Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel moze odbrana da igra jedan napad?

    Comment


    • Utakmica nije po mom ukusu

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ovi ko šah da igraju.

        Odbrana jeste fenomenalna na obe strane ali opet hoće li bar neko poentirati kako treba...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • kazu komentatori, najlosiji sb u zadnjih 10 godina, ne znam meni baš napeta maksimalno utakmica, i ovo mi se bas svida, gdje Ramsi moraju poginut za 10 yardi

          Comment


          • Ajde Brady sad

            Comment


            • Očekivano. Goff nije dorastao. Ne zna odakle sledi opasnost. Foles se mnogo bolje nosio sa ovim cover 2, pitanje vremena kada je otići na 10-0.

              Treba se pokloniti veličini Billa Belichicka. Baš rutiniranje jako iako rezultat ne pokazuje.

              Comment


              • 2 klasika u finalu konferrencija,mnogo bi bilo 3 ,ne kazem da nece i ova biti uzbudljiva al sto kaze BogdanB ne po mom ukusu
                sigpic

                Comment


                • Meni je dobra tekma, pravo takticko nadmudrivanje... Krvarenje za svaki jard, utisak mi je da NE kontrolise, ali svasta ce se jos izdesavati... Bila bi jos vise po mom ukusu da Brady nije sackovan jednom vec

                  Comment


                  • Meni ovo kao da je week 5 Patriots vs Titans. Onako me baš briga ko pobedjuje, totalno oladjen od života gledam. Ne volim ni jedne ni druge ali sam za NEP samo zbog Bill-a i Tom-a. Jebiga, moram se pokloniti veličinama. Voleo ih ili ne.

                    Posle slabog izdanja u regularnom delu izaći ovako u PO... I pored sranje divizije i pored svega, kapa dole.

                    Sada se prisećam Chargersa i opet mislim da su retardirani. Najamaterskije vodjena utakmica PO koju sam gledao. I od strane HC i od qb koji je veteran.
                    Last edited by Cassius Clay; 04-02-19, 00:52.

                    Comment


                    • jbt,suplje ruke
                      Wizard

                      Comment


                      • Ja bih isao na 4ti down

                        Comment


                        • ja ne bi nikako u ovakvoj utakmici

                          Comment


                          • BRavo Brady

                            Comment


                            • Ja bih, ali bi mi izbor bio Sony

                              Comment


                              • Ovakve utakmice su najjace, obozavam ih. Vrhunsko nadmudrivanje, vrhunske odbrane i slag na tortu Romo koji komentarise.

                                Comment

                                Working...
                                X