Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anthony Barr ostaje u Vikingsima. Ovo je gotovo sigurno sad potpis Bella za Jetse, vrv će ići all in na njega.

    Cole Beasley u Buffalo Billsima. Dobar potpis slot recievera.
    Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 16:55.

    Comment


    • Mislim da je i John Brown potpisao za Billse, bar je jedan Brown hteo da dodje u Buffalo

      Mozda i Ravensi idu all in za Leveona, u 2 dana pustili 4 startera iz odbrane, pogotovo mi je cudno sto su Mosleya pustili, mislim nisam ih toliko gledao, ali kad god jesam, odskakao je kako igra

      Comment


      • Da sam igrao bio bih odličan RB. Stariji me Kamara 5 dana, a stariji sam od Hunta 7 dana. Ko zna za koga bih igrao ...

        Moguće za Ravense, a na kraju ako ga uzmu Raidersi treba im lepo skinuti kapu za učinjeno.

        Ako Arizona uzme Murraya, idioti su. Nemam šta drugo da dodam. A verujem da će uzeti Nicka Bosu i da je to poenta Terrella Suggsa
        Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 17:59.

        Comment


        • Ingram je bolja opcija, jeftinija Ravensima. Nije on ni izbliza nivo Bella ali ionako im je qb prvi trkač.

          Kenja mi se od Bellovih tweetova. Smarač teški.

          Upravo javljaju da su Ravensi u kontaktu da Ingramom. Logično. Ako si spucao odbranu ne moraš da pucaš na Bella.
          Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 18:05.

          Comment


          • @uros

            Znaci gb ponovo lose radi prelazni rok?

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Pa kako to mogu reći kada još zvanično nije ni počelo, nadajmo se da će pokupiti nešto dobro ispod radara. Pošto ne mogu da se takmiče za neka velika imena.

              Imam osećaj i da je malo franšiza (malo više) kriva za taj bol u penisu AR, ali opet to ga ne opravdava. Ovako hladne glave sa distance kada pričam, bio sam ljut pre par meseci.

              Preston Smith je u GB a možda se uključe i za Bella. Postoje neke opcije sada vidim. Gledam NFL network ceo dan nisu spomenuli GB. Zato sam to rekao, ne pratim twitter aktivno.

              Btw Nick Perry cutovan. Daj Earl Thomasa da se nagomila to

              Igrao sam Madden sa GB, mnogo volim odbranu GB. Prvi transfer mi je bio dobodjenje OBJ-a. Eto mogućnosti
              Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 18:55.

              Comment


              • Msm da je GB doveo Prestona Smitha, Zadarius Smitha i Adriana Ramosa. Tako da su se sada vise isprsili nego tokom prethodnih godina hahaha

                Odbranu zestoko pojacali, tako ds ce vrv na draftu targovati napad

                Comment


                • Nisam nesto mnogo u toku izmedju sezona,nego vidim po ceo dan nfl izbacuje neke transfere ili sta vec na fb

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Jeste ali sve je to "doveli" ne znam koliko je to sigurno kao npr Foles u Jaguarse. Posle Anthony Barra pola ovoga uzimam sa rezervom, jer je 15 min pre objave da ostaje u Minnesoti novinarka bila u ekstazi sa Mosley-em i Barr-om.

                    Comment


                    • Msm da je ono sa Barrom bilo vise do njega, valjda voli Minesotu i njihov “team culture”, a i vikingsi pojacali ponudu pri kraju.

                      A ovo sa Packersima, sta znam, relativno mi deluje sigurno da je to, to i da, po svemu sudeci potpisali i nekog ofanzivnog linijasa

                      Comment


                      • Adrian Amos a ne Ramos... Ja gledam koji je Ramos kada sam danas pomenuo Amosa iz Bearsa. Imaće opasnu odbranu GB. Smith je očuvan i ok, a ofanzivni linijaš je Billy Turner iz Denvera koji je projektovan za startnog right guarda.

                        Jebeno je pohvatati sve.. Nije loše kada se pogleda ovako, zapravo. Toliko vesti da pobegne šira slika...
                        Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 19:06.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Adrian Amos a ne Ramos... Ja gledam koji je Ramos kada sam danas pomenuo Amosa iz Bearsa. Imaće opasnu odbranu GB. Smith je očuvan i ok, a ofanzivni linijaš je Billy Turner iz Denvera koji je projektovan za startnog right guarda.

                          Jebeno je pohvatati sve.. Nije loše kada se pogleda ovako, zapravo. Toliko vesti da pobegne šira slika...
                          Ma nesto mi je u glavi Ramos i Real Madrid hahaha, ne moze osmeh da mi se skine sa lica otkad sam cuo da se ZZ vraća

                          Dada Amos, nisam gledao mnogo Bearse, ali po PFFu Amos ima ludacku ocenu, a i bas su ga nahvalili, tako da da su sa njim i onim klincima na cornerback-u Packersi bas solidni u secondary-ju

                          Ma da, samo se veceras jos ceka gde ce Leveon potpisati. Licno bih voleo Oakland, ta ekipa bi ubedljivo bila najzanimljivija za gledanje, ali mislim da ce zavrsiti sa Jetsima.

                          Comment


                          • Nisam ni ja puno pratio Bearse, ali sam video komentare da je sasvim pristojan. A tu mi je i miljenik Blake Martinez i Jaire Alexander. Dve životinje.

                            Ne znam, voleo bih da Bell ode možda i u GB kada bi mogli da oslobode prostor za njega. Da vidimo i tog AR sa rb. Ili makar Ingrama da pokupe, pa to bi bio top posao za njih.

                            A sve je ovo zanimljivo jer će Seattle da pokida sledeću sezonu a sada se slabo spominju. Baš su tihi(ukoliko sam uspeo da ispratim).
                            Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 19:17.

                            Comment


                            • Da, Ingram i Aaron Jones, obojica su jako solidni. Prave Packersi ozbiljnu ekipu, samo da se Rodgers ne sjebe sa nekom povredom.

                              Comment


                              • Ne znam što sam počeo da gledam NFL, ovaj običan fudbal je tako negledljiv, kao igra Juventus - ATM a ja gledam gde će jbni Bell.

                                Ansah ide u Buffalo Billse prvo pa posle u New Orleans na preglede. Da li bi to bilo nešto vezano za Alexa Okafora, ko zna. Tj jeste, Okafor unrestricted free agent.

                                Comment

                                Working...
                                X