Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko se Filadelfija ogrešila o Folsa. Jebo ih Venc ishajpovani, ovaj čovek je pravi general. Totalno drugi tim sa Folsom.

    Comment


    • Stilersi najzad defanzivno kako valja i odmah se peva druga pesma.
      sigpic

      Comment


      • Zaigra Fols, Fila pobedi

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Comment


          • Trebao bi Foles otici negde da bude prvi QB, ovi debili će i dalje gurati Wentza bez obzira da im je Nick doneo SB ali sta je tu je, morace da potraži drugu franšizu ako želi da ima neku karijeru na dalje..

            Comment


            • Obožavam svršavanje na Folesa trenutno, a week 1 i 2 se bacalo kamenje na njega. odlučite se, jel dobar ili nije, ne može svakog ponedeljka da bude druga priča

              Comment


              • Denver idealan fit. Bolji je od Kinama mnogo a oni su se podmladili, imaju potencijala. Mislio sam da je Kinam ok i da je za Denver ali nisu se dobro uklopili. Bolje je igrao u Minesoti, čak bolje i od Kazinsa.

                Čim je osvojio SB, dobar je. To Bortls ili Mariota ne bi uspeli, ne bi ni Kinam pobedio Patriote, tako da nije on Endrju Lak ali nije ni Kinam/Bortls

                Može i u Džeksonvil Fols. Džeksonvil, Denver, sve ostalo ne vidim kao realno.
                Last edited by Cassius Clay; 17-12-18, 17:01.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Obožavam svršavanje na Folesa trenutno, a week 1 i 2 se bacalo kamenje na njega. odlučite se, jel dobar ili nije, ne može svakog ponedeljka da bude druga priča
                  Meni to nije trenutno, ja sam ga gledao još u prvom mandatu što bi se reklo u Fili kada je bio startni QB pre koliko 4,5 god.. Zapazio sam ga posšto sm ovde na forumu mislim tada počeli da igramo fantasy i bio mi je pick na draftu tada.. Mislim da je potencijal za prvog QB bilo gde ajde Uroš je spomenuo Broncose, može što da ne..

                  Comment


                  • Foles je napravio svoj krug po NFL i nigde nije uspeo da se uglavi kao startni/franšizni QB, a nije da mu je konkurencija bila nešto posebno zastrašujuća tih godina u tim NFL stanicama gde se zaustavljao. Neki ljudi su jednostavno stvoreni da budu "džokeri", što uopšte nije tako loše. U svakom sportu imaš masu igrača koji mnogo više pružaju sa klupe nego kao uslovno rečeno starteri. Naravno, za QB u A.fudbalu to je pomalo specifično, ali Foles očito najbolje funkcioniše kao vrh bekap. Daj mu franšizu u ruke i vrlo verovatno ćeš imati tim koji ne može u PO i koji bira dvanaesti na draftu otprilike.

                    Comment


                    • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                      Foles je napravio svoj krug po NFL i nigde nije uspeo da se uglavi kao startni/franšizni QB, a nije da mu je konkurencija bila nešto posebno zastrašujuća tih godina u tim NFL stanicama gde se zaustavljao. Neki ljudi su jednostavno stvoreni da budu "džokeri", što uopšte nije tako loše. U svakom sportu imaš masu igrača koji mnogo više pružaju sa klupe nego kao uslovno rečeno starteri. Naravno, za QB u A.fudbalu to je pomalo specifično, ali Foles očito najbolje funkcioniše kao vrh bekap. Daj mu franšizu u ruke i vrlo verovatno ćeš imati tim koji ne može u PO i koji bira dvanaesti na draftu otprilike.
                      Upravo tako, to je tip Fitzpatricka, McCowna, Gabberta, shit čak i Brissetta. Vrh backupovi koji prosto ne mogu da funkcionišu na na nedeljnoj bazi.

                      A što se Broncosa tiče, dajem prst desne ruke ako Flacco na završi gore. Ma bombona fit, neko da povede taj tim kako treba, a i čini se kao Elwayov tip igrača

                      Comment


                      • A sazrevanje, razvoj, psihološka promena? Pričamo o čoveku koji je vodio tim do SB i imao zapaženu ulogu. Filip Rivers nema SB.

                        Comment


                        • Gube Saintsi veceras. Mislim da je red da Panthersi prekinu losu seriju

                          Elem, jedno zapazanje nevezano za ovu tekmu. Odbrana Cowboysa ne zna dje se nalazi kad god igra protiv mobilnog QB-a.

                          Comment


                          • U NFL je sve moguće ali s obzirom na odbranu od trčanja Sejntsa, jedino dobra odbrana Karoline može učiniti utakmicu neizvesnom.

                            Comment


                            • Bravo!

                              Comment


                              • E moj Cam...

                                Comment

                                Working...
                                X