Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate udješ na reddit tako što na google kucaš nflstreams reddit, tu imaš sve tekme, udješ na koju hoćeš i onda u vrhu imaš buffstreams, rippledotis, topstreamer, ta tri su najpopularnija, ja uvek gledam na topstreamer.

    Očekivano Indijanapolis vodi. Biće ovo nadam se, rutinska pobeda. Kao što sam i mislio.

    Comment


    • http://topstreams.info/nfl/bears

      Comment


      • Eto Bogdan je našao, pod uslovom da ćeš GB da gledaš ako i dalje gajiš nadu, ako ne, Indijanapolis preporuka.

        Na telefonu sam inače bih ja poslao. Eliot trči kao lud.

        Comment


        • Hvala. Usao sam ja na pravi sajt, ali jbg..

          Comment


          • Red Zone je blago, ne propustas nista sto se desava

            Nasao sam jedan link na redditu ne secka uopste, uzivancija

            Comment


            • Westbrook istrcao 74 yrd kick return pred kraj poluvremena.. Odbrana Redskinsa nema nigde..

              Comment


              • Dak Preskot, kakav ispodprosečni qb. Njemu treba top odbrana, vrhunski WR i superstar RB da bi prošli put dobio Filadelfiju bez seknderija. Jako jako jako jako loš qb.

                Comment


                • Preskot i Kauboji svi ustali na levu nogu,losi bas,tj.procitani,i ostale utakmice nista posebmo atrraktivne,ceka se Pitsburg NE
                  sigpic

                  Comment


                  • Čikago ima priliku da zatvori utakmicu. Opasnu odbranu peglaju

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • To je to sto se tice GB-a za ovu sezonu

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Jesam očekivao razbijanje Dalasa ali baš ovako gaženje ne. Mada je Indijanapolis odličan. Verovatno bi na domaćem terenu izbacili i Hjuston i Patriote, od Pitsburga su bolji mnogo.

                        Ibron, Mek, Hilton. najbolji gard lige Nelson, odbrana koja je u top 10 po statistikama a svake sedmice je sve bolja i bolja, pa su verovatno i top 6 odbrana lige.

                        Comment


                        • Nikad više RB neće dobiti ozbiljne pare zahvaljujući Steelersima, ljudi da ubace nekog od nas u šemu imali bi solidne brojke

                          Što duže vrijeme prolazi, odluka da se Bell ne isplati postaje sve bolja i bolja. Svaka čast FO Steelersa, mnogo mudrosti i muda kad nas većina nije mogla to predvidjeti.

                          Comment


                          • Oh i da, ako bi Trubisky mogao samo da se obrije Bearsi bi bili savršeni

                            Comment


                            • PO mec,vec video scenario TD Brejdija i konverzija za dva ,al svaka cast odbrani PIT
                              sigpic

                              Comment


                              • Lomi Seahawkse!!

                                Comment

                                Working...
                                X