Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, nije tesko pomesati kad malo malo neki NFL igrac bude umesan u nasilje u porodici. Moguce da si ga pomesao sa Ray Rice-om isto iz Baltimora sto je onomad prebio zenu u liftu. Ali neverovatno kako svake godine ima barem jedan, a cesto i vise slucajeva, gde se desi nasilje u porodici a da su umesani NFL igraci. Ja ne znam ni jednu drugu ligu niti sport generalno da toliko slucajeva ima.

    Comment


    • Taj taj. Moja greska, bas sam sinoc guglao i vidio da je bio Ray ali ne Lewis

      Comment


      • Ficmagija u Majamiju.
        sigpic

        Comment


        • Kob iz GB-a u Dalas

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Clay Matthews potpisao za Ramse. Ramsi u fazonu GSWa dovode starije igrace na kratkorocnim ugovorima pruzajući im šansu da konkurisu za titulu

            Comment


            • GB za sada super posluje. Cele godine na fb page GB-a ljudi su kukali na Claya Matthews-a jer je bio mlak. Ramsi odvratni. Oni i Dallas bukvalno dve najogavnije franšize.

              Comment


              • Rob Gronkovski se upravo penzionisao. Vrv najdominantniji TE ikada, povrede su ga unistile

                Comment


                • Čovjek je jednostavno takve konstitucije i tolike snage da ga je bukvalno njegovo tijelo povređivalo. Uz sve to hvatanja sa toliko osjećaja.
                  Održao je obećanje da će do kraja karijere hvatati lopte samo jednog QB ;)

                  Comment


                  • Pametna odluka. Treba živeti i posle fudbala. Čestitke na sjajnoj karijeri.

                    Comment


                    • Valjda ce i onaj drugi brzo za njim.

                      Comment


                      • Bio bi red da i on malo odjebe.
                        sigpic

                        Comment


                        • Izgleda da su Giantsi zainteresovani da trejduju pik druge runde za Rosena. Nesto malo da se promeni u NYu. I ja bih vise voleo njega u plavoj uniformi nego ove qb-eve sa drafta.

                          Oba pika u prvoj rundi-odbrana i pik druge runde za Rosena+ Peppers kao solidan strong safety, moze solidna ekipica da se napravi.

                          Comment


                          • Originally posted by LejkerBoy View Post
                            Izgleda da su Giantsi zainteresovani da trejduju pik druge runde za Rosena. Nesto malo da se promeni u NYu. I ja bih vise voleo njega u plavoj uniformi nego ove qb-eve sa drafta.

                            Oba pika u prvoj rundi-odbrana i pik druge runde za Rosena+ Peppers kao solidan strong safety, moze solidna ekipica da se napravi.
                            Mediji su ti koji su iz ničega stvorili priču da je Rosenna trade blocku, i mediji su ti koji ju sada održavaju na životu i hrane novim glupostima.

                            Cardinalsi ne traže trade partnera za Rosena i neće ga ni tražiti. Možda koriste svu ovu priču da bi natjerali nekog kome se baš sviđa Murray da trejduje farmu za #1, ali što se Rosena tiče on ostaje na svom mjestu. Pošto mi ova priča već skoro 2mjeseca trga živce na komadiće, učim polako kako da se nosim sa ovim nonsensom. Najbitniji, najtvrđi i najrealniji razlog od svih za sve ovo je što je sam Keim izjavio da je Kingsubry u najvećoj mjeri zaradio posao HC-a jer je jedini od svih kandidata tokom intervjua zatražio Rosenom film tape od prošle sezone, pokazao njegove mane i šta je radio pogrešno, a zatim njemu i Bidwellu razložio plan kako će sve to popraviti.

                            Eto ga, dalje od tog dokaza ne treba ići. Kliff je dobio posao 90% da popravi Rosena, a ne da ga trejduje za pišljivi pik druge runde i uzme novog rookija. Da ne pričam koji je nonsens da stvaraju priču da je QB koji je prošle godine bio vrijedan 10. pika i sada uz godinu iskustva u NFL-u vrijednost mu je opala na drugu rundu...

                            Ako, AKO, se nešto od ovog ludila i desi, ja idem na neki bojkot i shortlistu za ludaru. Takvu nekakvu stvar bi uradile sranje franšize poput Giantsa ili Dolphinsa. Ako ćemo sa tim front officeima da se mjerimo, onda zatvaraj sve u Scottsdaleu.

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Mediji su ti koji su iz ničega stvorili priču da je Rosenna trade blocku, i mediji su ti koji ju sada održavaju na životu i hrane novim glupostima.

                              Cardinalsi ne traže trade partnera za Rosena i neće ga ni tražiti. Možda koriste svu ovu priču da bi natjerali nekog kome se baš sviđa Murray da trejduje farmu za #1, ali što se Rosena tiče on ostaje na svom mjestu. Pošto mi ova priča već skoro 2mjeseca trga živce na komadiće, učim polako kako da se nosim sa ovim nonsensom. Najbitniji, najtvrđi i najrealniji razlog od svih za sve ovo je što je sam Keim izjavio da je Kingsubry u najvećoj mjeri zaradio posao HC-a jer je jedini od svih kandidata tokom intervjua zatražio Rosenom film tape od prošle sezone, pokazao njegove mane i šta je radio pogrešno, a zatim njemu i Bidwellu razložio plan kako će sve to popraviti.

                              Eto ga, dalje od tog dokaza ne treba ići. Kliff je dobio posao 90% da popravi Rosena, a ne da ga trejduje za pišljivi pik druge runde i uzme novog rookija. Da ne pričam koji je nonsens da stvaraju priču da je QB koji je prošle godine bio vrijedan 10. pika i sada uz godinu iskustva u NFL-u vrijednost mu je opala na drugu rundu...

                              Ako, AKO, se nešto od ovog ludila i desi, ja idem na neki bojkot i shortlistu za ludaru. Takvu nekakvu stvar bi uradile sranje franšize poput Giantsa ili Dolphinsa. Ako ćemo sa tim front officeima da se mjerimo, onda zatvaraj sve u Scottsdaleu.

                              E nisam znao za ovo, posto sam poverovao tom medijskom hajpu da cete uzeti Murray-a. Svakako se slazem da bi bio los potez
                              A za trade down, ne verujem da ce bilo ko uraditi to, ali i ne mora. Uzmete Bosu i mirni ste 10 god sa njim na DE poziciji

                              Comment


                              • Ukoliko je namera Arizone da bira Murray-a sa no.1, onda treba da trejduju Rosena što pre, vrednost ćemu samo padati. Da li im je to namera, ne znam, ali ukoliko jeste onda će vrednost Rosena padati kako se draft približava. No.37 Giantsa je u ovom momentu je verovatno fer ponuda i najbolje što mogu izvući.

                                S druge strane ako imaju neki teško pojmljiv game plan u kome ceo ovaj Murray hype u stvari predstavlja samo podizanje cene mestu no.1 na draftu, onda Rosen mora biti uključen u priču. Vrlo jednostavno. Dečko mora znati da im je to plan. Ne možeš ga pustiti da veruje da je višak, da je bivši i nepotreban a onda mu samo reći da ipak nije tako. Što kaže Kolin, to je isto ko da ženi u braku pričaš da se razvodiš od nje, kako si našao drugu, kako ćeš oženiti tu drugu ćim papiri budu sređeni a onda odjednom samo promeniš priču kako je ona tvoja draga i jedina i kako je ne bi ostavio ni pod kojim uslovima .

                                Comment

                                Working...
                                X