Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi down i to bi bilo to...

    Comment


    • Odigraj sad trik akciju magare McVay-evsko. Kakav Gvardiola od čoveka. Donald bljuc isto. Što pre da se raspadnu ovi veštački Ramsi.

      Comment


      • Kakve sam srece sad ce Brady strip sack za TD

        Comment


        • Gostowski

          Comment


          • Kampeones kampeones ole ole olee kampeones kampeonees ole ole ole... Ko bi rekao da ću se radovati pobedi Patriotsa

            Comment


            • dakle,to bi bilo to.interesantniji je zenski fudbal neg ovo
              Wizard

              Comment


              • Meni je baš bilo interesantno. Ne znam šta ste očekivali 50-45 u SB? I ova utakmica je bila odlična. Ramsi me prijatno iznenadili defanzivno, dugo je odbrana bila na terenu zato je i poklekla.

                Comment


                • Institucije Imperija

                  Comment


                  • Koga cemo za MVP? Ja bi defanzivnu liniju Pats-a

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Meni je baš bilo interesantno. Ne znam šta ste očekivali 50-45 u SB? I ova utakmica je bila odlična. Ramsi me prijatno iznenadili defanzivno, dugo je odbrana bila na terenu zato je i poklekla.
                      gledao sam samo jednom,pa sam hteo jos jednom-ni pravila ne znam

                      a i da vidim ko je bolji frajer,tom ili goff
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by ralex995 View Post
                        Koga cemo za MVP? Ja bi defanzivnu liniju Pats-a
                        i ja bi al bice Edelman

                        Comment


                        • Ostaje nam da se nadamo da će Buffalo, Miami i glupi Jetsi omogućiti ravnopravno takmičenje u NFL, a ne da braća iz NEP odigraju verovatno najgoru sezonu u poslednjih 10 godina i onda dodju u PO, pregrupišu se i uzmu SB.

                          Sa takvom divizijom možda bi se i raspali GB regrupisao za PO, a u 3 utakmice svašta možeš pogotovo sa genij na klupi i qb.

                          Tako da je pobedilo iskustvo, genijalnost i prisutnost, ali da su bili najbolji tim, nisu.

                          Samo su imali luksuz da budu najbolji sada, da se ne prave mitovi da su najbolji kada treba. Imaju luksuz da tempiraju formu za ovo i maksimalno to koriste.

                          Svaka čast.

                          Uporediti samo jebene divizije.
                          Last edited by Cassius Clay; 04-02-19, 04:10.

                          Comment


                          • Svaka cast PATS

                            Comment


                            • Chiefsi Chargerse i Broncose, Steelersi da ne spominjem. NFC East težak, NFC west...North, South perverzija.

                              I onda imaš retardirane timove iz AFC-a, pogotovo AFC East.

                              Imaš jedne Texanse koji su kurac od tima a koji su bili visoko. Baš sam time razočaran ali svaka čast na tituli. Svaka je zaslužena pa i ova

                              Comment


                              • Gledao do zadnje četvrtine, nisam mogao vise. Ne volim ovakve utakmice sa 6 poena posle 45 minuta.

                                Svaka cast Patriotama

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X