Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ljudi, bez zezanja sada, Kem Njuton je odličan, ali Rasel Vilson je za mene možda i najbolji u ligi uz AR i Brejdija. Ono što on izvlači bez ofanzivne linije, ono su nestvarne priče, ono niko ne može. Da, Bris je bolji bacač ali ni Rasel nije za bacanje, uopšte, pogotovo kad se lomi. On mora biti u top 5 bez razmišljanja.

    Dalje, Garopolo iako je igrao na kraju sezone, bolji je od Meta Rajana. Met Rajan ima toliko potentan napad da samo on zna kako uspeva da zasere svaki put.

    Stafordu je bilo teško igrati jer jebeno nema RB. Čim nemaš RB odbrana odmah zna šta otprilike može da sledi.

    Comment


    • #47
      Samo ja komentarišem, pa mi bezveze.
      Nadam se da će i ostali.

      Vilson je vodeći u mnogim najvažnijim kategorijama, koje pokazuju istinski kvalitet.

      Rivers tipa baci 400, 500y, ali tu ima svega. Volim Riversa da gledam jer baca kao lud i super je lik.
      Vilson ima 150y i 20y trčanjem. Ali to nije do njega. Još i baca lopte u aut, i procenat mu se isto računa kao loš, ali nema izbora.

      Igra glavom igru, kako i treba da se igra.

      Comment


      • #48
        Malo dosao sebi i pogledao hajlajtse, ovo je jad i beda. Bas ekstra sto sam slusao velikog maestra Macea Plexa nego da sam ujutru bauljao ispred monitora.

        Comment


        • #49
          Kad su prenosi večeras i na kom kanalu?

          Comment


          • #50
            Veceras nema nista

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • #51
              Sigurno?

              Nešto je Džankić prozivao Ercega da radi i večeras NFL ali sam bio fokusiran na GP.

              Comment


              • #52
                Subota skoro nikad.

                Comment


                • #53
                  Gledam rasporede i da. Nema. Naravno.

                  Ali ipak da se proveri

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Samo ja komentarišem, pa mi bezveze.
                    Nadam se da će i ostali.

                    Vilson je vodeći u mnogim najvažnijim kategorijama, koje pokazuju istinski kvalitet.

                    Rivers tipa baci 400, 500y, ali tu ima svega. Volim Riversa da gledam jer baca kao lud i super je lik.
                    Vilson ima 150y i 20y trčanjem. Ali to nije do njega. Još i baca lopte u aut, i procenat mu se isto računa kao loš, ali nema izbora.

                    Igra glavom igru, kako i treba da se igra.
                    Apsolutno, gledao sam prilično dosta utakmica Seahawksa prošle godine, ne znam ni ja zašto... Ne znam da su imali cijelu sezonu drive da se pocket nije kolapsirao par puta, čak i protiv gorih DL-a Redskinsa, Giantsa ili Falconsa.

                    Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Sigurno?

                    Nešto je Džankić prozivao Ercega da radi i večeras NFL ali sam bio fokusiran na GP.
                    Pa otkud subotom

                    Svašta Džankić kaže tokom prenosa, nažalost malo toga pametnog... Jedna od većih crnih rupa što se tiče prenosa SK-a.

                    Comment


                    • #55
                      Nisam dodao da Rivers baci preko 400y i izgube.
                      A Vilson 150y u pobedi.

                      Moglo bi da se kaže i za Baldwina, koga niko ne pominje.
                      Čovek igra sve. Još samo da trči, a radi i to LOL.

                      Comment


                      • #56
                        Dobro, ti Chargersi su bas znali da pucaju sebi u kolena vise puta, nije tu Rivers nista kriv. Da su u nekoj slabijoj diviziji, bili bi oni i u POu ovih godina, nego su u overall najjacoj gledajuci par poslednjih godina. I opet su imali pristojne rezultate.

                        Ako se secam, prosle ili pretprosle sezone su fazon omasili u dve tekme zaredom sut za pobedu (ili tako neke bizarne stvari).
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Za par minuta Bell i oficijalno preskače week1. Jevta, ostali Steelersi, kako ga vi gledate trenutno? Ja ne znam šta da mislim iskreno...

                          Pazi ove ludnice svi koji su precrtani su bili na rosteru Brownsa u posljednjoj utakmici prošle sezone.

                          Last edited by Bastia33; 08-09-18, 21:01.

                          Comment


                          • #58
                            Izbiće život iz Mejfilda.

                            Mali off - asocijacija sad za Mejfilda u Brownsima.

                            Na pravdi Boga, bukvalno, oteraše Tebow-a iz lige.
                            Pass mu jeste bio slabiji. Ali takav QB sa takvim fizikalijama se neće više pojaviti.
                            Dečko je trenirao sa DL i LBs i tu izbacivao više od njih.
                            Sami DBs su priznavali da su mu se sklanjali.

                            Nadao sam se da će ga neko jednog dana vratiti. I pokojni Al Dejvis kakav je bio sigurno i bi.

                            https://www.youtube.com/watch?v=tQ7kN86gI38
                            Last edited by MarkoNFL; 08-09-18, 22:40.

                            Comment


                            • #59
                              Belaodjebati iz kluba. Završavao je posao i DeAngelo Williams. Bell je idiot realno.

                              A i iskreno, za mene, nema tu raznovrsnost kao Kamera.(Kamara) Kamera može sve i on je moj izbor broj jedan za RB. Drago mi je što sam pratio Saintse cele prošle sezone zbog Kamere i Latimora. Kakva dva igrača u najavi.

                              Ko je zamena Belu?

                              Neka igra Žužu RB Da poleti kao prošle godine u Burficta.

                              Comment


                              • #60
                                Deshaun Watson može vrlo lako biti "iznenadjenje" sezone. Počinje li večeras? Bio je odličan prošle godine, bio bi glavni uz Kamaru i Lattimore-a.

                                Comment

                                Working...
                                X