Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve što pokreće ovaj nonsens u vezi Murraya na #1 je izjava Kliffa od jesenas pred utakmicu sa Oklahomom da bi uzeo Kylera da ima prvi pik na draftu. Naravno tada nije bilo ni u najluđim planovima da će u januaru biti HC u NFL-u, a kamoli da će imati prvi pik. Eto, da nije bilo te izjave ljudi bi Murraya mockovali jedva u top 10, ne bi ispred Haskinsa sigurno.

    Po onom što sam ga ja vidio, undersized Lamar Jackson sa nešto boljom rukom u bržem i raširenom napadu. Da istrči 4-dead ništa mu ne bi značilo...

    Comment


    • Eno kažu Rosen pobrisao slike sa instagrama vezane za Cardse. I to nešto govori

      Comment


      • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
        Eno kažu Rosen pobrisao slike sa instagrama vezane za Cardse. I to nešto govori
        Instagram profil mu ja hakovan ima 3-4 sedmice. Objavio je to sam i na twitteru.

        Comment


        • Kad te hakuju pokradu ti brojeve kreditnih kartica, socijalnog osiguranja, lovu, identitet. Niko ne hakuje da pobriše par sličica sa interneta.

          Comment


          • Raidersi potpisali LT Trenta Browna. 4 years 66 mil$, 36.75 gtd

            Comment


            • Fols u Dzeksonvilu

              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • 50mil garantovanih. Nema šanse da se ovo na bilo koji način obije o glavu

                Comment


                • Breaking: The Buccaneers and Eagles have agreed to a trade to send WR DeSean Jackson back to Philadelphia. (via multiple reports, confirmed by @diannaESPN)
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ravensi raspuštaju ponajbolju odbranu lige. Weddle je već u Chargersima, Suggs evo u Arizoni jednom nogom, a CJ Mosley neće sigurno produžiti ugovor i zna se da će postati FA. Srećno Ravensima

                    Comment


                    • Terrell Suggs 99% u Arizoni, slušam sada na NFL kanalu. Ko zna šta Coltsi spremaju, btw.

                      Comment


                      • Jel moguce da nece zavrsit karijeru u Ravensima? Koliko je vec tamo, 15 godina?
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Krenuo je tampering i to u velikom stilu.

                          Pričaju da su Plavi u Jabuci stavili i Odela na trade block.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                            Krenuo je tampering i to u velikom stilu.

                            Pričaju da su Plavi u Jabuci stavili i Odela na trade block.
                            Pa to baš i nije neka vijest zar ne, oni njega trejduju svako ljeto otkako su ga draftovali Ali bukvalno svaki offseason se priča kako će da ga trejduju

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Jel moguce da nece zavrsit karijeru u Ravensima? Koliko je vec tamo, 15 godina?
                              15 godina da, celu karijeru. Bice mi nemoguce gledati ga u drugom dresu. Ali sto posto ce pre nego sto zavrsi karijeru potpisati onaj jednodnevni ugovor i zavrsiti zvanicno karijeru u Baltimoru kao Ed Reed sto je.

                              Comment


                              • Devin Funchess, one-year deal, Coltsi.

                                Anthony Barr, Jetsi.

                                Oba igrača top. Pogotovo Funchess se može ispostaviti kao odlično pojačanje.
                                Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 06:27.

                                Comment

                                Working...
                                X