će ispasti na kraju. 49ersi dobili poklon.

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Pa ja ne znam koji k meni bi da zavolim ovu smrdljivu franšizu, najsmrdljiviju od svih
                        Jel znas da ima nas koji volimo Jetse, kad smo kod retards

                        Comment


                        • Mislim da ce Murray biti solidan igrac, jbg Kliffova zelja, mora da ima isplaniran game plan oko njega. Covek ga je jurio dok je ovaj bio jos u srednjoj skoli.

                          Sad da uzmete sto vise za Rosena, mora bar pik druge runde da se iscima

                          Comment


                          • Inace Tyreek Hill suspendovan... Sta je sa tim Chiefsima, izgleda da lik maltretira dete ili je pod sumnjom da je polomio ruku trogodisnjem sinu

                            Comment


                            • Originally posted by LejkerBoy View Post
                              Mislim da ce Murray biti solidan igrac, jbg Kliffova zelja, mora da ima isplaniran game plan oko njega. Covek ga je jurio dok je ovaj bio jos u srednjoj skoli.

                              Sad da uzmete sto vise za Rosena, mora bar pik druge runde da se iscima
                              Ok to sve stoji, Kyler je opasan prospekt. Ali Bidwell i Keim su ovo odradili na potpuno pogrešan način... Dali su pika treće runde prošle godine kako bi skočili 5 mjesta i uzeli Rosena. Nakon istorijskih truleža na mjestu OC-a i HC-a sada uzimamo QBa drugu godinu za redom. Rosen nam više ne treba, što znači da će njegov ugovor pojesti oko 15mil dead capa. 15 miliona jbt za to se može dovesti all pro igrač.

                              Ovo se može završiti samo na dva načina - ili ćemo imati Andy Reid&Pat Mahomes situaciju u Arizoni, ili epsko raspadanje i trenera i QB-a kao i cijele franšize.

                              A što se tiče trejdivanja Rosena, upravo smo izgubili bilo kakvu prednost u pregovorima o bukvalno ce nam timovi sada dolaziti sa ponudama tipa hocete li pik 4 runde ili ga drzite na klupi cijele godine... usrali su motku ali opasno.

                              I što je najtužnije od svega, tim koji je bio ubjedljivo najgori u footballu prošle sezone se uopšte nije unaprijedio na prvom danu drafta, nismo popravili nijednu rupu. A u offseasonu najjače pojačanje je Jordan Hicks, momak kojem iskoči neki zglob a tijelu svakih par sati dnevno lebtejebo

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Ok to sve stoji, Kyler je opasan prospekt. Ali Bidwell i Keim su ovo odradili na potpuno pogrešan način... Dali su pika treće runde prošle godine kako bi skočili 5 mjesta i uzeli Rosena. Nakon istorijskih truleža na mjestu OC-a i HC-a sada uzimamo QBa drugu godinu za redom. Rosen nam više ne treba, što znači da će njegov ugovor pojesti oko 15mil dead capa. 15 miliona jbt za to se može dovesti all pro igrač.

                                Ovo se može završiti samo na dva načina - ili ćemo imati Andy Reid&Pat Mahomes situaciju u Arizoni, ili epsko raspadanje i trenera i QB-a kao i cijele franšize.

                                A što se tiče trejdivanja Rosena, upravo smo izgubili bilo kakvu prednost u pregovorima o bukvalno ce nam timovi sada dolaziti sa ponudama tipa hocete li pik 4 runde ili ga drzite na klupi cijele godine... usrali su motku ali opasno.

                                I što je najtužnije od svega, tim koji je bio ubjedljivo najgori u footballu prošle sezone se uopšte nije unaprijedio na prvom danu drafta, nismo popravili nijednu rupu. A u offseasonu najjače pojačanje je Jordan Hicks, momak kojem iskoči neki zglob a tijelu svakih par sati dnevno lebtejebo
                                Slazem se, nego mislim da Murray bar za sada ne zasluzuje nikakve kritike, mozda od njega bude Russell Wilson pa ces ubrzo zaboraviti i za Keima i za Rosena

                                Definitivno stoji da ste izgubili bilo kakvu pregovaracku moc sto se tice trejda Rosena, mnogo su lose sakrili tu informaciju oko draftovanja Murraya, msm spekulisalo se o tome vec skoro 2-3 meseca. Idealni trejd partner bi bili Broncosi, eventualno Saintsi, Broncosi sa raspadnutim Flaccom i Saintsi sa Breesom koji je poceo da pokazuje svoje godine u playoffu, a i nakon one tekme protiv Cowboysa nije bio vise igrac iz prvog dela sezone.

                                Ako Tyreek bude bio otpusten, ne bi me cudilo da njega pojurite kao sto su Brownsi uradili sa Huntom, sacekate tu sezonu koju ce verovatno biti suspendovan i imate all pro WRa

                                Comment

                                Working...
                                X