Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudije ponovo briljiraju, sviraju na kraju presmesno ometanje hvataca, a nisu sudili kada je Rivers dobio po kacigi, prvo sto se vidi a drugo sto se culo da je bilo kontakta kaciga o kacigu

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Mislim da je ono ometanje hvatača bila kompnezcija za kacigu. Bukvalno su samo tražili razlog da sviraju. A ono je bilo baš smešno svirati.

      A i dalje mi nije jasno kako nisu svirali onu kacigu. Nije da je bilo teško videti, jer se i čulo i videlo.

      Svaka čast Čardzersima. Ali ona konv. za 2 poena, gde se dva sefjtija KC-a pogubila i otišla na istog čoveka...komedija. Nerealno loše preuzimanje igrača.

      Rivers ladno uze pobedu, a imao je neke baš loše poteze sinoć.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • NFL je jedan sport kada se prati na Foxu a drugi kada se gleda na SK. Bukvalno na SK negledljiv koliko su loša zapažanja i koliko je sve nekako uvek ista priča. Pominju Stilerse kao "pali su kao favoriti". Pa oni nisu bili favoriti jednog momenta ove sezone.

        Comment


        • Srđan Erceg je veliki komentatorski mag ovih prostora. Ne samo NFL-a već i ostalih sportova.

          Comment


          • Niko nista u vezi Pedje?

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ja gasim zvuk ili ne gledam samo kada puste Vuka da prenosi.
              Ako mogu da zamolim da sutra neko baci link za GB. Sta cu, moracu da pokleknem pred strimovima, tuga da nema tog prenosa..
              Bas me zanima kako ce tim izgledati protiv Bersa.

              Comment


              • Imas na reddit, tu sam gledao do sada kada nema na tv-u

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • NBC, Fox, CBS, ESPN svi imaju dobre prenose... samo na tom Foxu smeta Joe Buck posrani, zato sto je nevjerovatno iritantan sa njegovim posalicama i upadicama. Nema, ne moze SK da se poredi sa njima... sto je i normalno jer ovi imaju emisije prije i posle utakmica sa bivsim igrackim legendama u studiju i ljude koji prenose taj sport vec decenijama.

                  Comment


                  • Reddit - nflstreams - ima za svaku utakmicu strimova i odlični su. topstreamer ako se tako zove meni je najbolji.

                    Bez problema rade nikada ne koče, HDMI i na tv se gleda cela sezona lagano.

                    Totalno su zastareli komentari na SK, stoje u vremenu kao da je svaka sezona ista.

                    Pominju se Stilersi i Grin Bej a tamo su sada sporedne teme. Stilersi i Patriote za mnoge nije ni derbi.

                    Više se priča o Indijanapolisu i Laku koji igra odlično, protiv Dalasa, gde je Indijanapolis favorit.

                    Stvari se menjaju rapidno iz nedelje u nedelju.

                    Od surovih napada odjednom se od polovine novembra odbrana preporodila i sada bez odbrane ne možeš ništa.

                    Filip Rivers je sa zamenama zamena pobedio Čifse i Čardžersi su legitimni pretendenti na titulu.

                    Jednostavno dešava se previše stvari a to komentatori sk ne mogu da isprate.

                    Pedja ako nije rekao 10000 puta da je rb koji istrči 3-4 jarde odličan, onda jebeš ga.

                    Srdjan sa svojim predikcijama, totalno su van konteksta. Žao mi je što sam do ove sezoone slušao njih, dobri su to ljudi ali što kaže Power tamo je to na većem nivou

                    Comment


                    • ESPN je ove sezone jako loš sa prenosima. Ekipa koja radi MNF sa Wittenom je očajna. Bukvalno su nivo Sport Kluba kod komentarisanja.
                      CBS-eva ekipa Jim Nantz + Tony Romo je nešto najbolje što se tiče komentarisanja u sportu uopšte, a kamoli u AF. Slušati Roma nije samo zadovoljstvo, nego i izuzetna prilika da se mnogo toga nauči.

                      Comment


                      • Pisao sam to na drugoj temi, ne moze da se poredi jednostavno njihov prenos NFL-a i nas, nebo i zemlja. Ali je to potpuno razumljivo.

                        Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                        ESPN je ove sezone jako loš sa prenosima. Ekipa koja radi MNF sa Wittenom je očajna. Bukvalno su nivo Sport Kluba kod komentarisanja.
                        CBS-eva ekipa Jim Nantz + Tony Romo je nešto najbolje što se tiče komentarisanja u sportu uopšte, a kamoli u AF. Slušati Roma nije samo zadovoljstvo, nego i izuzetna prilika da se mnogo toga nauči.

                        Jedino ovo sto kaze Raginis, ESPN je bas los sa prenosima. Nekoliko MNF-ova sam pogledao na SK jer nisam mogao da ih slusam. Pocevsi od onog besmislenog Booger mobile-a koji nicemu ne sluzi osim da navijacima smeta, preko jos besmislenijeg Sounds of the Game gde se bukvalno nista ne cuje osim par urlikanja igraca na utakmici do jako loseg Wittena koji nije za taj posao. Pokusali su da nadju novog Roma ali to se desava jednom u milion da lik odma dodje na TV i izdominira. Mislim ne zalim se ja samo na ovo, bukvalno svi kazu da su jako losi i da nesto mora da se menja mada sumnjam da ce za narednu sezonu ista menjati, ostace ta ekipa pa ce posle videti.

                        Comment


                        • Ne mozes da poredis komentatore iz Srbije, sa komentarima iz Amerike gde se i igra taj sport, gde rade samo njega i nista vise. Kao sto bi njihovi prenosi recimo Aba lige bili losiji u odnosu na nas, tako smo mi losiji u odnosu na njih.
                          Smatram da je nepotrebno uopste i komentarisati ovo.

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ja nisam gledao ni jedan MNF jer jednostavno nema šanse da ponedljkom naveče ne spavam i da ostatak sedmice funkcionišem iole ozbiljno, ali vidio sam po redditu da se baca kamenje svakog utorka ujutro i da se konstantno postovi o rekordnom niskom ratingu.

                            A da se bacim malo na sinoćne utakmice, ja nemam pojma kako su Texansi dobili 9 zaredom. Rasulo od ekipe ono što se juče mogli vidjeti. Secondary je ozbiljno overrated, Honey Badger igra sve lošije iz sezone u sezonu a još se gura pod staru slavu. Obožavao sam ga, njega i njegovu priču koja je premoćna, ali kad je populjavao Arizonu ljetos u par intervjua i rekao da je tretiran tamo kao smeće nakon što je primljen pod red flagom na draftu i pružena mu prilika, pa odbio 11 miliona od nas prošli offseason i otišao u Texanse za 7 na prove-it deal, neće na proljeće ni tih 7 da ubode više. Jedini ko je tu iole vrijedan spomena je Jackson, baš baš dobar corner. I McKinney ali on je već LB. Osim DL-a, Watsona i WR-ova ta ekipa nema velikih svijetlih tački.

                            Koliko su im puta Jetsi sinoć na 3rd downu prodali cover 0? Ma svaki put ja mislim. Rekao sam to već jedno na ovoj temi, tim bez OL-a nema šta da traži u playoffu, biće pregaženi već u prvoj rundi.

                            Comment


                            • Jos samo kada bi mogao ko iz AFCa u Wild Card da ih pregazi. Zato u DR ima da padnu ko pokoseni. Ko god tu da naleti, izrutinirace ih.

                              Bolje bi Ameri prenosili ABA ligu, jedno je poznavanje i razumevanje igre, a druga stvara baza podataka igraca gde bi Ameri bili tanki.

                              Comment


                              • Registracija sa karticom je obavezna za ove strimove, ili ja ne nalazim dobro?

                                Comment

                                Working...
                                X