Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni izgleda ne jure pobede, nego poraze

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ni sami ne veruju da mogu da pobrde bilo koga.

      Meni ova Minesota deluje opasno i kompletno, ima ih svuda sem specijalni tim, ali i to će doterati. Oni onako može se reći imaju iskustva i deluju baš potentno.

      Najveće razočarenje odbrana Steelersa. Nisu ništa popravili. Čak su gori bez Shaziera. Ali kakav su napad imali prošle godine, najbolji WR lige, najvolji RB lige, legendarni QB, dobar TE, ostali igrači u napadu takodje dobri, JuJu i ekipa, stvarno nejasno koliko je ta odbrana loša zapravo. Medju najgorima čini mi se kroz vazduh.

      Comment


      • Koliko je meni zao Wilsona, ja ne mogu da opisem. Covek svaki snep gleda kako zivu glavu da izvuce. 7 puta ga sekovali i mogli su jos toliko. Od svih parova, nekako mi je kec na Cikago bio bas izgledan. Useravace se u svaku ekipu koja nema ofanzivnu liniju. Da imaju oni recimo nekog Wilsona, PO ekipa, ovako ce biti neki 50% skor. Trubiski bas ne deluje kao fransizni QB.
        sigpic

        Comment


        • Steelersi nađite dršku za igrače...

          Comment


          • Mislim da Brown nece nigde, bar po ovome sto je doslo do medija.
            Jedino ne znam kakve su im mogucnosti sa Belom.

            Comment


            • Braun se posvadjao sad u nedelju sa novim OCem Stilersa, mada ne verujem da je to ista ozbiljno i mislim da tak njegov tvit ima veze sa prozivanjem Bela.

              Comment


              • Je li moguce sta radi Fitzpatrick... Kako brat dodje na konferenciju posle meca

                "Is any of that yours?"

                "Chest..."

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Koliko je meni zao Wilsona, ja ne mogu da opisem. Covek svaki snep gleda kako zivu glavu da izvuce. 7 puta ga sekovali i mogli su jos toliko. Od svih parova, nekako mi je kec na Cikago bio bas izgledan. Useravace se u svaku ekipu koja nema ofanzivnu liniju. Da imaju oni recimo nekog Wilsona, PO ekipa, ovako ce biti neki 50% skor. Trubiski bas ne deluje kao fransizni QB.
                  Baci pogled na raspored Čikaga. Oni vrlo lako mogu da se uvuku u PO već ove godine. Sa ovakvom odbranom Trubiski treba da bude samo solidan i oni su onda vrlo opasna ekipa.

                  Comment


                  • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                    Baci pogled na raspored Čikaga. Oni vrlo lako mogu da se uvuku u PO već ove godine. Sa ovakvom odbranom Trubiski treba da bude samo solidan i oni su onda vrlo opasna ekipa.
                    Trkacki korpus im je odlican, hvatacki onako, ali odbrana top. Recimo bas Wilsona da stavis u ovaj sastav, PO ekipa bez frke.

                    Mack ih je bar zasad okrenuo za 360 stepeni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Apsolutno. Howard i Cohen su vrhunski tandem. Baš se onako lepo nadopunjuju.

                      Comment


                      • Vilson da je pametan da ode bilo gde, eto u Čikago da ode da prodiše malo

                        Comment


                        • Vilson bi trebao da ode u Džajantse. Vilson, Bekam i Barkli da se zezaju.

                          Comment


                          • A ko ce tamo da ga cuva od sack-ova?

                            Comment


                            • Ocajna ofanzivna linija Klivlenda, maltene je u svakom snepu Tejlor umalo sekovan

                              Comment


                              • Uđem na highlightse i imam šta da vidim, brala briše guzicu loptom i baca ju među navijače Brownsa

                                https://www.clippituser.tv/c/nbdvlk

                                Comment

                                Working...
                                X