Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Uroš View Post
    Deshaun Watson može vrlo lako biti "iznenadjenje" sezone. Počinje li večeras? Bio je odličan prošle godine, bio bi glavni uz Kamaru i Lattimore-a.
    Glavni u čemu uz njih?

    Comment


    • #62
      Verovatno je mislio na rukije. On je bio iznenadjenje prosle sezone, sad samo moze da nastavi onako kako je igrao, mada ja mislim da ce mu ove sezone biti teze, sad su ostali imali vremena da prouce njegovu igru.

      Comment


      • #63
        Ja ocekujem njegovo prizemljenje i to bas jako, ali ce mi biti drago da me demantuje.

        Comment


        • #64
          Mislio sam na rookie, on bi bio tu negde sa njima u mom izboru, i ne mislim da je bio potcenjen i da će mu biti teže, baš mislim da će nastaviri odlično.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Uroš View Post
            Mislio sam na rookie, on bi bio tu negde sa njima u mom izboru, i ne mislim da je bio potcenjen i da će mu biti teže, baš mislim da će nastaviri odlično.
            Aha kul. Lattimore je mrvu overrated što se mene tiče, nije on imao dosta ono elitnih WR-ova prošle godine da brani, ajde prvih par utakmica mu neću uzeti u obzir je jer rookie mada ni to nije fer, ali eto nakon bye weeka imao je dva puta Julia i oba puta ga je spržio, Jones Jr je isto imao baš dobru utakmicu protiv njega. Izuzetak je Mike Evans, ostalio je više manje trash. U PO je onda odigrao solidno baš, do onog trenutka...

            Comment


            • #66
              Julio njega? Nešto se ne sećam. Znam da je Lattimore igrao po izlasku iz povrede mislim, ili ga je nešto članak zezao. Nije ga baš oduvao a i radi se o drugom najboljem WR vs rookie. Po meni se pokazao dobro za rookie sezonu.

              Comment


              • #67
                Ko će pratiti RedZone? Ja bih gledao Pitsburg i NO, ali vrv ću pustiti redzone prvo poluvreme pa ako baš neka utakmica bude kidalica...

                Comment


                • #68
                  Ma samo redzone ,ne mogu docekati,do Novaka makar taman Zanimljive tekme mogu biti Vikinzi i 49er i Browns Stilersi i suprotno od zanimljivosti Baltimor i Bafalo i Majami Tenesi al nikad se ne zna:
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Šta radi Kamera!!!!!

                    Comment


                    • #70
                      RYAN FITZPATRICK!!!! Kakva magija

                      Uruči otpusnicu onom pipaču Ubera, TB ima novog QBa

                      Comment


                      • #71
                        Fidzpatrik.. Neke dobre odbrane i presesene lopte za sad..Jaguari bas tvrdi kao i prosle ne vidim kako ce ih Bekam i Mening probiti.. Watson nikako da se opusti
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Jack View Post
                          Watson nikako da se opusti
                          Da se opusti iza one OL? Dajem mu pola sezone, do week 7 kada igraju Jaguarse. Tad će ili da pukne ili da presjedi utakmicu

                          Comment


                          • #73
                            Ljudi kako glupo ovo pravilo sad sa personal foul ovo nad Benom, pa ne znam šta je trebao da uradi. Ne može se zaustaviti. Ja razumem kada je kaciga o kacigu a QB je na zemlji ali ovo ne

                            Comment


                            • #74
                              Malo smorniji izbor tekmi. Ja gledam na SK.
                              NE - HOU su igrali imam osećaj 100 puta.

                              Kad vidim JJ Watta uvek mi je genijalno da je bio dostavljač pica LOL. Ono pojaviti se on na vratima kome li je on dostavio picu...

                              Vrabel preuzeo Tenesi. Biće verovatno iznad očekivanja.

                              Comment


                              • #75
                                Sta rade corner i safety Texansa, kako poklonise TD, covek se bas prosetao.

                                Nezadovoljan sto SK ne prenosi Giants-Jags.

                                Comment

                                Working...
                                X