Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Prvi put da sam zaspao pre tekme i to mi nije zvonio alarm Sad ću pogledati highlights, očekivao sam da se raspadne Filadelfija. Ali Met Rajan je stvarno katastrofa. Meni on i Dalton najveće frule.

    Comment


    • #32
      U pravu je Jalen Ramsey sto je prozivao Ryan-a, nisam ni ja ispratio tekmu, bio sam preumoran posle ispita. Kakav je igrac Hulio, propada uz ovog Ryan-a

      Comment


      • #33
        Propade jutros sa 170 y

        Comment


        • #34
          Originally posted by Cooper View Post
          Propade jutros sa 170 y
          Ali bez TD od 50+ jardi.

          Comment


          • #35
            Dobar je Hulio, šteta što igra u eri Antonia Browna.

            Comment


            • #36
              Šta znam, ja bih Rajana stavio u drugu grupu QB iza Brejdija, Rodžersa, Brisa, Vilsona i Bena.

              Svakako je u top 12.
              Tu su negde Rivers, Kazins, Kem, Kar, možda Preskot, Venc posle povrede...

              Ima dosta lošijih startnih QB.

              Comment


              • #37
                Svi su bolji od njega sem Preskota. Zaboravio si Metjua Staforda koji je bolji QB pa otprilike 3 puta, što će se videti ove godine. I Endrju Lak je bolj.

                Met Rajan preloš s obzirom na ofanzivni potencijal.

                Comment


                • #38
                  Lak nije igrao skoro 2 godine.
                  Da ga prvo vidimo par utakmica.

                  Comment


                  • #39
                    Najjaci posao sa QB pozicijom su uradili Bilsi, draftovali jednog, trejdovali dvojicu, ostavili onog nesrecnog Petermana i jos ga stavili za startera. Uvek sam se pitao kako sva 32 tima ne mogu da imaju po krstenog QBa, al ocigledno ne moze tako

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Cooper View Post
                      Propade jutros sa 170 y
                      Pročitao sam jutros negdje da kroz zadnje dvije sezone plus playoff imaju 1 od 20 uhvaćenih pasova kada Ryan baca Juliu u red zoni. I mogu da se kladim da je sve do novog OCa jer je ono apsolutni haos kakve čovjek akcije zove u red zoni. Mislim da je čak i Kollmann jednom prilikom napravio film room samo o njima i koliko je očajan playcalling.

                      Comment


                      • #41
                        Jutros su ga lagano u 4 od 5 poslednjih napada u red zoni duplirali.

                        Comment


                        • #42
                          Zaspao sam. Puno grešaka na sve strane.

                          Rajan... nije se oporavio mentalno i teško da hoće.
                          Teško da će iko posle onakovog poraza u SB iz Atlante.

                          Ne treba ga omalovažavati. Sigurno je on na treninzima extra i sve radi kako treba.
                          Ali vidi se da je ubijen u pojam.

                          Loš playcalling, umesto na lob pas ide se na neko trčanje koje ne nema šanse da prođe.

                          Fila ko Fila.
                          Nastavljaju tamo gde su stali. Broje se pobede.
                          Njima je titulu donela DL+LBs što je danas ne da je retko... nego nezamislivo.
                          Ali su i mnogi drugi krenuli tim putem.

                          Mislim da će biti zanimljiva sezona jer su neke ekipe odlučile da napucaju DL i da im to bude broj 1 prioritet.
                          Last edited by MarkoNFL; 07-09-18, 14:14.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Svi su bolji od njega sem Preskota. Zaboravio si Metjua Staforda koji je bolji QB pa otprilike 3 puta, što će se videti ove godine. I Endrju Lak je bolj.

                            Met Rajan preloš s obzirom na ofanzivni potencijal.
                            Luck je bar po ono malo sto sam gledao potencijal za tier 1 QB, a ni Staff nije daleko od te grupe. Luck ima jedini problem da se bas konstantno povredjuje, a i nema neku ekipu uz sebe. Jeste TY Hilton odlican hvatac, ali van tog ami nije poznato da raspolaze jos kojim.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Mene čudi koliko ljudi trpa Cama u neki drugi, treći, četvrti tier, ne obraćam se direktno vama već uopšteno na netu mislim. Okej ruka je sigurno lošija nego AR i TB, atleta je daleko bolji (očito), presnap read je jednako dobar sumnjam da mu tu neko može nešto naći loše. Zadnjih godina mu je daleko najbolji WR bio Benji što govori nešto o WR coreu Panthersa... plus negdje prosječna OL koja je izgubila Norwella ove godine, i ako sada opet bude imao sezonu kao prošle što su bile, sa krnjavim Olsenom i Funchessom kao WR1 i rookijem kao WR2 ja ga stavljam u tier 1.

                              I dok ovo pišem shvatam kakvo bi zlo od ekipe mogli da budu Panthersi u red zoni sa Camom, CJ-om i CMC-om, samo da OL bude bar solidna.

                              Comment


                              • #45
                                Meni je davno neko u nekoj glupoj raspravi na forumu rekao, idi tamo budi QB to si ti.
                                Nasmejao sam se, jer nikad ne bi bio to. Ne samo jer sam premator jedina pozicija koja nikad ne bi bio.
                                Najnezahvalnija.

                                Treba poštovati sve igrače koji izađu na teren.

                                Ekipa i ja smo ih delili na nekoliko elitnih, frančajz i ostale koji se bore od sezone do sezone.

                                Ali evo Fila uze SB sa Folsom...

                                Cam nije imao sreće u vođenju, kao ni RG3. S tim da je Cam mnogoo bolji realno.
                                Izubijali su ga u nepotrebnim trčanjima.
                                Nije se radilo na njegovom razvoju.
                                Nekada QB, pa makar i 1. pik bi sedeo bar god dana i samo učio i još posle učio kroz igru.
                                Bacili su ga odmah. "Ajde igraj".
                                Kako da išta nauči kad je kontuzovan i ne zna gde se nalazi...

                                Comment

                                Working...
                                X