Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve se to može promeniti i imaju dobru odbranu, naravno playoff. Inače pominje se John De Filippo za oc Jaguarsa.

    Glupi su što nisu iskoristili svoje vreme, Coltsi će izgaziti sledeće godine sve u diviziji
    Čuj Jaguarsi da osvoje SB, to bi bilo naučna fantastika sve i da im dodje uz Folesa i Jeffery i pola ekipe.
    Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 16:20.

    Comment


    • Baš sam sad otišao na Spotrac jer me zanimalo koliko oni tačno para imaju uloženo u odbranu. 107 miliona jbt, 52% capa im je u odbrani i prvi su u ligi po tome. Texansi i Vikingsi su sledeći sa po 47%. I sve ih izvlači Ramsey koji je na rookie ugovoru još uvijek...

      Ne može se tako ništa postići, odbrana danas ništa ne postiže. Jedini vrijedan para u tom timu je Calais ali i on već matori postaje

      Comment


      • U nisam to znao baš dosta. Ne može, pogotovo što liga sve više ide ka napadačkom stilu i forsiranju napada, vidim i izbor HC uglavnom vuče sve na tu stranu.

        Taj trend već je pustio pipke i ka sledećoj sezoni, budući da su od osam novih trenera koji su angažovani u proteklim danima - sedmorica trenirala napade, a samo jedan odbranu.

        Comment


        • Sta znam, oduvek mi je bila bolja utakmica tipa 17-14 nego 44-41... Odbrana Bears-a me je odusevila ove godine, i nadam se da ih ovo ispadanje nece unistiti

          Comment


          • 2GOATS

            Last edited by Cassius Clay; 16-01-19, 00:11.

            Comment


            • Pricaju o trecem GOAT-u

              Comment


              • Znao sam da ćeš se javiti

                Mnogo sam počeo da cenim Toma. I ja sam na početku popušio onu priču da je Tom samo Bill-ov proizvod, da je Aaron bolji, da nema tim i trener, da je bi na mestu Tom-a svako mogao da dominira.

                A to je daleko od istine. Brady je najbolji qb u 21. veku. Ikada, ne znam, nisam kompetentan to da kažem.

                Genije. Ne bi mi bilo krivo i da osvoje koliko mi je pre bilo mrsko.

                Comment


                • Ma ja nikad ne ulazim u te rasprave GOAT i ostalo, jednostavno ne moze se porediti sad i pre 20, 30, 50 godina. To je drugi sport bukvalno. U ostalim sportovima je tako ali u NFL pogotovo na poziciji QB-a je ogromna razlika. Ali slazem se da je u 21. veku, znaci u ovom nekom modernom NFLu, lagano najbolji QB. Ja ga prvi ne mogu smisliti, ni njega ni Patriote generalno osim Bila, ali ne pije vise ta prica vodu sistem ovo ono, covek kida i tu nema price. Ima tu bolesnu opsesiju za pobedom koju dele on i Bil i zato cine ovo sto cine, a u danasnjem NFLu vezati 8 godina utakmice u AFC finalu je nemoguce bukvalno. E sad kad sam to rekao, jedino sto se ne slazem sa tobom je da bih voleo da osvoje sad, to nema sanse. Voleo bih da ih Chiefsi nakantaju 30 razlike

                  Comment


                  • I ja bih voleo da ih nakantaju, navijao bih za njih samo ako bi prošli u finale i ako bi igrali protiv Ramsa.

                    Čitam sada mnogi pišu da bi pre Seattle izbacio Ramse nego Cowboysi, i da bi se Saintsi pošteno namučili protiv Bearsa.

                    Sad šta bi bilo kad bi bilo, jbg.

                    Chiefs - Saints finale bi bilo najrealnije. 4 brutalna HC su ostala. Verujem da će obe utakmice biti za izučavanje. Pogotovo od analitičara i stručnjaka. Baš puno očekujem, i prvi put sam zadovoljan jer su realno 4 najbolje ekipe tu, tako se pogodilo.

                    Chiefsi, Ramsi i Saintsi dominirali cele godine, Patriotsi standardno.

                    Comment


                    • Voleo bih da moji Saintsi pokupe Goldena Tate-a za sledeću sezonu. Mislim da smo mogli i ove i da bi nam značio puno, puno, ali išlo se na varijantu Dez Bryant, legitimno, jbg.

                      Comment


                      • noćas dupli superbowl!

                        Comment


                        • B6_KrVv_KBg.jpg

                          Comment


                          • Imate neke predloge?

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Imate neke predloge?

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Za kladionicu? U tom slučaju zažmiri, stisni i ako si religiozan pomoli se

                              A ovako lično ofrlje, Rams&Chiefs

                              Comment


                              • Saintsi vs Ramsi over i možda Čifsi kec. Mada bi ovu drugu tekmu preskočio. Tu je sve moguće.

                                Koja li je granica na over?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X