Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga nacija UEFA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu je Džesii Mesii
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Ih, šteta
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Stouns jedna od većih engleskih prevara.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Nikad ekipe od ovih Engleza
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • 'Bem ti fudbal kada Englezi odstupaju od klasičnog šablona pri udarcu sa ugla već isprobavaju neka južnoamerička rešenje.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Englezi igrali mahom na pobedu Holandije.
              Kako drugačije objasniti silne gluposti u zadnjem redu Gordog Albiona.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ali najjaci su, "Always look on the bright side of life..."
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Odoh da gledam dva i po muškarca, ali sumnjam da će biti smešniji od Engleza.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Mislim da sada vise nema dileme oko ballon d'or-a
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Mislim da sada vise nema dileme oko ballon d'or-a
                      Nije nikad ni bilo.

                      Comment


                      • Ovaj Stouns da nije Englez kostao bi dzak krompira,navodno je u Sitiju jer ume da iznese loptu,ima dobar pas,a on ne zna da doda prvom do sebe.Manceste Junajted ima opasno da se zajebe ako dovede Megvajera,on je drugi Dzons,nista nije bolji od njihovih stopera.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ovaj Stouns da nije Englez kostao bi dzak krompira,navodno je u Sitiju jer ume da iznese loptu,ima dobar pas,a on ne zna da doda prvom do sebe.Manceste Junajted ima opasno da se zajebe ako dovede Megvajera,on je drugi Dzons,nista nije bolji od njihovih stopera.
                          Megvajer je nedavno izjavio da su mu bliži Cityjevci nego Unitedovci. Tako da postoji "ubitačna varijanta" za Gvardiolu navodni štoperski tandem Stouns - Megvajer.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Nije nikad ni bilo.
                            Da li mislis da bi bilo posteno da uzme Mesi iako je bas ispao od Van Dijka u polufinalu LSa? U mecu u kome se nije video...uostalom toliko puta je osvajao, i svi znamo da je najbolji fudbaler na svetu, ali ako gledamo ovu godinu Van Dijk je vise zasluzio po meni.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ne može Mesi pre Van Dajka.
                              Ako ima kosmičke pravde nagrada mora ići u ruke fenomenalnog defanzivca.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Da li mislis da bi bilo posteno da uzme Mesi iako je bas ispao od Van Dijka u polufinalu LSa? U mecu u kome se nije video...uostalom toliko puta je osvajao, i svi znamo da je najbolji fudbaler na svetu, ali ako gledamo ovu godinu Van Dijk je vise zasluzio po meni.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Izgubila je Barselona od Liverpula. A u toj drugoj utakmici je jedini Mesi i igrao nesto kako treba u timu Barselone sto naravno da nije moglo biti dovoljno s obzirom na sve ostale velike propuste citavog tima.
                                U prvom mecu je Mesi odigrao vrhunski individualno. U La Ligi vrhunska sezona i zavrsio je sezonu kao igrac sa najvise golova. Naravno, da ce biti zasluzeno ako osvoji. Ali sto se mene tice moze i Van Dajk, nametnuo je liderske sposobmosti u Liverpulu za jako kratko vrijeme, kao da je ponikao u tom klubu. Naravno, da ne izostavim, odigrao je sezonu na visokom nivou. Bez konkurencije trenutno najbolji stoper na svijetu.

                                Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X