Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018 - SK kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Panthers at Falcons 1
    Colts at Redskins 1
    Texans at Titans 2
    Eagles at Buccaneers 2
    Chiefs at Steelers 1
    Dolphins at Jets 1
    Chargers at Bills 2
    Vikings at Packers 2
    Browns at Saints 1
    Lions at 49ers 1
    Cardinals at Rams 1
    Patriots at Jaguars 1
    Raiders at Broncos 1
    Giants at Cowboys 1
    Seahawks at Bears 1

    Najviše: Rams
    Najmanje: Texans
    Last edited by Ricma; 14-09-18, 11:59.

    Comment


    • #62
      Originally posted by Uroš View Post
      1 ili 2 rezonujem po redosledu ovde napisanom ili po tome ko je domaćin? Ja sam lično pod 1 mislio pobeda Ravensa. Znaci gledao sam ko je prvi naveden i to bi mi bio 1 iako piše "at" i zapravo su gosti.


      Ko nije odigrao za sinoć slobodno neka igra ostatak, dobiće -1 poen u sabiranju, tako da opušteno, jedna tekma gore dole.
      Ja sam okacio prvi, cini mi se parove za drugo kolo,i posto je u prvom kolu stajalo po americkom sistemu prvi tim je gost,tako sam postavio i za ovo kolo,jbg, sto se mene tice moze i da se ljudima koji su promasili ne oduzme bod ,a ostale parove nek isprave do pocetka meceva,kako ko misli
      Last edited by 61563; 14-09-18, 11:58.

      Comment


      • #63
        Nema potrebe, verujem ti na reč znam da ne bi jajarisao oko kladionice. Ko je uradio kao fiksni neka napomene da znam pri računanju.

        Ja kada sam stavljao 1 mislio sam na prvog navedenog u paru.

        Tipa Panthers at Falcons ako sam stavio 1 mislio sam na Panthers iako su gosti. Ko nije tako mislio neka se javi.

        Btw prvo kolo sam računao po ovom mom sistemu, ako si odigrao prvo kolo po američkom javi da ti ispravim bodove.

        Od sada neka bude prvi navedeni tim 1 pa bio gost ili domaćin.

        Tipa Steelers - Cowboys 1 je igramje na Steelerse, ma ko bio domaćin.
        Last edited by Cassius Clay; 14-09-18, 13:03.

        Comment


        • #64
          Rekao bih da je Maric igrao po americkom sistemu.

          Comment


          • #65
            Menjaj sistem tj raspored parova, kod mene je sve obratno. hahaha

            1 mi se odnosio na tim koji je domacin.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Uroš View Post
              Nema potrebe, verujem ti na reč znam da ne bi jajarisao oko kladionice. Ko je uradio kao fiksni neka napomene da znam pri računanju.

              Ja kada sam stavljao 1 mislio sam na prvog navedenog u paru.

              Tipa Panthers at Falcons ako sam stavio 1 mislio sam na Panthers iako su gosti. Ko nije tako mislio neka se javi.

              Btw prvo kolo sam računao po ovom mom sistemu, ako si odigrao prvo kolo po američkom javi da ti ispravim bodove.

              Od sada neka bude prvi navedeni tim 1 pa bio gost ili domaćin.

              Tipa Steelers - Cowboys 1 je igramje na Steelerse, ma ko bio domaćin.
              Nek menjaju ljudi ima do nedelje vreme,ja jbg stavio ko sto je ne znam ko stavio prvo kolo sa onom (at @)ja kad to vidim odmah iz vec navike samo obrnem u glavi,a sinoc posto nijedna kladionica pa ni USA nisu stavile sve parove (Grin Bej cekaju potvrdu za AR) ja samo prekopirao sa NFL sajta a tamo je po USA

              P.S.dobijaju Panteri kako god Rajan je bezmud kako udje N zonu

              Comment


              • #67
                Originally posted by Uroš View Post
                1 ili 2 rezonujem po redosledu ovde napisanom ili po tome ko je domaćin? Ja sam lično pod 1 mislio pobeda Ravensa. Znaci gledao sam ko je prvi naveden i to bi mi bio 1 iako piše "at" i zapravo su gosti.


                Ko nije odigrao za sinoć slobodno neka igra ostatak, dobiće -1 poen u sabiranju, tako da opušteno, jedna tekma gore dole.
                Kao prošlo kolo. Po redosledu ovde napisanom, ovo "at" bezveze stoji i unosi zabunu. Znači Baltimor-Sinsinati 1, pobeda Ravensa. Bez obzira što je Sinsi domaći ako se gleda zbog ovog "at".

                Predlažem da sledeće kolo ko prvi bude kačio parove, izbegava to.
                Last edited by Radulov47; 14-09-18, 14:17.

                Comment


                • #68
                  I ja sam pisao po šablonu pišem 1 mislim na prvog u paru tj. gosta, tako smo se valjda "dogovorili" .. noćas omašio odbrane bez Ravense!
                  Last edited by salelesa; 14-09-18, 14:58.

                  Comment


                  • #69
                    Znači kome ispravljam prvo kolo, Mariću i Fiksnom? U drugom odigrajte isto a od trećeg je prvi navedeni par kec, bez obzira bio on gost ili domaćin.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Uroš View Post
                      Znači kome ispravljam prvo kolo, Mariću i Fiksnom? U drugom odigrajte isto a od trećeg je prvi navedeni par kec, bez obzira bio on gost ili domaćin.
                      Ma meni nista ne ispravljas ja sam i tipovao na bengalse pa znao sam da su domacini,i isto sam okacio kao i prvom kolu na americki nacin ne znam cemu pomama sad oko toga dal je AT ili @, i u prvom kolu je bio okacen prvo gost pa domacin i tako smo tipovali.

                      Kako god ko hoce nek ispravlja,meni nista ne ispravljas ja znam ko je gost ko domacin cak sam i vise navikao na USA model zbog NBA i NHL,ja nista ne ispravljam kad god stoji (at ,ili @) to je kontra nego u evropi,isto je stajalo i za prvo kolo i niko se nije zalio,a drugi koji su pogresno protumacili nek menjaju ,kako god,meni svejedno i ko god okaci sledeci put parove ja cu se snaci,a sto se mene tice ne moras nikom ko je promasio bengalse da uzimas bod
                      Last edited by 61563; 14-09-18, 17:57.

                      Comment


                      • #71
                        Brate mislio sam da ti promenim bodove u prvom kolu pošto si igrao po američkom sistemu a ja ti računao po ovom našem, zbog toga Pa te pitam jesi li tako igrao i u prvom kolu pošto ti nisam tako računao i da se javi ko je još igrao jer sam vam sve suprotno računao, tj nisam po američkom. A igrajte kako hoćete samo da znam kome kako da računam da mi javi, meni svejedno

                        Ti do kraja igraj po američkom totalno je svejedno, nego da znam pri računanju bodova.

                        Comment


                        • #72
                          Mariću su ispravljeni poeni za prvo kolo a koliko vidim Fiksni je odigrao prvo kolo po evropskom sistemu pa mu neću menjati. Mariću je sa 5 poena podignuto na 8, a Fiksni ili ostali ako je još neko računao 1. kolo po američkom neka se javi da im promenim,

                          isto tako ovo koli po američkom su postavili za sada Rićma i Fiksni, da znam.

                          Treće kolo ja postavljam prvi parove tako što ću obrnuti mesta i domaćina staviti na prvo mesto i onda cepamo bez peripetija.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Mariću su ispravljeni poeni za prvo kolo a koliko vidim Fiksni je odigrao prvo kolo po evropskom sistemu pa mu neću menjati. Mariću je sa 5 poena podignuto na 8, a Fiksni ili ostali ako je još neko računao 1. kolo po američkom neka se javi da im promenim,

                            isto tako ovo koli po američkom su postavili za sada Rićma i Fiksni, da znam.

                            Treće kolo ja postavljam prvi parove tako što ću obrnuti mesta i domaćina staviti na prvo mesto i onda cepamo bez peripetija.
                            Aha ok ja sam mislio na drugo kolo,ma nista ni prvo, ja koji znak istipujem,odnosno na koga tako mi racunaj i to je to,snaci cu se ja,koji god je sistem ,znam raspored i za sledece kolo samo da AR zaplese sutra

                            Comment


                            • #74
                              Ja se izvinjavam što nisam tipovao ništa osim TNF-a ovo kolo. Koja je sad procedura, mogu da nastavim igrati? Jel mi se sve ovo računa kao -1?

                              Comment


                              • #75
                                Pa trebalo bi sve da ti se računa tako ali eto dobićeš -7kaznenih poena. Da si stigao odigrao bi. Ko god je pristao da igra neće namerno preskakati već će ići -7 samo ako neko ne stigne.


                                Browns - Jets 1
                                Vikings - Bills 1
                                Texans - Giants 1
                                Redskins - Packers 1
                                Chiefs - 49ers 1
                                Dolphins - Raiders 1
                                Eagles - Colts 1
                                Jaguars - Titans 1
                                Panthers - Bengals 2
                                Ravens - Broncos 1
                                Falcons - Saints 2
                                Rams - Chargers 1
                                Cardinals - Bears 2
                                Seahawks - Cowboys 1
                                Lions - Patriots 1
                                Buccaneers - Steelers 2

                                Najviše postignutih poena - Steelers
                                Najmanje primljenih poena - Ravens

                                Ko ne stigne da odigra večeras bar ovu prvu -1 se računa može da igra ostatak. Celo kolo je -7. Možete odigrati danas samo večerašnju utakmicu pa editovati post i ubaciti ostale do nedelje.

                                Rezultati sutra za drugo kolo.
                                Last edited by Cassius Clay; 20-09-18, 18:38.

                                Comment

                                Working...
                                X